Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje na początek wakacji reset odznak na serwerze bf2+dm ponieważ .

 Zauważyłem że przybyło dużo nowych graczy (często jest pełny serwer) a nie którzy moją full odznaki + dość dobre umiejętności i ciężko jest ich zabić nowym graczom nie dość że się zniechęcają do jeszcze trudno im jest zacząć grę na serwerze. 

Niech wszyscy mają równe szanse. Proszę o rozpatrzenie tej sprawy

 

 

 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie fajnie ale jeszcze więcej ludzi odejdzie niż przyjdzie, nawet jeśli ktoś ma nabitych tych 10-12 odznak to już się zniechęci, a jak ktoś ma 40 i więcej? To za pewne już go nie ujrzymy. Takie resety trzeba dobrze przemyśleć, to nie jest COD, że wbijesz lvl na jednej mapie. Tu niektóre odznaki nabija się grając parę tygodni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem narazie na nie. Na swoim wypadku wbijałem odznaki od ostatniego resetu do połowy czerwca. Myślę  że reset jest zbędny.  

 

Wszystko pięknie fajnie ale jeszcze więcej ludzi odejdzie niż przyjdzie, nawet jeśli ktoś ma nabitych tych 10-12 odznak to już się zniechęci, a jak ktoś ma 40 i więcej? To za pewne już go nie ujrzymy. Takie resety trzeba dobrze przemyśleć, to nie jest COD, że wbijesz lvl na jednej mapie. Tu niektóre odznaki nabija się grając parę tygodni

To jest prawda nie zawsze na jednej mapie można wbić nawet jedna odznakę, wiadomo nie jest to łatwe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakiego kto ma skilla... niektóre odznaki ciężko sie nabija niektóre łatwiej. ja jestem na NIE ponieważ 160 hp to nie jest aż tak dużo i nawet łatwo sie zabija mając 100hp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem na nie, chociaż mam wszystkie idznaki. Na serwerze DM nie jest łatwo wbić odznakę, więc możemy stracić więcej graczy niż zyskać.Jestem na nie ze względu na innych początkujących graczy.

 

Jeśli by na nich nie patrzeć chętnie zacząłbym wbijac odznaki od nowa, ponieważ jest z tym dużo zabawy. Wszystkie 48 odznak wbilem już 3 razy i chętnie zrobiłbym to jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jestem za resetem... przeciwne są oczywiście osoby z fullem odznak. Nie wiem kiedy był ostatni reset, ale poł roku temu bite, wystarczy przejrzeć statystyki i można zobaczyć ilu graczy nie gra z wszystkimi odznakami. Każdy normalny w tym ja byłby zadowolony z resetu, chociażby z powodu ponownej radości z wbijania odznak. Na zadnym serwerze nie widziałem takiego długiego okresu bez resetu... Pozostali tylko Ci co czerpią radość z bicia nowych graczy i odziwo nie są znudzeni zwykłym killowaniem, załosne. Zrozumiałbym jakby to było w niedlugim okresie od poprzedniego resetu, ale w tym przypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE, dłuugo wbijałem niektóre odznaki i chciałbym się nimi pocieszyć w czasie gry.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jest w tym trochę racji, ale wbicie tych 48 odznak to nie jest trudne wcale. Może pomogło by to graczom na DM, aby było ich więcej i nie zniechęcali się na samym początku.

 

Co prawda to prawda, resetu nie było przez długi okres czasu i myślę, że teraz by się przydał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wbicie tych 48 odznak to nie jest trudne wcale

 

na czysto i bez vipa to nie jest wcale takie proste 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na NIE z resetem odznak.

 

Tak szczerze to od ostatniego jeszcze mi się nie udało wbić wszystkich :D pomińmy fakt, że granatów bardzo rzadko używam.

Wbicie shota, smg i krowy to jest chwila, problemem jest wbicie pozostałych, które nie wiele ulepszają grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

na czysto i bez vipa to nie jest wcale takie proste 

 

Właśnie te 3 razy co już wbiłem 48 odznak to bez VIP'a ..

Na DM mam już 2 raz VIP'a , ale zawsze już gdy miałem 48 odznak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja również jestem na NIE, jeszcze nie wbiłem wszystkich odznak, a kiedy to nastąpi będę chciał się nimi trochę nacieszyć.

A tak ogólnie to ja też jestem raczej nowym graczem - gram na tym serwerze wszytkiego 1,5 miesiąca i jakoś udało mie się trochę tych odznak powbijać (mimo tego że jest sporo bardziej doświadczonych graczy, vipów itp), na początku nie było łatwo, ale dla chcącego nic trudnego - zupełnie nowi gracze też powinni sobie jakoś poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tym że na serwerze jest często full osób. Z resztą niedawno wbiłem 48 odznakę i jak każdy pewnie chce się nią pocieszyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja też jestem na NIE. Dopiero zacząłem przygodę z serwerem a już mam 20+ odznak. Zresztą przez reset mamy więcej do stracenia niż do zyskania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na nie ponieważ jak wcześniej wspominaliście nabicie odznaki 007 z noża czy z szotgana jest czasochłonne i szkoda tylu fragów co każdy nabił do tej pory oraz spadnie grywalność bo nikomu nie będzie się chciało nabijać spowrotem odznak chyba że kupi VIPa no to inna sytułacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×