Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
kacperwo10

davis skarga!!!!!!!!!! i ban na zawsze

24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

 

nick: legia to cioty

 

Dostałem bana od davisa na 5 min za to ze muwilem zeby dal kolesowi bana za obrazke to jeszcze  zrozumiem .Ale gdy weszlem na lapka i obrazilem go troszke dal 10 h mam  to gdzies bo rzadko tam gram,  ale na kompie gdzie se gram ciagle. Dostalem bana na zawsze od adma davis. Powod : podwyszka i wogole za nic nic nie obrazalem nic nie robilem tylko gralem wiec.  Prosze o wyjasnienie tego bana .

 

Dziękuje.

Pozdrawiam

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawałem Ci bany za obrazę, po czym po sekundzie wracałeś z powrotem i dalej mnie obrażałeś, potem zacząłeś się za mnie podszywać. Ban jak najbardziej uzasadniony notoryczne wyzwiska w moim kierunku. Znając życie i tak dalej będziesz grał bo masz zmienne ip, cały czas wchodziłeś na serwer na aktywnym banie.

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

na 2 kompach mam cs i dlatego ci weszlem :)

dlatego cie wyzwalem to jemu nie dales bana ale soryy za to.

 

I prosilbym zebys skasowal tego bana bo ogolnie gram tylko na cs kopytko only dd2

Edytowane przez kacperwo10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko regulamin czasu banów od czegoś jest:

"5. Wyzywanie/obrażanie innych graczy lub admina - 5-60 min", "10. Podszywanie się pod admina lub innego gracza - 1 tydzień" oraz "Pamiętaj! Najpierw należy ostrzec gracza, że łamie regulamin. Ban to ostateczność. "

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko regulamin czasu banów od czegoś jest:

"5. Wyzywanie/obrażanie innych graczy lub admina - 5-60 min", "10. Podszywanie się pod admina lub innego gracza - 1 tydzień" oraz "Pamiętaj! Najpierw należy ostrzec gracza, że łamie regulamin. Ban to ostateczność. "

 

Myślę, że jak by ktoś wyzywał Cie tak, że aż zajęło mu to 3 linijki zrobiłbyś to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no spoko ale ban za obraze na zawsze ... dawales mi kicka itd to zmienilem nick na davis ogar i dales mi wtedy bana na zawsze powod :podwyszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dostalem bana na zawsze od adma davis. Powod : podwyszka i wogole za nic nic nie obrazalem nic nie robilem tylko gralem wiec

 


Dostałeś bana za : Podwyszkę . hahaha

Za wyzywanie admina (notorycznie) ban na 1h a za podszywanie się pod admina/gracza na tydzień .

Trochu Davis przesadziłeś . 

Z mojej strony to ja widzę że ban powinien być perm bo czas bana nie miną a on wbił ( ja bym dał perma).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 kolego popraw swoją ortografię. Bo jak się pisze "Mówiłem" wie każde dziecko w 2 klasie podstawówki, a jak się poprawnie pisze "weszłem" wie każdy uczeń klasy 5 podstawówki.. 

Po 2 zastanów się nad logiką i sensem zdań, bo trzeba się nieźle nagłówkować, żeby zrozumieć o co Ci chodzi.

 

Skoro wyzywałeś admina i dostałeś bana i po sekundzie wróciłeś i dalej go obrażałeś, więc ban jak najbardziej słuszny. 

Co do podszywania się i ustawiania sobie nicku typu "Davis ogar" to wybacz, ale ban się należy. Nie masz szacunku do innych to nie myśl, że inni będą mieć szacunek do Cb. 

 

Reasumując: dostałeś bana, potem kolejnego za aktywnego i za dalsze obrażanie (co dla mnie już powinien być perm) i na sam koniec ban za podszywkę. Zastanów się czasem co robisz, potem pisz skargi i zażalenia.. 

Edytowane przez `Nervella.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej dal mi bana a 2 kolesiowi nie dal a obrazal wszystkich wiec obrazilem davisa bo mi dal bana i tyle . A tera ze juz nie mozna pograc w cs bo dal mi bana na zawsze.

 

 

Zrozumialbym gdybym mial wh ,aim itd

Edytowane przez kacperwo10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

thx dzienki  super obrazka i ban na zawsze hahaah

 

Sam sobie jesteś winien . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra moze i jestem winnien ale moglyby davis tego bana skasowac bo nie mam na jakich serwach grac :)



przepraszam davis za obrazanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za późno, może ktoś z UB Support przychylniej na to spojrzy, jak dla mnie za to co zrobiłeś nie powinno być wgl UB, najpierw wyzywasz cały czas, wchodzisz co chwilę na aktywnych kickując nic sobie z tego nie robisz. A teraz przepraszasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

prosze prosze prosze!

 

prosi to się świnia hahaha

Serio teraz . Musisz poczekać na kogoś z ub support albo na H@ bo tylko oni dadzą ci Unban . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacperowo, każdy ma jakieś uczucia, Davis to nie jest admin-robot. Za to, że wchodziłeś na "aktywnym" już powinien być perm.

Uszanuj trochę innych oraz ich dezycje, dla mnie Davis słusznie postąpił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Za obrazki banów nie dają. hahaha Bana dostałeś za obraze i nie uszanowanie banującego admina.

I tak powinieneś dostać bana permamentnego za aktywny, jeszcze w dodatku "upiększyłeś" Davisa, a to już było przegięcie. Ok, koniec spamu. Czekaj na h@ albo kogoś z UB support.

Edytowane przez CaKe'greeDyT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davis nie przesadzaj z czasem banów i stosuj się do regulaminu. Wszystko dobre, ale bez przesady.

@@kacperwo10, nie dziw się, że dostałeś dłuższego bana skoro wchodzisz na aktywnym - normalka.

 

Nie widzę aktywnego bana w bazie na tym nicku. W razie problemów zgłoś ten post.

 

@edit

 

Edytuję tego bana:

http://bany.cs-kopytko.pl/ban_details.php?bid=42047
 

na okres 3 dni - radzę się opanować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×