Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Davis

Panu już dziękujemy

30 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynasz płakać bo mam rację? Idź gadaj z kolegami, niestety z osobami o tak niskim IQ nie rozmawiam.

 

Nie spamuj w moim temacie bo nic nie wnosisz. Mam go upominać aby nie wyzywał? Napisałem do niego "radze uważać na słowa" co na ss'ie ewidentnie widać, jaką uzyskałem odpowiedź?  "Pierdol się", widzisz sam wypisujesz jakieś dziwadła przy tym pogrążasz swojego kolegę z ts'a. Nie wypisuj tu nic już najlepiej bo to bez sensu. Idź sobie na pw, a nie robisz mi spam w temacie, który nie jest związany z tobą. Każdy ma prawo wypowiedzi ale u ciebie to jest dziecinny spam, byle nabić posty, żeby nie było, że mała aktywność na forum. Powiem ci tak zachowujesz się totalnie jak dziecko i takim jesteś. Po to jest regulamin aby go przestrzegać, już nie pierwszy raz kiedy on tak się odzywa do graczy, ale ja sobie nie pozwolę, żeby tak pisał do mnie, kim on jest? Totalna żenada oboje prezentujecie poziom gimnazjalny, jeden drugiego broni, przy tym wsypujecie siebie na wzajem tak naprawdę. Ludzie ogarnijmy się, dziś wyzwiska do adminów, jutro będą leciały bany z powodem "Pierdol się", to jest kpina to co się tu powoli dzieje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie juz tu ludzi cytowac ktorzy Ciebie bronia. Spoko przyznaje sie do wyzwiska ale to tylko ciebie boli, nie wiem moze trafilem nie wnikam ale mam gleboko gdzies ta skarge bo jest smieszna, czekam na decyzje Petrusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spamuj w moim temacie bo nic nie wnosisz. Mam go upominać aby nie wyzywał? Napisałem do niego "radze uważać na słowa" co na ss'ie ewidentnie widać, jaką uzyskałem odpowiedź?  "Pierdol się", widzisz sam wypisujesz jakieś dziwadła przy tym pogrążasz swojego kolegę z ts'a. Nie wypisuj tu nic już najlepiej bo to bez sensu. Idź sobie na pw, a nie robisz mi spam w temacie, który nie jest związany z tobą. Każdy ma prawo wypowiedzi ale u ciebie to jest dziecinny spam, byle nabić posty, żeby nie było, że mała aktywność na forum. Powiem ci tak zachowujesz się totalnie jak dziecko i takim jesteś. Po to jest regulamin aby go przestrzegać, już nie pierwszy raz kiedy on tak się odzywa do graczy, ale ja sobie nie pozwolę, żeby tak pisał do mnie, kim on jest? Totalna żenada oboje prezentujecie poziom gimnazjalny, jeden drugiego broni, przy tym wsypujecie siebie na wzajem tak naprawdę. Ludzie ogarnijmy się, dziś wyzwiska do adminów, jutro będą leciały bany z powodem "Pierdol się", to jest kpina to co się tu powoli dzieje ...

To właśnie Twój "kolega z ts'a" zaczął mnie obrażać tutaj za co zdecydowanie powinien dostać ostrzeżenie, a ja mu jedynie odpowiadam w inteligentniejszy sposób. Ja już na ten temat się wypowiedziałem, teraz jedynie trzeba czekać na podsumowanie Petrusa. Jeśli masz jakiś kompleks wieku to polecam psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla was powinien być szczerze warn. Wypad gdzieś na pw, a nie spamic w skardze.. Music chcesz równouprawnienia graczy i adminów? To za obrazę admina powinna być taka sama długość bana jak za obrazę gracza. Taki sam przykład z podszywaniem.. W końcu Admin to też człowiek. Nerwy nerwami, ale jak wie, że ma zły dzień to niech nie wchodzi na serwa.. Lepiej niech się wyżyje i dopiero wtedy wchodzi.. 

 

OSAMA dobrze napisał.. i ja go w 100% popieram. Gość, który  wnosi coś do tematu, a nie spamuje i pisze co chwile jedno i to samo.. 

 

Hero piszesz, że Ci to wisi. No to co to za podejście jest? Robicie spam w tym temacie, a wystarczyło się przyznać i przeprosić. I zostawić decyzje dla Petrusa.. 

 

Tyle jak dla mnie do Zamknięcia z ostrzeżeniem dla Cb, abyś się pilnował ze słowami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@HeRo92, chyba troszkę przesadzasz. Piszesz, że serwer TP upada. Zastanowiłeś się dlaczego? Przez to, że tacy jak Ty mają na to właśnie wyjebane. Troszeczkę zaangażowania i pokory.

Jeżeli ktoś zgłosi jeszcze raz takie słownictwo lub będę widział po Twoim zachowaniu taką 'wyjebkę' to się pożegnamy.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×