Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Gruby1o1o

Jestem hardkore

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na tego dziciaka gram u was dobre pol roku mam dobry lvl zaden admin nie mial do mnie zadnych zastrzezen a ten dopiero dal mi bana za NIC! pytam co to ma kur...!! Byc wchodzilem na server chcialem zapytac za co ten ban to mi tylko usmieszki wysylal zrobcie cos z tym bo city lataja a ten fagas cos odpala .Zal. SZkoda lvl ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do skargi na to dziecko. Napisałem "z jakiej racji dostałeś admina dzieciaku" a on "chcesz bana". Rozumiem że dziecko dostało admina i korzysta z tego ale bez przesady. Jeszcze my mamy przestrzegać zasady żeby nie przeklinać a on mi pisał "chuj ci do tego" to mu napisałem swoje bo nie pozwolę sobie.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj nikogo nie bronie ale ssy mozna strzelac kiedy sie tylko podoba i ile sie podoba jezeli tylko jest cos podejrzanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze GÓWNO mnie obchodzi le grasz jaki masz lvl itp... byłeś podejrzany to zrobiłem ci ss problem ??? A ty jak wielki poszkodowany wszedłeś jeszcze potem na serwer ( zmieniłeś ip) i pisałeś mi że złoże na ciebie skargę bo dałeś mi bana za nic . Śmieszny jesteś .

 

Co do Ruty .

Gościu ja ci nic nie pisałem żebyś nie przeklinał . Napisałem (mapa westwood) żeby wykonywał cele mapy . Ponieważ kampił gracz . 

A dzieciakiem jesteś ty . Gówno wiesz na temat adminowania . Założył bym się o 100 złotych że ani razu nie przeczytałeś regulaminu . 

 

Niby to ja powiedziałem :

"chuj ci do tego"

Daj mi dowody że to ja powiedziałem . 

 

A wasza skarga to do zamknięcia . 

 

Petrus daj jakiś wzór jak złożyć poprawie skargę na gracza/admina . Bo każda skarga na mnie to jest vto samo .

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby kto to napisał ? Jako admin bym się pewnie nie sprawdził bo się tym nie interesuje ale ty jesteś aminem i wykorzystujesz swoje prawa. Nawet za głupie "przekleństwa" mnie banowałeś. 

Edytowane przez Ruta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA gościu przestań już wymyślać bo to jest tak : Ty sobie klniesz ja cię upominam a ty mnie w najlepsze wyzywasz . Ze jestem hujem i adminować nie umiem . I powód jest . Możecie mnie nie szanować ale ja swój obowiązek admina wykonuje . NA następny raz jak chcesz złożyć skargę na mnie to miej jakieś dowody a nie wszystko wymyślisz żebym stracił admina .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sram na ten temat bo i tak pajac się wybroni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Za takie coś powinieneś załapać warna! 

WestCoast ma racje powinienes za takie cos dostac warna !

 

 

ssy mozna strzelac kiedy sie tylko podoba i ile sie podoba jezeli tylko jest cos podejrzanego.

Papek dobrze mówi ssy można dawać ile sie chce i komu sie chce jeśli jest podejrzany o cos .

Skarga bezsensowna .Temat do zamknięcia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Papek dobrze mówi ssy można dawać ile sie chce i komu sie chce jeśli jest podejrzany o cos

 To nie tak działa . Jak ktoś miał zrobione ss z 3 razy i za każdym razem dostał ub to się kręci Demko i wtedy goście z UB support je oglądają .

 

 

Dobra sram na ten temat bo i tak pajac się wybroni.

 

Lepiej żebym cię na serwerze nie spotkał . Za coś takiego warn powinien być  . Chcesz żebym stracił admina za nic dzieciaczku to tak nie działa . Ja sobie reputacje wyszlifowałem taką jaką teraz mam a ty no cóż ...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żebym cię na serwerze nie spotkał

hahaha a myślisz że kim ty jesteś ? Piszesz do mnie dzieciaczku a ile ty właściwie masz lat ? Bo wątpię że masz chociaż 16 skoro nawet pisać poprawnie nie umiesz. Tak jak pisałem w dawnym temacie, awatar do ciebie pasuje. 

 

 

 

I szczerze mówiąc mało mnie ten warn obchodzi bo i tak dni świetności tego serwera dawno przeminęły. Pisałem temat wcześniej że serwer jest zdominowany przez kilka osób i tak jest przez cały czas. West piszesz że za słowo "pajac" warn się należy tylko spójrz na mały szczegół jak ty piszesz podczas gry. Jak wyzywasz graczy od najgorszych. 

 

 

Jakbym miał taką reputacje jak ty to bym się chyba pod tira rzucił.

Edytowane przez Ruta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowujesz się ja małe dziecko 8 lat co ma . Prosisz się o warna .

Bo wątpię że masz chociaż 16 skoro nawet pisać poprawnie nie umiesz.

Nie wiesz to zamknij ryj . Kozak w necie cipa w świecie to pasuje do ciebie .  

 

Zamknij ktoś ten temat bo nie ma co się kłócić z gówniarzem .

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, kiedyś tu było kulturalnie. Ktoś się pier*olił, temat był zamykany. Porządek i ład, a teraz widzę, że chłam w stu procentach ... 

Ogarnijcie dupy, wyjdzcie na dwór i mniej CS'a - lato jest, rozerwijcie się :D

Edytowane przez S!ndbad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Arnold nie przeginaj. Każdy wie, że masz problemy z językiem Polskim i wysławianiem się, więc tym bardziej się nie daj sprowokować.

 

Zachowuj się jak na admina przystało, inaczej stracisz stanowisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×