Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Skarga na admina Wujek-DiscoParty

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

A więc gracz to przykład tak zwanego "nie wykrywalnego aima" bił same głowy praktyczne do tego dochodziły skargi od graczy ss'y były tu nie potrzebne 

 

 

http://speedy.sh/jT6aE/hltv-1306201829-de-dust2.dem  - hltv

 

 

na początku zaczynają się już pretensje od graczy a od 06:35 można zauważyć praktyczne same głowy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

a od 06:35 można zauważyć praktyczne same głowy 

 co z tego, że same głowy? może ma takiego skilla? ^^

 

na początku zaczynają się już pretensje od graczy

Nie radzę sugerować się jak to nazwałeś "pretensjami", bo ja się już nie raz na nich poznałem.. Chcą "uczyć ojca dzieci robić" :-D

 

Nie wiem dlaczego, ale od jakiegoś czasu nastała taka era "wrzuce demko to UB Support sobie oglądnie i może coś zobaczy", czego nie trawię :/ Więc radziłbym nie tylko podać czasy podejrzanych akcji, ale także opisać sytuację (co i jak? - jego wpadka), zwłaszcza dlatego, że zbanowałeś gościa ze steam, ze tak powiem "na sucho".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zwłaszcza dlatego, że zbanowałeś gościa ze steam, ze tak powiem "na sucho".

 

Nawet na Steam dostępne są już czity . Nie sugeruj się zwykłym stereotypem "jeśli ma Steam, to na pewno nie ma czitów" . Steam to tylko dodatek . Nawet NS może być o niebo lepszy od Steam'a . Demka nie oglądałem . Więc dalej się nie wypowiadam . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nawet na Steam dostępne są już czity . Nie sugeruj się zwykłym stereotypem "jeśli ma Steam, to na pewno nie ma czitów" . Steam to tylko dodatek . Nawet NS może być o niebo lepszy od Steam'a . Demka nie oglądałem . Więc dalej się nie wypowiadam . 

Dostępne są już? Odkąd adminowałem w tej grze (dopiero 3lata) zawsze były czity na Steam, zawsze w prawie każdej grze online masz jakieś czity nie ważne czy to jest orginalnie kupiona gra czy hackowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet na Steam dostępne są już czity . Nie sugeruj się zwykłym stereotypem "jeśli ma Steam, to na pewno nie ma czitów"

  weź się lepiej expercie od instalowania cs 1.6 non-steam nie odzywaj, bo aż żal dupe ściska, jak czytam tą Twą "żałosną opinię". Jesteś ślepy czy twoje IQ jest poniżej granicy upośledzenia czyli 69. Wujek wyraźnie napisał, że sugerował się pretensjami ns'ów, a Ty pieprzysz od rzeczy "na steam też są haxy" W swojej 8-miesięcznej karierze zbanowałem (skutecznie) około 20 steam'ów, połowa z nich była odpalona na 100%, w tym 4 trafiło na bl. Jeśli kierowałby się tym rozumowaniem to ani jeden na steam nie dostałby bana.

 

Nawet NS może być o niebo lepszy od Steam'a

  haha non-steam lepszy od steam hahaha dlaczego w takim bądź razie wszystkie sławy cs nie grają na ns'ach, mimo że pewność jest 101% że się nie odpalą na lanach? to może zrobimy serwer only non-steam? Beka z cb typie :-D

 

Steam to tylko dodatek .

Robisz z siebie idiotę czy taki jesteś na co dzień? To tak, jakby wszystkie nowe gry wychodziły do netu i każdy może sobie pobrać, a do sklepu, do np. empiku idziesz sobie kupić dodatek (sama płyta, bez wersji kolekcjonerskiej), bo chcesz mieć na półce pudełko, mimo że każdy będzie się z ciebie śmiał, że wyrzuciłeś kasę w błoto. 

 

Demka nie oglądałem . Więc dalej się nie wypowiadam . 

 <Twoimi słowami "po co się wypowiadasz? nie wniosłeś nic do tematu" >  W takim razie Twój post do usunięcia ..

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  weź się lepiej expercie od instalowania cs 1.6 non-steam nie odzywaj, bo aż żal dupe ściska, jak czytam tą Twą "żałosną opinię". Jesteś ślepy czy twoje IQ jest poniżej granicy upośledzenia czyli 69. Wujek wyraźnie napisał, że sugerował się pretensjami ns'ów, a Ty pieprzysz od rzeczy "na steam też są haxy" W swojej 8-miesięcznej karierze zbanowałem (skutecznie) około 20 steam'ów, połowa z nich była odpalona na 100%, w tym 4 trafiło na bl. Jeśli kierowałby się tym rozumowaniem to ani jeden na steam nie dostałby bana.

Chwalisz się, czy żalisz ? Słabo adminujesz, skoro tylko 10 osoób z 20 miało haxy ;> . Ja pierdole, weźcie odbierzcie mu Global'a, bo odechciewa się odwiedzać 4um, i grać wiedząc, że napotka się tego frajera...

  non-steam lepszy od steam dlaczego w takim bądź razie wszystkie sławy cs nie grają na ns'ach, mimo że pewność jest 101% że się nie odpalą na lanach? to może zrobimy serwer only non-steam? Beka z cb typie

Gram dużo lepiej od wielu osób ze Steam'em na CoD'zie ;> . Włącz mózg . Nie jestem pochłonięty zwykłą grą jak Ty . Dla mnie to tylko rozrywka, Ty angażujesz się jakbyś nie miał życia, znajomych, był takim odpadkiem ;>

Robisz z siebie idiotę czy taki jesteś na co dzień? To tak, jakby wszystkie nowe gry wychodziły do netu i każdy może sobie pobrać, a do sklepu, do np. empiku idziesz sobie kupić dodatek (sama płyta, bez wersji kolekcjonerskiej), bo chcesz mieć na półce pudełko, mimo że każdy będzie się z ciebie śmiał, że wyrzuciłeś kasę w błoto. 

Po co istnieje NS, jeśli Steam to nie dodatek ? Grasz na tym i na tym . Nie widzę różnicy, poza ładniejszą grafiką . Chyba, że Ty masz Steam tylko po to, żeby lansić się i krzyczeć 'o, mam Steam, mam Steam, wydałem na niego 15 zł, ale jestem zajebisty" . O M G . Współczuję serwerowni takiego Global'a...



 

Dostępne są już? Odkąd adminowałem w tej grze (dopiero 3lata) zawsze były czity na Steam, zawsze w prawie każdej grze online masz jakieś czity nie ważne czy to jest orginalnie kupiona gra czy hackowana.

 

To był sarkazm, takim osobom trzeba tłumaczyć specjalnie ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwalisz się, czy żalisz ? Słabo adminujesz, skoro tylko 10 osoób z 20 miało haxy ;> . Ja pierdole, weźcie odbierzcie mu Global'a, bo odechciewa się odwiedzać 4um, i grać wiedząc, że napotka się tego frajera...

To może Ty stąd wypi3**alaj? Btw. Współczuje twoim rodzicom... Napisałem, że 20 zbanowałem i żaden z nich nie otrzymał UB, a 10 z tych 20 było na 150 % odpalonych. Ty już pokazałeś swoją znajomość czitów w dziale dot. Quattu, gdzie płaczecie, że jakiś typek was ciśnie haha

 

Gram dużo lepiej od wielu osób ze Steam'em na CoD'zie ;> . Włącz mózg . Nie jestem pochłonięty zwykłą grą jak Ty . Dla mnie to tylko rozrywka, Ty angażujesz się jakbyś nie miał życia, znajomych, był takim odpadkiem ;>

Znamy się paziu? Bo nie kajrze mordki z avatara .. Nie znasz mnie, więc sklej ..

 

Po co istnieje NS, jeśli Steam to nie dodatek ? Grasz na tym i na tym . Nie widzę różnicy, poza ładniejszą grafiką . Chyba, że Ty masz Steam tylko po to, żeby lansić się i krzyczeć 'o, mam Steam, mam Steam, wydałem na niego 15 zł, ale jestem zajebisty" . O M G . Współczuję serwerowni takiego Global'a...

Po co istnieją gry do ściągnięcia- piraty skoro oryginały to nie dodatki ?cs 1.6 ns to jest PIRAT bocie, czyli zwykła kradzież -.-

Idź już lepiej zrób sobie zimny okład na głowę, albo pobaw się swoją maczetą na CoD'zie.

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Następnym razem dostaniesz warna..

Ja pierdole kur**... Czy to jest dział na kłótnie, czy na rozpatrzenie skargi- jak chcecie się kłócić to sobie pogadajcie na pw, gg, skype...

PS. Sorki za przekleństwo, ale to już mnie do białej gorączki doprowadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja pierdole kur**... Czy to jest dział na kłótnie, czy na rozpatrzenie skargi- jak chcecie się kłócić to sobie pogadajcie na pw, gg, skype... PS. Sorki za przekleństwo, ale to już mnie do białej gorączki doprowadza...

 

Wojciu, co poradzisz.. zacytowałem go, grzecznie, on od razu rozpoczął kłótnię... Tak samo jak w tamtym dziale . Dosłownie tak samo . Dziwi mnie, że Petrus pozwala Global'om na takie zachowania.. ;o 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schodzicie z tematu... dla mnie UB  ile graczy obejrzalo demko??? chyba jeden oprocz mnie bo nikt sie na temat demka nie wypowiada tylko same docinki widze. Swoja droga CR7 prowokujesz i to w co drugim poscie. (Steam NS nie ma znaczenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez odpisalem w temacie na temat :D demka, no i dalej nie widze zeby je ktos obejrzal.... jak moze zamknac temat jak nie ma decyzji ban czy ub

Edytowane przez ~pap3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: zapraszam do dzialu z prosbami o UB

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×