Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nattOwe.

RANGA ODEBRANA Admin Nattowe <3 [x2]

23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: ~^PocHodZeniE??.M@.ZnAcZ3nIe^~ 
2. Steam ID:  STEAM_0:1:53691066
3. Wiek: 14 ;)
4. Czas spędzony na Serwerze: Teraz jest to ok. 17godzin. Przed resetem Psycho było ponad 200+
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem już raz admina na DM, ogarniałem stanowisko :)
6. Znajomość AMXX (x/10) - 5/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Bardzo lubię grać na naszym kopytkowskim DM. Bardzo często zgłaszam cheatow na GG Alarmowym/steam pw/u@ na serwerze. Pomagam ogarnąć serwa adminom, np. Tośkowi xD ( to z nim gram najczęściej ). Mam nadzieję, że się przydam ;)
8. Mikro [TAK/NIE]: TAK
9. Akceptacja Regulaminu: Oczywiście
10. Reklamy: Nie wiem czy tak można, ale reklamy już się robią ;)Jak tylko będą edytuje post i je dodam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Zmiana admina na serwer Call of Duty.

Petrus,

Zmiana admina na serwer DM+BF2

Skoro miał adma i ogarniam. Skoro zgłasza czitów i pomoaga w ogarnianiu serwa dlaczego nie dać mu kolejnej szansy. Będą na niego skargi to się go zdegraduje. Jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Miałem już raz admina na DM, ogarniałem stanowisko

 

Znajomość AMXX (x/10) - 5/10

 ???
 

Standardowo, nie do końca jestem przekonany, dalej podaje powody, tzw. moje "4J":

 

#Jakoś ta znajomość AMX'a mnie zbiła z tropu... Niby miałeś adma, a wgle nie ogarniasz AMX'a?? 


#Jak masz te 17h, to proponowałbym  dograć do tych 30-tu wymaganych skoro i tak grywasz na tym DM'ie. Reset Psycho był już dość dawno więc gdybyś zaglądał tam troszkę częsciej na pewno miałbyś już przegraną wymaganą ilość godzin.

 

#J, ten wiek.... no niby już parę osób w tak młodym wieku u Nas dostawało admina i różnie się to kończyło

 

#Jeżeli składasz podanie, dobrze by było gdyby było one kompletne - chodzi mi tu o brakujące reklamy. (Chociaż w Twoim wypadku, można by na to przymknąć oko, patrząc na ilość wrzuconych wcześniej reklam serwera).


Reasumując, pograj na DM'ie dobij te godziny. Dobrze by było, poszukać poradników i zaznajomić się z podstawami AMX'a, lub też napisać do doświadczonych adminów, którzy powinni udzielić pomocy. Na przyszłość pamiętaj, że nie składa się podania, jeśli nie jest ono do końca napisane. Na razie na NIE, jak poprawisz punkty wymienione wyżej być może zmienię zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

#Jakoś ta znajomość AMX'a mnie zbiła z tropu... Niby miałeś adma, a wgle nie ogarniasz AMX'a?? 

 

Nie jestem ekspertem od AMX. Znam takie komędy które są niezbędne do ogarnięcia serwa samodzielnie. Umiem sobie poradzić na serwerze gdy jestem sam . Godziny szybko wpadną, a na DM naprawde przyda się kolejny admin...

 

 

#J, ten wiek.... no niby już parę osób w tak młodym wieku u Nas dostawało admina i różnie się to kończyło

 

Nie będe tu nikogo kłamał, ale zachowuje się odpowiedzialnie, nie jak nie którzu 14 latkowie. Z resztą na roum nie jestem od dziś i mnie znacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK, Nattowe miał już wcześniej admina i ogarniał, po za tym przyda się więcej adminów na DM'ie, bo jak wiemy, jest ich bardzo mało.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

skoro wcześniej ogarniałeś to dasz sb rade na forum też jesteś często i zapewne przyda się adm na DM'ie tym bardziej że zaczęły się wakacje więc chyba jest więcej roboty na serwerach. ->TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mam mieszane myśli co do tego . Co do admina miałeś go , później zrezygnowałeś z niego i teraz znowu go chcesz . Trochu dziwne to dla mnie . Brakuje ci reklam ale że miałeś admina tu to można przymknąć oczko. O AMX się nie czepiam bo podstawy znasz o banowanie itp... 

 

Ten wiek bardzo zniechęca .

Będą reklamy to będę na TAK  .

Na czas obecny NEUTRAL .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Co do admina miałeś go , później zrezygnowałeś z niego i teraz znowu go chcesz . Trochu dziwne to dla mnie .

 

Napisałem na AdminChat, że nie będe miał kompa przez 2 miechy więc przypomnij sb ;)

 

 

 

 

Wklejam reklamy :

http://www.wklejto.pl/165761

 

Nie są one robione przez bota !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Hmmm.....

Jesteś tu dość długo ( grasz cały dzien na serwerze :D) , miales tu już admina.

TaK !

Edytowane przez Kamil <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Znam Cię z serwera, często grasz i pomagasz. Wiek mnie trochę przeraża...ale jak ja dostałem to i Tobie się należy. Jestem na TAK

Edytowane przez pelkus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Czekałem aż wrzucisz reklamy widzę, że są w takim razie można przejść do konkretu. No jak wiele osób zauważyło no faktycznie masz 14 lat, ale cóż wyglądasz na ogarniętą osobę jak na taki wiek, i mam nadzieję, że tak zostanie, adminem byłeś więc sobie na pewno poradzisz. Co ja mogę więcej powiedzieć, no jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dostosuj się do punktów regulaminu wymienionych we wzorze podania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V. Dostosowanie się do punktów regulaminu admina § II.1.16.17.18. (przed złożeniem podania)

 

o to chodziło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×