Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PotworeK.:3

Kopytkowy tygodnik nr 5! 22.06.2013r

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Kopytkowy Tygodnik nr 5. 

 

Spis treści:

1. Nowinki
2. Serwery
3. Wywiad
4. Nieobecności

5. Żarty.

 

 

nowinki.png

 

 

Na forum zawitali nowi gracze: ChArY, sabir aka wbk,SeffwciuPL, Nug, Kacper. oraz Gereb, Kolejny przypływ dużej ilości użytkowników, z czego bardzo sie cieszymy.

 

Z naszą serwerownią pożegnał się przez swoją głupotę Klaqson. Otrzymał on rangę zbanowany za swoje nieprzemyślane zachowanie i teksty w stronę administracji.
 
Konkurs pt. "Konkurs społecznościowy v1" polegający na promowaniu Naszego serwisu w sieci nadal trwa - http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/27003-konkurs-spo%C5%82eczno%C5%9Bciowy-v1/&do=findComment&comment=123134 Udział w nim wzięła bardzo mała liczba użytkowników, mianowicie: Klaqson., `Nervella., `CR7, PatuSia, GRINGO, Wujek-DiscoParty. Mam nadzieje, że liczba osób biorących udział zwiększy się.
 
 
 
serweryt.png
 
 
Rezygnację z admina serwerze CoD złożył użytkownik LastPhoenix.
 
Z admina na serwerze DM+BF2 rezygnację próbował złożyć Davis, lecz ze względów na małą ilość adminów, nie odebrano mu pełnionej funkcji.
Podanie na admina serwera DM+BF2 złożyli pelkus oraz Ksieciunio. Podania zostały rozpatrzone pozytywnie. Gratuluję.
 
Podanie złożył również nasz redaktor KinecT, oczywiście jak sam napisał nie ma czasu, więc zdania użytkowników nie były zbytnio podzielone i admina mu nie przyznano.
 
O admina na serwerze DD2 starał się TU-154, z barku wolnego czasu jego podanie zostało na chwilę obecną odrzucone. Zapraszam do kandydowania, gdy będzie więcej czasu.
 

 

Brak komputera oraz nadchodzące wakacje są powodem rezygnacji z Globala przez gracza Gumowego.
 
 

Top3 każdego serwera

DD2    

1. Lord Voldemort

2. someone

3. sHiZ

 

CoD

1. Baku:S

2. Quattu

3. IllBeatU

 

Tp

1. wyrewolwerowany

2. Nolife [NS;3]

3. HERO

 

Dm+BF2

1. Ksieciunio

2. ^Ja[c]ko^

3. Drew Stratford.

 

AWP

1. Finio

2. |HuNTeR|' ; *

3. cycki

 

 
 
wywiady.png
 
 
Tutaj macie dzisiejszy wywiad przeprowadzony z użytkownikiem BlackHill http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/27220-wywiad-z-blackhillem/ Zapraszam do czytania i komentowania.

 

 

nieobecnosci.png

 

 

Admin CoD- wojciu54 informuje o nieobecności w dniach 22.06 - 26.06 Powód:Wyjazd na zielona szkołę.

 

O mniejszej aktywności informuje również GRINGO. Widoczna będzie do końca sierpnia, spowodowana pracą.

 



 

 

artyv.png

 

Idzie student fizyki ulicą, zaczepia go babka:
- Do kościoła to dobry kierunek?
- Dobry – odpowiada student.
Babka odchodzi, a student do siebie:
- Kierunek dobry, ale zwrot przeciwny.

 

 Marek skarży się tacie:
- Tato, kolega z klasy mówi, że jestem pedałem.
- Uderz go to przestanie!
- Ale on jest taki słodki.

 

Ojciec przegląda dzienniczek szkolny Jasia:
- Co to, znowu jedynka z historii?
- Niestety, historia lubi się powtarzać...

 

Edytowane przez `Nervella.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 10

Tygodnik megaa! Wszystko fajnie i równo zawarte jak zawsze:) To tylko pokazuje jaką ambicję ma nasza jedyna i niepowtarzalna Pani Redaktor Nervella czyli Ania :) Na dzień dzisiejszy to tylko Ona zasługuję na tą rangę. Super i powodzenia w dalszych tygodnikach ! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

brawo za starania, leci +

 

ale co do tego ze jestem nowy to trochę przesada :D

 

+jestem tu od 4 lat tylko pod innym nickiem :)

Edytowane przez Nug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×