Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

36 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że temat ten był już poruszany lecz skoro przyszedł czas na zmiany na cod mod (rr lvl) może i tu też by się przydały nie oszukujmy się że serwer ten jest mało grywalny, moja propozycja to zmienić awp na Paintball (lub inny jaki was zadowoli chodź nie ukrywam Paintball byłby dobrym rozwiązaniem) przynajmniej na próbę co wy na to ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Jeśli miałaby być juz zmiana to wydaje mi się ze brakuje tu nam takiego serwera 4fun wiec proponowałbym deathrun mod, tam cziterow trudno znaleźć wiec i wielu adminow na start nie trzeba, a sam mogę pomoc w postawieniu takowego serwera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam była już ankieta na temat serwera i większość wybrała Paintball'a, kwestia gadania lecz tak czy inaczej zamiast awp przydałby się inny serwer który przyciągnął by ludzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Czy ja wiem.... Paintball - osobiście nie jestem przekonany do tego typu mod'a. Kolorowe kuleczki latające chaotycznie... ?? Ja to bym pierdyknął GunGame;a ;D Ostatnio często zmuszony jestem odstresowywać się na innych serwerowniach, bo u Nas tego brakuje :/ Fakt, faktem Nasze AWP nie cieszy się dużą popularnością i również podpisuję się pod zmianą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Tak, jak już mówiłem na admin chat'cie, zacznie się pieprzone spamowanie kto co chce i każdy będzie się upierał na swoim, że najlepszy i jaka to grywalność będzie, a i tak chyba każdy z nas wie, że jak Petrus postawi ten nowy serwer to Ci, którzy się tak wyrywają i widzą przed sobą tylko ten jeden jedyny mod Ci i tak nie będą tam grali, proste. Dlatego proponuję tak:

Przeprowadzić ankietę, ale temat modu jest zamknięty, oddajesz swój głos i papa nie ma jakiegoś spamowania na sb "głosujcie na deathrun", "nie! głosujcie na paintball". Kto bedzie tak robił jego głos się po prostu nie liczy i do widzenia. Takie jest moja zdanie.

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zgadza się Ankieta już była tak jak pisałem wyżej co do słów CR7 się nie zgodzę traktujesz wszystkich jednakowo a tak nie jest to że ktoś kiedyś tak zrobił że się wyrywał a potem olewał to nie znaczy że ktoś inny tak zrobi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Paintball? NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE. Jest to najgorszy mod jaki powstal chyba, możliwe że grywalnosc tam bedzie większa,ale do czasu. Co jest fajnego w ciągłym strzelaniu kulkami i do użycia tylko dwie bronie? bezsensu. Tak jak napisal GRINGO jestem za wprowadzeniem GunGame, na pewno bedzie tam wiele osob i raczej ciekawie sie na nim gra, ewentualnie jakiś ZombieMod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ewentualnie jakiś ZombieMod.

Jak ty to napisałeś??? 

NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE

 

 

Na serwerze PaintBall może być takie coś jak wybór broni: Shotgun, karabin, awp. To jest fajny mod i wiele osób będzie na nim grało ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paintball? NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE. Jest to najgorszy mod jaki powstal chyba, możliwe że grywalnosc tam bedzie większa,ale do czasu. Co jest fajnego w ciągłym strzelaniu kulkami i do użycia tylko dwie bronie? bezsensu. Tak jak napisal GRINGO jestem za wprowadzeniem GunGame, na pewno bedzie tam wiele osob i raczej ciekawie sie na nim gra, ewentualnie jakiś ZombieMod.

Skoro twierdzisz że 2 bronie to nie grałeś nigdy na dobrym Paintball'u  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Też się podpisuje pod zmianą serwera . Można by Paintball albo Base bulider (zombie serwer)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również za zmianą. Jak sam Petrus zauważył, szkoda aby serwer cały czas stał pusty, bo szkoda pieniędzy na to. Trzeba tylko mądrze wybrać nowy mod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś trzeba zmienić. Serwer AWP jest bardzo fajnie skonfigurowany, ale z niewiadomych przyczyn świeci pustkami.

 

Postaram się coś w najbliższych dniach wykombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Ja znam przyczynę : brak zainteresowania zainteresowanych (:D)"robieniem sztucznego tłoku" bo kto ci wejdzie na serwer na którym tylko HLTV się wyleguje. My sami musimy kiedy tylko możemy wbijać na serwer i zapraszać jalichś znajomych ze steam i z forum żeby wbili. Wtedy ludzie pomyślą sobie : "O , sporo ludzi gra na tym AWP musi być fajny serwer" i zaczną wbijaćdrzwiami i oknami. Na początku istnienia danego serwera nierzadko był pełny serwer :) Ja proponuję : ZAANGAŻOWANIE GRACZY , nie zmiana moda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gumowy, i to jest rozwiązanie naszego problemu.

Sam wchodzę na AWP, tylko i wyłącznie jak jest ponad 5 osób. Na modzie typu PB zabija się jedną kulką z farbą, a więc kto trafi pierwszy, ten lepszy.

Fakt jest kilka rodzajów broni, lecz i PB się znudzi ponieważ ,,nic nie trwa wiecznie". Po zapraszajcie swoich znajomych, może im się spodoba i zaproszą "swoich przyjacieli", i serwer znów będzie często pełny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×