Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PotworeK.:3

Kopytkowy tygodnik nr 6! 29.06.2013

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Kopytkowy Tygodnik nr 6. 

 

Spis treści:

1. Nowinki
2. Serwery
3. Wywiad
4. Nieobecności

5. Żarty.

 

 

nowinki.png

 
 
Wakacje czas zacząć Kochani! Jakie macie plany na Lipiec? Wyjazdy, wycieczki, kolonie, a może po prostu dzień w dzień imprezki? Piszcie co ciekawego będziecie porabiać.
 
 
W tym tygodniu zapewne na długi czas zawitali do nas:  >QczeR<,  Intersecto, pioterek944, oraz najmłodszy z nowych użytkowników smerfy:D. Pojawiła się także płeć piękna między innymi Patrycja :*. Przywitajcie się z nimi jeśli do tej pory tego nie uczyniliście.
 
 
W dalszym ciągu nie widzę zainteresowania konkursem pt. "Konkurs społecznościowy v1". http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/27003-konkurs-spo%C5%82eczno%C5%9Bciowy-v1/&do=findComment&comment=123134 To tylko kilka minutek roboty nic trudnego, a w nagrodę wpadnie jakiś grosz do e-portfela. No i oczywiście przyczynicie się do tego, że sieć będzie miała nowych użytkowników.
 
 
serweryt.png
 
W tym tygodniu zostało złożone jedno podanie o Admina na serwerze DM przez Nattowe <3. Zapraszam do wypowiadania się w jego podaniu http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/27351-admin-nattowe-3-x2/?view=getnewpost
 
Jako iż serwer AWP ma znikome zainteresowanie to padła propozycja, aby zastąpić go Paintballem. Ta kwestia jest poruszana od kilku dni, lecz jeszcze nie podjęto żadnej decyzji.  
 
Na serwerach AWP i TP został zresetowany ranking! Zapraszam do gry
 
 

Top3 każdego serwera

DD2    

1. Davis

2. RA$H!D
3. Brachypelma albopliosu
 

CoD

1. WestCoast Customs

2. Baku:S
3. Wr0BeL
 

Tp

1. Nolife [NS;3]

2. Kamil_Steinbach

3. Wujek-DiscoParty

 

Dm+BF2

1. Raod$$

2. M@$_O
3. sie kosilo sie
 

AWP

1. Bang!.

2. JOo!nT xD!
3. Black-Year.
 
wywiady.png
 
Wczoraj ukazał się wywiad z użytkownikiem WestCoast Customshttp://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/27338-wywiad-z-westcoast-customs/ Można się bardzo dużo dowiedzieć na temat jego osoby, dlatego też zachęcam do czytania.
 
 
nieobecnosci.png
 
W tym tygodniu, żaden Admin nie zgłosił nieobecności. 
Natomiast w dalszym ciągu można zaobserwować mniejszą aktywność na serwerach Admina GRINGO,
 
 

artyv.png

 

Mam nadzieję, że nie dostanę warna za wulgaryzmy, ale bez tego by się nie obeszło!

 

Szła sobie wredna świnka lasem i spotkało liska.
- Cześć, świnko! - zawołał przyjaźnie lisek.
- Spierdalaj, ryży popaprańcu - odkrzyknęło prosiątko i poszło dalej. Spotkało wilka.
- Witaj, świnko. Co słychać?
- Wal się na ryj, siwy pierdolcu - krzyknęło prosiątko i pomaszerowało. Spotkało wróżkę.
- Czego? - warknęło. Wróżka uśmiechnęła się życzliwie.
- Och, jakie ty jesteś niegrzeczne - zachichotała. - Dlatego zamiast trzech spełnię tylko dwa twoje życzenia. Mów.
Świnka natychmiast odparło:
- Jebnij mi tu taki rów, trzy na dwa na pięć metrów, wypełniony po brzegi gównem.
- Jak sobie życzysz. - gotowe! - A drugie życzenie?
- A teraz to żryj.
 
Mój przyjaciel zauważył, że wyglądam na zestresowanego.
Zapytał:
- Coś nie tak?
- Wybaczyłbyś mi, gdybyś się dowiedział, że jestem złodziejem? - spytałem.
- Oczywiście, że tak, stary. Jesteśmy przyjaciółmi od lat, nie obchodziło by mnie to – odpowiedział szybko.
- Ok, ale czy wybaczyłbyś mi, gdybyś się dowiedział, że jestem gwałcicielem?
Pomyślał o tym przez chwilę i powiedział:
- Słuchaj, jesteś moim najlepszym przyjacielem, ale nie wydaje mi się bym mógł kiedykolwiek wybaczyć komuś gwałt, to zbyt straszne.
- W takim razie – odpowiedziałem – ukradłem twojej córce dziewictwo.
 

Po kilkumiesięcznej, namiętnej znajomości dziewczyna pyta swojego wybranka:

- Znamy się już tak długo. Czy nie powinieneś przedstawić mnie swojej rodzinie?

- Jak sobie życzysz. Ale w tym tygodniu jest to niemożliwe. Żona z dziećmi wyjechała do teściów

 

Stoi Jasiu na holu i powtarza: to bez sensu, bez sensu!

Podchodzi sprzątaczka i pyta:

- O co Ci chodzi Jasiu?

Jasiu na to:

- Jak byłem w klasie puściłem bąka i pani kazała mi wyjść z klasy, a

sami siedzą w tym smrodzie.

 
 
 
A teraz mam dla was OGŁOSZENIE!!!
 
W następnym tygodniku pojawią się zmiany. No oczywiście nie zabraknie niespodzianki dla was za którą można będzie coś zdobyć- a co? Sami zobaczycie. Wyczekujcie następnego tygodnika. Życzę wam udanego początku Wakacji <3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 14

i to jest drugi w topce? boty  xD

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba po raz pierwszy tak prawdziwie uśmialem się z tych żartów :P 

A co do mojej mniejszej aktywności - będziesz to tak wypisywała w każdym kolejnym tygodniku, aż do końca sierpnia? xD 


Zostało pominięte, a ważne:

 

30 czerwca (niedziela) nastąpi wakacyjne zresetowanie lvl'i na CoDzie, tak aby każdy nowy gracz miał równe szanse - Zapraszam Wszystkich Serdecznie : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy tygodnik zaczynający długo, długo wyczekiwane wakacje:) Jak zawsze jestem zachwycony Twoją pracą, którą włożyłaś w ten tygodnik, już nie mogę się doczekać kolejnego tygodnika i niespodzianki :D Jesteś jedyną osobą, której należy się ranga "REDAKTOR". To widać bez dwóch zdań i nie ma o czym wgl rozmawiać. Współczuje, że za pierwszym razem Ci się usunęło, ale czasem małe wpadki mobilizują jeszcze bardziej ku sukcesowi końcowemu! :*  Powodzenia w dalszej pracy, super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ania jak zwykle super :) 

 

Ja też GRINGO pierwszy raz się uradowałem z tych żarcików ;)

 

Super Aniu super !!!!

 

I wywiadzik fajny . Dobrze że masz tu swój kącik . I że jesteś z nami a nie na innej pekalskiej sieci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×