Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Davis

Panu już dziękujemy

30 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

A więc sytuacja z dnia dzisiejszego na serwerze TP, grając oczywiście admin o nicku Hero widać, ma już nas gdzieś i na adminie mu nie zależy, banuje za byle co w zasadzie, wyzywa notorycznie wszystkich graczy będących na serwerze. Myślę, że powinny być wyciągnięte z tego konkretne konsekwencje, tacy ludzie nie są nam tu potrzebni.

 

Wszystko widać na ss poniżej:

 

216506hero1.jpg

 

 

952728hero2.jpg

 

 

 

W takim razie ode mnie tyle, resztę zostawiam administracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Szkoda że kolega przez mikrofon powiedział więcej słówek których nie można udowodnić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc sytuacja z dnia dzisiejszego na serwerze TP, grając oczywiście admin o nicku Hero widać, ma już nas gdzieś i na adminie mu nie zależy, banuje za byle co w zasadzie, wyzywa notorycznie wszystkich graczy będących na serwerze. Myślę, że powinny być wyciągnięte z tego konkretne konsekwencje, tacy ludzie nie są nam tu potrzebni.

 

Każdemu czasami się zdarza wybuchnąć, nigdy nie miałeś gorszego dnia? Z tego co widzę, to pierwsza taka skarga na niego, więc jednak chyba aż tak często mu się to nie zdarza..

Banuje za byle co? Chyba powinieneś przejść się do okulisty, przejrzałem amxbans, jedyny "dziwny" ban co do którego można nie wiedzieć za co był jest o powodzie "ogar" na aż 5minut.. Zaraz pewnie jeszcze wylecisz z tekstem że HeRo nie banuje cziterów, jak ostatnio do mnie z tym wyleciałeś..o mało co wtedy z krzesła nie spadłem..wydaje mi się, że po prostu nie umiesz przeglądać amxbans...

Szkoda że kolega przez mikrofon powiedział więcej słówek których nie można udowodnić....

Wystarczy nagrać demko, nic trudnego, napisać Ci poradnik na ten temat? Nie masz dowodu więc twoja wypowiedź jest co najwyżej spamem..

 

Moim zdaniem, powinno być upomnienie, gdyż jak widać innych takowych skarg na niego nie było..no ale decyzja należy do Petrusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spamem? Wyrażam swoje zdanie a jak admin do mnie jedzie z tekstem "mi kur.. wszystko wolno"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ktoś cały czas wyzywa to się nie wyrywa od tak. Wybacz ale ja nie miałem takiego dnia, żeby kogoś tak cisnąć ... Jak chcesz siać ferment to nie tutaj okej? Co do okularów, to wybacz ale ty je nosisz :( I nie broń go jak nie wiesz o co chodzi, tak będzie najlepiej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spamem? Wyrażam swoje zdanie a jak admin do mnie jedzie z tekstem "mi kur.. wszystko wolno"

Gdybyśmy mieli wierzyć wszystkim na słowo nie było by już tutaj żadnego gracza..

 

Skoro ktoś cały czas wyzywa to się nie wyrywa od tak. Wybacz ale ja nie miałem takiego dnia, żeby kogoś tak cisnąć ... Jak chcesz siać ferment to nie tutaj okej? Co do okularów, to wybacz ale ty je nosisz :( I nie broń go jak nie wiesz o co chodzi, tak będzie najlepiej ...

Cały czas wyzywa? Na ss jest jedna obraza i przekleństwo..strasznie Cię pocisnął..Nie zrozumiałeś ironii w mojej wypowiedzi..jak widać na dodatek mało kumaty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko przedsmak tego co on robił, niestety ale nie zrobię ci ss jak wyzywa przez mikro "kumaty" osobniku. I nie wypowiadaj się w moim temacie okej? Bo nie potrzebuję kogoś, kto ledwo do nas przyszedł i sieje ferment jaki to on nie jest.

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko przedsmak tego co on robił, niestety ale nie zrobię ci ss jak wyzywa przez mikro "kumaty" osobniku. I nie wypowiadaj się w moim temacie okej? Bo nie potrzebuję kogoś, kto ledwo do nas przyszedł i sieje ferment jaki to on nie jest.

Jak pisz pisałem koledze wyżej, wystarczy nagrać demko, i wszystko co mówił byłoby nagrane..Mogę się wypowiadać gdzie mi się tylko podoba jeśli wypowiedzi są na temat, jeśli nie są dostanę warna, żaden problem..To że jestem tutaj od niedawna to twoim zdaniem jestem gorszy? Uważasz, że jeśli jesteś tutaj dłużej ode mnie to masz większe prawa? Śmiech na sali, pierw pomyśl zanim wciśniesz przycisk "Napisz".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha z tego co powinienes slyszec piotrek tez cisnal ale mniejsza, nie przypominam sobie abym kogos pocisnal przez mikro. Nie mam zamiaru sie tu rozpisywac, jezeli admin zostanie mi zabrany to trudno, a szkoda bo serwer TP upada a jest co raz wiecej haxow. Pozdrawiam urazonego kolege :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz człowieku,masz tupet żeby kłamać tak podziwiam cie,szkoda że nie nagrałem demka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Music wiadomo że siedzicie razem na ts (kumpel) więc będziesz go bronił, ale zachowanie Hero nie na miejscu no nie da się tego ukryć 

Edytowane przez Wujek-DiscoParty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Music wiadomo że siedzicie razem na ts (kumpel) więc będziesz go bronił, ale zachowanie Hero nie na miejscu no nie da się tego ukryć 

No i co że kumpel? Nawet jak bym go nie znał to bym go bronił, bo jest to pierwsza skarga a Davis robi z tego jakiś cyrk..

To samo mógłbym napisać o pioterku lub Tobie, też ciągle siedzicie z Davisem na ts, więc kumpele i bronicie jego przekonań, lecz takie gadanie nie miało by sensu, po prostu patrzę na sprawę obiektywnie.

Edytowane przez Limitless

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co że kumpel? Nawet jak bym go nie znał to bym go bronił, bo jest to pierwsza skarga a Davis robi z tego jakiś cyrk..

To samo mógłbym napisać o pioterku lub Tobie, też ciągle siedzicie z Davisem na ts, więc kumpele i bronicie jego przekonań, lecz takie gadanie nie miało by sensu, po prostu patrzę na sprawę obiektywnie.

 

Takie gadanie bez przekonań? Dowody up.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze musze skakac z radosci i byc och i ach. Davies sam cwaniakowal i razem z piotrem czy jak mu tam cos szeptali ale nie robilem ssow bo do ich poziomu sie nie znize :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze musze skakac z radosci i byc och i ach. Davies sam cwaniakowal i razem z piotrem czy jak mu tam cos szeptali ale nie robilem ssow bo do ich poziomu sie nie znize :)

 

Obejrzyj hltv jak cię to boli i nie odbiegaj od tematu...

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pioterek nie jest adminem, a na serwerze nie ma zakazu przeklinania... Chodzi o to że admin powinien dawać dobry przykład.

2. Limitless  jesteś jakimś jego adwokatem, niech sam się broni albo oleje (tak będzie łatwiej)

3. Według mnie żadna różnica czy pierwsza skarga czy też nie...

4. Kto normalny kręci demko całej gry ? :o Jak słyszę że ktoś przeklnie na mikro to raczej nie chce mi się kręcić reszty gry z nadzieją że coś odwali jeszcze raz -.-

Dziękuje <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Music,powiem ci coś zdejmij sobie okularki z tej grubej mordki i przestań pisać farmazony nie z tej ziemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze dzieci, nie mam czasu i zamiaru ogladac demka, ja wiem co zrobilem a czego nie. Co robiliscie wy i co gadaliscie. Tylko ze nie jestem konfasem i leje na te wasze skargi :) Czlowieku uwazasz sie za jakiegos wyzszego bo masz ludzi za plecami? mam to na prawde gleboko gdzies i tak na marginesie na zadnym tsie z nikim nie siedze no chyba ze sa do tego okolicznosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Limitless  jesteś jakimś jego adwokatem, niech sam się broni albo oleje (tak będzie łatwiej)

3. Według mnie żadna różnica czy pierwsza skarga czy też nie...

4. Kto normalny kręci demko całej gry ? :o Jak słyszę że ktoś przeklnie na mikro to raczej nie chce mi się kręcić reszty gry z nadzieją że coś odwali jeszcze raz -.-

Dziękuje <3

Nie muszę być adwokatem by wypowiadać się w jakimś temacie..Skoro gracze mają pierw upomnienia, później bany to chyba ze skargami powinno być to samo, admin jakiś gorszy?..Nie trzeba kręcić demka całej gry, raz obraził, zaczynasz kręcić demko jak obraża dalej..kręcenie demka nie odejmuje ani fps ani nic, więc nie rozumiem w czym problem.

 

Music,powiem ci coś zdejmij sobie okularki z tej grubej mordki i przestań pisać farmazony nie z tej ziemi

W tej chwili pokazujesz swój poziom inteligencji i sam zaczynasz mnie obrażać, coś Ci się nie podoba że wypowiadam się w temacie to możesz zgłosić moje komentarze masz taką opcję na dole każdej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wejdź zobaczymy jaki ty masz poziom,bo jestem bardzo ciekawy jedynie gdzie nadrabiasz IQ to na wadze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam chcialem to napisac pozniej, ale zobaczylem Twoje "dziecinne" teksty i zrozumialem ze nie ma sensu. Czekam na odpowiedz Davisa ale pewnie i on zacznie gadac glupoty.



Czlowieku zastanow sie co Ty piszesz, gadasz na mnie ze obrazam a co Ty robisz w tym momencie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×