Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

36 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie np. wogule nie kręci serwer awp_india ;\

 

Szczerze? W cs'a gra wielu dzieciaków ~ 10 lat. Oni na 100% nie będą szukali serwera na AWP tylko taki do zabawy: np. PaintBall, ZombieMod. Takie serwery są pełne 24/7 ;D

 

Chcem serwer do zabawy!!! Nie dla stat xd

Edytowane przez WestCoast Customs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz po zastanowieniu to jest problem w mapce .Może jak by dodał parę mapek na serwer to było by lepiej . A nazwę zmienić na "AWP".

 

Bo ja już grałem i to sporo na awp przez jakiś czas i ta mapka się znudziła więc jak by dodał z 6 mapek awp to by coś przyciągło graczy bo z rundy na runde to samo jeszcze jest mało miejsc żeby się zasłonić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arnold, no w sumie to nowe mapki mogą wypalić.

Każdy będzie chciał zobaczyć jak te mapki wyglądają, w końcu się spdoba i będzie pełen serwer. Arnold masz LIKE. :D

Edytowane przez CaKe'greeDyT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie jest takie jak Gringo, Gungame, badz Paintball...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WestCoast graj tam na tym CoD'zie jak grasz.

I tak tylko tam chyba grasz czyż nie?

Więc serwer będzie lepszy AWP bo przyciągnie lepszych graczy a nie botów tak jak CoD czy PaintBall. Zresztą pozwolę sobie przypomnieć że na cs-k był PB i nikt chyba na nim nie grał gdy było to możliwe. Dla mnie rozwiązanie jest oczywiste : ZAANGAŻOWANIE GRACZY nie ciągłe zmiany niczego nie wnoszące (bez urazy Petrus).

 

Dodam że była proozycja dodania mapek na początku istnienia serwera i została odrzucona .Co do arnolda , to lepiej żeby serwer miał w nazwie awp india niż awp , gdy jest tylko 1 mapka. Jeśli ma być zmiana nazwy na AWP to niechza tym idzie faktyczne dodanie paru mapek (żeby 8-10 było i wtedy rtv i vote wprowadzić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja się zgodzę z tym co powiedział WestCoast Customs.Ale myslę, że więcej graczy przyciągnął by PB+DM.

No ja napewno bym na nim grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WestCoast graj tam na tym CoD'zie jak grasz.

I tak tylko tam chyba grasz czyż nie?

 

Grywam jak narazietylko tam, ponieważ nie ma (według mnie) drugiego tak fajnego serwera na csk... Gdyby był PaintBall to oczywiście tam też bym grał ;D

 

Ty idź sobie grać na tą twoją awp_indie jak jest taka fajna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że trzeba rozkręcić AWP, ale nam potrzeba serwera 4Fun a nie rank. ..

PB po rozkreceniu byłby super opcją. Przed zrobieniem takiego moda zróbmy zbiórkę na dobrą reklamę. Każdy sypnie z 10 zł i serwer będzie chulal.

Graczy na takich modach jest mnóstwo, tylko trzeba dac znać reszcie świata, że będzie tu coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nattowe, ale powiedz ile osob z naszego calego grona da kase? Ja, Ty (najwyrazniej) i Petrus? reszta powie ze grac nie bedzie... 30 zl na rozkrecenie serwa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już będzie trzeba to mogę coś zainwestować . tylko muszę wiedzieć wcześniej . Bo ja np kasą nie sram i zawsze jej nie mam .

 

Maksiu dobrze też mówi bo 30 bądź 40 zł to na postawienie i rozkręcenie serwa to mało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod serwera został zmieniony na PaintBall.

 

Do zwolenników AWP. Proszę się nie smucić, już nie długo zostanie otwarty nowy serwer awp, jakieś 12 slotów.

 

Zapraszam do tematu z propozycjami zmian na PB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×