Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PotworeK.:3

Wywiad z mAlinowazelkA,

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiad z mAlinowazelkA,

Reporter: `Nervella.

 

 

 

 

Witaj. Na początek przedstaw nam się. Skąd jesteś, jak masz na imię, ile masz lat i czym się interesujesz.
Mam na imię Damian, jestem z okolic Białej Podlaskiej, jednak głównie mieszkam w Lublinie, gdzie studiuję. Wiek to 21 lat. Zainteresowania to głównie piłka nożna w każdym wydaniu. Jednak, jeżeli można to dodać do zainteresowań, to alkohol również: )
Czy z piciem idzie też palenie papierosów? Czy jesteś temu przeciwny?
Papierosy są do dupy. Nie wiem jak może to kogoś pociągać. Inne "specyfiki" do palenia jak najbardziej, ale fajki nigdy w życiu. No chyba, że jakieś bardzo bardzo dobre smakowe to nawet można zajarać od święta.

 

 

Masz jakieś plany na przyszłość? (Rodzina, praca, itd.?)
Studiuję geodezję i kartografię, więc pewnie w tym zakresie praca na przyszłość. Jeżeli jednak nie wypali to mam duże doświadczenie w dziedzinie dekarstwa i ciesielki, prowadzenia różnych rodzajów pojazdów, i innych mniejszych dziedzinach. No gdyby geodezja nie wypaliła to pewnie coś z wyżej wymienionych. Z rodziną zaś zaczekam pewnie jeszcze parę lat: )

 

Gdy masz chwilkę wolnego czasu to na co go przeznaczasz?
Jest kilka opcji. Wypad na piwko w plener, gra na kompie(cs, fifa głównie), wymyślanie nowych rodzajów potraw studenckich; p i najważniejsze.... leżenie i nic nie robienie: P

 

Masz takie miejsce, gdzie z miłą chęcią chodzisz, aby przemyśleć kilka spraw, wyciszyć się?
Zasadniczo nie potrzebuję wyciszenia, ale jeżeli już coś takiego mi się przytrafi to idę na ławkę do "wąwozu" położonego niedaleko mojego bloku. Zieleń i spokój.

 

To  widzę, że już mamy coś wspólnego. Ciekawe jak z muzyką. Czego słuchasz?
Teoretycznie wszystkiego. Radiowa, telewizyjna, itp. Najbardziej jednak przypada mi ostatnio do gustu rap. Chociaż kiedyś byłem bardziej za metalem. Czyli jak widać różnie. Zależnie od miejsca, okazji, nastroju.

 

Skoro już mowa o gustach to jak powinna wyglądać i zachowywać się, oraz jaki powinna mieć charakter Twoja przyszła Żona?
Brunetka i co najmniej ładna. Chyba jedyne wymogi co do wyglądu. Jakoś nie potrafię tak precyzyjnie tego określić. Powinna być spontaniczna, szalona, lekko dziwaczna, lubiąca każde towarzystwo, czasem wypad na przysłowiowe "piwko". Bardzo ogólnikowo to określiłem, ale coś w ten deseń.: )
Nawet dobrze Ci poszło z tym pytaniem : )

 

Wszyscy się cieszą bo wakacje i wakacje. Jednak dla Ciebie to czas przeznaczony nie na odpoczywanie, a na pracę. Powiedz gdzie pracujesz i jak Ci tam idzie?
Na razie jeszcze odpoczywam, przynajmniej do końca weekendu. Potem praca. Trzeba zarobić na nowy semestr balowania: ) Od kilku ładnych już lat pracuję "na dachach". A mianowicie zajmuję się konstrukcją, przykryciem i wszystkim co się z tym wiąże. Czasem nawet inne pojedyncze zlecenia, ale to już nie ma sensu opowiadać: )
 

Czyli lęku wysokości to nie masz? A jakieś inne lęki posiadasz?
z tym lękiem wysokości polemizowałbym: ) za każdym razem pierwsze dwa-trzy tygodnie mam na wysokości nogi jak z waty: ) Potem człowiek się przyzwyczaja i jak kot: ) Inne lęki? hmmm... chyba jedyny to lęk przed zamkniętym sklepem nocnym w potrzebie: )

hehe. Zawsze jest jeszcze stacja paliw xd

 

Chciałbyś zrobić coś szalonego w swoim życiu? Typu skok na spadochronie, skok na bungee, itp.?
Zadałaś dobre pytanie i od razu na nie odpowiedziałaś :) Spadochron i Bungee od zawsze mam zaplanowane

 

Utkwiło Ci coś w pamięci z dzieciństwa?
dużo momentów pamiętam. Ale od razu po zobaczeniu pytania przyszła mi na myśl zabawa w berka w mieszkaniu. Byłem mały i goniłem brata, On się zatrzymał i jak dobiegałem odskoczył. Za Nim stało łóżko, które mnie zaatakowało i zostawiło szramę z boku nosa do dziś: ) Teraz jest już mała i niewidoczna na pierwszy rzut oka, jednak pamiętam jak musiałem kilkanaście dni jeść bokiem przez słomkę głównie. I to jak piekło jak lekarz zszywał: )

 

No to czas na krótkie pytania i odpowiedzi.

Wakacje w kraju czy za granicą? Co roku kraj, raz na 5 lat za granicę

 

 

Jezioro czy Morze? Jezioro

 

Samochód czy Motocykl? samochód

 

Kawa parzona czy rozpuszczalna? parzona oczywiście

 

Mleko z płatkami czy z makaronem? mleko z płatkami, a makaron z pomidorową: )


Przejdźmy teraz do spraw związanych z forum i troszkę z grą.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z Counter-Strike?
W gimnazjum grałem na boty, bo nie wiedziałem jak grać przez internet: D Potem dowiedziałem się, że da się przez neta i pykałem na NS. W liceum za sprawą kumpla kupiłem steama i tak się toczy do dziś. Długo grałem na NS jeszcze potem, a to za sprawą utraconych danych do konta, które po dwóch latach udało się odzyskać: D

 

Jak trafiłeś na naszą wspaniałą sieć?
Po przyjściu na studia zaczęliśmy z kumplami grać na stancji w csa. Jeden z nich powiedział, że grał na kopytku jak coś. Tak się tu pojawiłem i zostałem na dłużej.

 

Z forum i z gry znany jesteś jako mAlinowazelkA, możesz nam zdradzić dlaczego akurat  taki nick?
Wiedziałem, że o to zapytasz. Fajny nick, nieprawdaż?!: D Byłem kiedyś u dziewczyny i musiałem na coś tam czekać ze dwie godziny. Nudziłem się i zainstalowałem Jej cs`a:p Nie wiedziałem jaki sobie nick ustawić, więc się mojej lubej zapytałem. Ona odparła: "malinowa żelka. Lubię żelki. a malinowe są zajebiste" I tak to wygląda do dziś: )

 

Najczęściej grywasz na Only Dust2,  to jest Twoja ulubiona mapa?
nie jest ulubiona, ale jakoś się przyzwyczaiłem i tak wychodzi.  Na TP gdzie jest większy wybór niestety mało ludzi

 

To mogę zapytać jaką mapkę najbardziej lubisz?
ogólnie wolę TP: D najbardziej.... hmmm.. cbble, kabul, interno
chyba te trzy przodują

 

Dokonałbyś jakieś zmiany na serwerach?
Możliwe, ale nie wiem w sumie jakiej: D Przydałaby się lepsza grywalność na TP, większy wybór map tam. A z dd2..? No nie wiem czy coś da się zmienić na lepsze: ) dodałbym ewentualnie zamiast dd2 ze dwie mapy, ale zaraz hejty by poleciały; p znaczy do dd2; )

 

Chciałbyś być kiedyś wyżej rangą niż admin DD2?
Global mógłby być, ale w sumie nie jest mi to potrzebne: ) Adm przydaje się tam, gdzie się gra. Ewentualnie adm na TP skusiłby mnie do gry tam: p

 

Jak oceniasz całokształt pracy całej administracji?
8/10 wszystko spoko, z małymi potknięciami czasem, ale ogólnie na "+".

 

W ostatnim czasie bardzo dużo osób potraciło swoje funkcje. Kogo Ci będzie najbardziej brakowało jak wrócisz do adminowania? 

musiałbym się zastanowić....
mamy czas: D
Wszystkich chyba: ) oprócz Klaqsona

 

No to co czas na zagadki?
Najpierw jest twardy i suchy, ale jak sie go włoży i wyciągnie to staje się miękki i mokry... Co to jest?

heh: D pomyślę, moment
ale nie wchodz na neta prosze: D
 
nie nie: D
suchy chleb w wodzie: D taki studencki przysmak; p
nie znam się na studenckim jedzeniu, więc nie wiem czy to podobne do odpowiedzi. A odpowiedz to Rogalik w mleku.
close enough: D

 

Co to jest małe czerwone i kopie?
to znam:) mała czerwona koparka: )

 

Dlaczego Chuck Norris jak wyskoczył z samolotu nie spadł na ziemie?
Z chuckiem też znam dużo: ) złapał się powietrza: )

 

Jaka jest ulubiona pora nimfomanek?
pora na seks?
Godzina szczytu ; p

znowu close: D

 

Więc tym akcentem zakończymy nasz wywiadzik.

To kogo pozdrawiamy Słodziaku?
nie tak szybko: D teraz zagadka ode mnie: D
No ja w tym dobra nie jestem : D
co to jest? Niebieskie, czerwone, potem zielone, następnie żółte, fioletowe i znów niebieskie?
no zabij mnie, ale nie wiem : (
ja też nie wiem, ale fajnie zmienia kolory : D
w sumie kameleon mógłby to być;D
może może: )
 

Więc kogo masz zamiar dziś pozdrowić?

pozdrawiam Ciebie. Reszta niech się pozdrowi sama: )
No to ja też pozdrawiam. Dziękuję za znalezienie czasu i miłego wieczoru:*
Bez problemu: ) Również dzięki i do usłyszenia: )

 

 

650762Redaktor_Nervella.jpg

Edytowane przez `Nervella.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 12

Hihi kolejny wywiad pełny humoru:) Fajnie się czyta, niektóre kwestie po prostu mega haha, super super Aniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W ostatnim czasie bardzo dużo osób potraciło swoje funkcje. Kogo Ci będzie najbardziej brakowało jak wrócisz do adminowania? musiałbym się zastanowić.... mamy czas: D Wszystkich chyba: ) oprócz Klaqsona

Mnie też by Ci brakowało ? :D I tak na mixach lamiłeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też by Ci brakowało ? :D I tak na mixach lamiłeś :D

 

Ech Gumiaczek Gumiaczek... Słaby jesteś wszyscy wiedzą, nie musisz tutaj kłamać:D Literówka Ci się wkradła. Powinno być "lamiłe[m]" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idź tam pilnuj lepiej swojego sh ;d ale beka na inferno z tego niezla byla, to co potem te botki same wyszly :-D a od quanta sie odwal, bo najlepszy strateg był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Święte słowa żelka święte słowa <3 . A pamiętasz RASH!D jak cię zeskanowałem z awki na de_nuke ? :D Mówiłeś że mam wh :) Trzeba pograć jeszcze takich mixów stęskniłem się za tym :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez quanta to nie to samo, zawsze jakaś beka była jak się cisneli z GRINGiem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaakkm...albo jak quantiq szukał babci :D Albo jak GRINGO nagrał quana na tsie i na wrzute hahaha to były czaaaaaasyyyyy. Dawać jak się zgramy to pierdyknąć tych mixów trochę , ale teraz ja będę taktykiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×