Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
~FiGhTeR?`

;>

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jako , ze wczoraj mnie oswiecilo i patrzac na nas serwer wczoraj doszedlem do wniosku ze :

 

1.warto by bylo wprowadzic plugin w ktorym gracze ct po zginieciu nie widza tt , z racji tego ze duzo osob daje sobie info, moze nie do konca to pomoze bo gracz i tak bd widzial swoich ale przyczni sie do mniejszej ilosci takich zajsc ;p

 

2. Wprowadzi restart statystyk przez jakas komende ;p z reguly /rs ale to juz zajete ;p

 

Prosze o komentarz bo byc moze nie mam racji ;> ;p

 

Pozdro by ~FiGhTeR!?` ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla graczy można tak zrobić ale jak ktoś ma admina to może widzieć wszystkich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycję Fighter'a są dosyć dobre, czemu nie, aczkolwiek co do resetu hmm to bym pomyślał, ale dodając od siebie dodałbym plugin, który uniknie chyba najbardziej konfliktowych sytuacji na naszym serwerze. A mianowicie chodzi mi o blokowanie graczy -.- Często jest to specjalnie, a często jest to przez przypadek ale mimo to wielokrotnie denerwuję. Widziałem taki plugin na innej sieci kiedyś, gdy zbliżaliśmy się do gracza z naszej drużyny robił się lekko nie widzialny, i przechodziliśmy przez niego. Postaram się wyszukać tego pluginu i go tutaj wrzucić. I czekam również na wasze odpowiedzi, a w szczególności Petrusa co on na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na w/w pluginie. Fajna opcja jak na FFA. Jednak z drugiej strony już lekko zniszczy podstawowe zasady i elementy gry(w tym też blokowanie się wzajemne). Neutral co do tej propozycji.

Neutral też w sprawie resetu statystyk.

 

Tak, dla oglądania tylko swojego teamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A mianowicie chodzi mi o blokowanie graczy

 

Ta widzialem to rowniez i mysle ze to dobry pomysl ;p a jeszcze do tego strzaly przechodza przez swoich jak blisko ;d 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, nie róbmy z tego ffa jakiegos badziewia. Blokowanie nadaje zawsze jakis urok tej grze, mozna sie podsadzic itp. Wypowiedzieli się chyba sami admini, którzy mogą karać za celowe "bloczenie". Co do tego lookania to juz wgl. Ja, zeby zbanowac jakiegos pajaca z aimem z przeciwnej druzyny bede musial zawsze wchodzic na spec (to sie "grac" juz teraz odechciewa), bo ta cala opcja dla adminow, ktora jest na tp wgl. nie dziala (przynajmniej mi). Reset statsów może być pod komendą "/resetscore". To tych 2-óch w/w propozycji total NIE!

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Blokowanie nadaje zawsze jakis urok tej grze, mozna sie podsadzic itp. Wypowiedzieli się chyba sami admini, którzy mogą karać za celowe "bloczenie". Co do tego lookania to juz wgl. Ja, zeby zbanowac jakiegos pajaca z aimem z przeciwnej druzyny bede musial zawsze wchodzic na spec (to sie "grac" juz teraz odechciewa), bo ta cala opcja dla adminow, ktora jest na tp wgl. nie dziala (przynajmniej mi). Reset statsów może być pod komendą "/resetscore". To tych 2-óch w/w propozycji total NIE!

 

FFA jest modem, który potrzebuje jak najwięcej urozmaiceń, tym bardziej, iż CSK posiada serwer FFA- ONLY DD2. No tak blokowanie nadaje urok, a potem widzę od Ciebie spamy do graczy, że Cie blokują, padasz i walisz disconnect ... Propozycje są po ty aby każdy je rozsądnie przemyślał, a nie wszedł na forum tylko po to aby odrzucić wszystko a swoje dodać. Prawda jest taka, że wszystko można dać na próbę a potem usunąć jeśli się nie sprawdzi. Nie sprawdzisz to się nie dowiesz, tyle ode mnie ... I z tego co wiem, jeszcze nikt nie dał kary za celowe BLOKOWANIE (nie bloczenie jak już).

Ja powiem tak niech się wypowiadają Ci, którzy naprawdę chcą coś zmienić, a nie Ci którzy wchodzą na serwer pograć na fragi po czym dają disconnect i krytykują innych ...

 

Ja nadal jestem za propozycjami Fightera. Wszystko można spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, nie róbmy z tego ffa jakiegos badziewia. Blokowanie nadaje zawsze jakis urok tej grze, mozna sie podsadzic itp. Wypowiedzieli się chyba sami admini, którzy mogą karać za celowe "bloczenie".

Dobrze napisane można współpracować w grze a nie tylko robić sobie na złość. Oczywiście jak się znajdą boty co bloczą to do admina i wystarczy, a zawsze można iść inną droga albo czekać jak go dedna :D .

Co do resetu statystyk jestem na TAK, zawsze można zacząć od nowa gre (może lepszą).I duże TAK jeśli chodzi o podgląd na swój tylko team często się tak zdarza że podpowiadają gdzie kto jest najczęściej podczas podłożenia bomby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Możliwość resetowania statystyk została wprowadzona. Dodałem ją również na serwerach COD i DM.

2. Zmiana ustawienia kamer odpada.

3. Jeżeli chcecie, aby wprowadzić przenikanie przez swoich z drużyny to proszę znaleźć/załatwić taki plugin, na zasadach:

 

- gracze przenikają przez siebie tylko przez x sekund na początku każdej rundy

- po x sekundach wszystko wraca do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus, chciałbym zauważyć iż reset statystyk może być bardzo złym pomysłem, mało osób ma rezerwację na swoich nickach, więc ludzie będą mogli wchodzić na ich nicki i im resetować ranking, to raczej byłoby nie w porządku.

Edytowane przez Limitless

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówisz o mnie, że gram na fragi? człowieku, poznaj mnie troche, zobacz jak gram z kim gram i gdzie gram. Jak mi nie idzie albo na serwerze są jakieś boty co nic nie grają (w tym przypadku chodzi o mój team) i zostaję co rundę 1vs.6 to albo wychodzę i daje sobie spokój, albo wbijam na dm'a nie z tej sieci i trenuję sobie awp czy coś tam na co "mam ochote". Nie kumam Twojej spiny i najeżdżania na mnie. Wiem, że możesz mnie nie trawić, jak kilku innych na tym forum, bo jestem specyficzny (jak mnie kiedyś określono), ale no bez jaj. To, że miałem troche hajsu w sklepie i kupiłem sobie vip'a, dzięki któremu jestem bodajże 3 w topce to nie znaczy, że gram na fragi ,boshe ..Trzeba się liczyć z krytyką, każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania. Zwłaszcza jeżeli jest to propozycja. Nie chce kolejej kosy na tym forum, ale nie ukrywam, że wkurw!@ mnie jak ktoś mi próbuje wmówić coś, co jest nieprawdą. Tyle z mojej strony.

ps. sorry za ewentualne błędy wynikające z pisania ze smartfona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Petrus, chciałbym zauważyć iż reset statystyk może być bardzo złym pomysłem, mało osób ma rezerwację na swoich nickach, więc ludzie będą mogli wchodzić na ich nicki i im resetować ranking, to raczej byłoby nie w porządku.

Opisany reset służy resetowaniu bieżącej tabeli, a nie top15. Dzięki temu nie trzeba robić reconnectów, aby zresetować tabele;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisany reset służy resetowaniu bieżącej tabeli, a nie top15. Dzięki temu nie trzeba robić reconnectów, aby zresetować tabele;p

Dzięki za wytłumaczenie, jak widać nie skumałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- gracze przenikają przez siebie tylko przez x sekund na początku każdej rundy - po x sekundach wszystko wraca do normy

 

Tak właśnie taki pluing był by najlepszy bo jak by ktoś chciał podsadzić to nie może bo  wejdzie w niego . 

 

A dało by się na komendę że wpisze np:/przenikaj  ?

To było by może jeszcze lepsze ? O ile się da .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie taki zły, szczerze to bardziej mi się podoba pierwszy a jeśli chodzi o /rs to szczerze mi to obojętne, ja np nie zamierzam się chować z tym, że mi słabo idzie czy coś, poprostu gorszy dzień albo nie umiem grać. Może działa tak że ktoś poczuje się lepiej że znów ma 0:0 niż 4:12 staty, no ale to nie ja więc neutral. 

 

Jak już chcecie się bawić w lepsze staty to lepiej zastosować asysty, wiecie myślę o co chodzi no ale napiszę. Jeśli ja zabiorę komuś np te 90hp i ktoś go dobije to zarówno on jak i ja dostajemy po fragu mniej więcej na tym to polega. Zero gadania typu zaje****ś mi go itp. nie tak często się to zdarza ale napotkałęm się z taką sytuacją na serwerze. I w tedy /resetscore nie potrzebne bo zawsze coś tam więcej wpadnie. No to jak uważacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Brak zainteresowania, propozycja odrzucona.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×