Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Baku:S

Ograniczenie kupowania granatów

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jak napisałem w tytule chodzi o granaty , otóż gdy ktoś co po chwila je dokupuje i jeszcze ma 1/1 z nich , po prostu nie da się grać . Niektórzy robią nie raz tak ,że nawet z respa nie wychodzą (dust2_long) tylko kupują he ile popadnie i cały team ginie nie raz od samych HE. Prosiłbym by ograniczyć ich  kupowanie   , lub zezwolić na banowanie takich co ostro przesadzają z kupowaniem . Robiłem dawniej to samo nie powiem , ale gdy zauważyłem ,że przez to pół serwera wychodzi zaprzestałem wykorzystywać ten właśnie błąd. Jest to bardzo wkurzające , krew mnie zalewa ,gdy mam 13 ks ,a tu HE i po nuke.

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na Tak często i jak tak gine z takich przyczyn. Jest nie dość że wkurzające to często odchodzą gracze z serwera i jest 2 is 2. A potem nie ma z kim grać  lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nareszcie ktoś poruszył ten temat :D. Pamiętam co cały team kampił, a tu powoli wleciało HE i 6 osób zginęło. :D

Jestem na TAK, jak by się dało to ograniczenie do jednej paczki granatów lub co najwyżej dwóch, a jeśli by się nie dało to dać bana na 30 min. Wkurza to tak, że chce się wyjść i czekać na inną mapkę.

 

Baku:S, nie tylko na dust2_long tak "spamują" tymi HEjkami.

Na obydwu ratsach, są rzucane z respa do respa.

Edytowane przez CaKe'greeDyT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom trzeba z tym zrobić porządek dziś rano była taka sytuacja wr0beL HE sobie nakupił na longu i szalał Jestem ZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym by było ograniczenie kupienia granatów do 3 alb 2  zestawów . A i kurde nie róbcie takich postów :

Za .

 

Jestem za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprostszym wg. sposobem na ograniczenie, będzie po prostu podniesienie ceny granatów w sklepie xD No nie wiem, 3/4k ?? Wtedy jedynym ograniczeniem będzie "nasz portfel" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Najprostszym wg. sposobem na ograniczenie, będzie po prostu podniesienie ceny granatów w sklepie xD No nie wiem, 3/4k ?? Wtedy jedynym ograniczeniem będzie "nasz portfel" :)

najlepiej do 5k wtedy będzie można kupić 3 zestawy na longa to i tak za dużo jak się ma tajemnice generała podręcznik szpiega lub tajemnice gierka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, gra niema sensu jak można cały czas kupować i za każdym razem z Granata kogoś zabić ( 1/1 z Granata ) bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Najprostszym wg. sposobem na ograniczenie, będzie po prostu podniesienie ceny granatów w sklepie xD No nie wiem, 3/4k ?? Wtedy jedynym ograniczeniem będzie "nasz portfel"

Bardzo dobry pomysł ;p POPIERAM! xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i kurde nie róbcie takich postów :

Sorki .

 

Najprostszym wg. sposobem na ograniczenie, będzie po prostu podniesienie ceny granatów w sklepie xD No nie wiem, 3/4k ?? Wtedy jedynym ograniczeniem będzie "nasz portfel"

 

Moim zdaniem lepiej wgrać plugin pozwalający na kupienie max 2 paczek granatów w rundzie .  Haj$$ jest potrzebny na wytrzymałość perków . Jeśli ktoś ma premkę, szybko zdobędzie parę "groszy" aby ją kupić . Natomiast zwykli gracze muszą się namęczyć aby to zrobić . 

 

Tu jest link dla Petrus'a do pluginu, żeby nie musiał szukać ;)

 

http://www.cscenter.pl/pluginy_amx_mod_x/421-ograniczenie_kupowania_granatow_w_rundzie_kilka_bajerow.html

Edytowane przez IllBeatU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja za . Ale bakus nie pisz slow typu nie da się grac bo ty tez tak nie raz robiles .

 

Napisałem ,że sam tak niegdyś robiłem ;) Ale dopóty jest to trzeba było korzystać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem Za to wnerwiające gdy naprzykład wychodzi sie z respa bo kupowało się perk. A tu nie wiadomo skąd już sie dednie z HE.Najlepsza propozycja to była taka że ban ale to zablokowanie to też dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest link dla Petrus'a do pluginu, żeby nie musiał szukać ;)http://www.cscenter....ka_bajerow.html

Kupowanie granatów, jak i pozostałych broni jest całkowicie zablokowane na serwerze cod. Chodzi o blokadę kupowania w sklepie, a to już wymaga interwencji w silniku coda.

Postaram się  coś zaraz wykombinować.

 

@edit

 

Nie mam pomysłu na to. Są podobne tematy na amxx, ale forum supportu nie działa od jakiegoś czasu. Jak na coś wpadnę to zmienię, a póki co usuwam ze sklepu HE granat i obniżam koszt dwóch pozostałych do 2k.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×