Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Davis

Mała propozycja

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym na początek przedstawić małą propozycje związaną z serwerem nie koniecznie tylko na dd2.

 

Mianowicie propozycja  - SPAWN PROTECTION

 

Plugin, który umożliwia graczowi ochronę przez parę sekund na początku każdej rundy, myślę iż to się przyda, ponieważ często wchodzą osoby na serwer parę sekund po starcie rundy i niestety przeciwnicy są już na ich respie, co znacznie obniża szansę graczy. Dlatego więc prosiłbym o wgranie tego pluginu, który umożliwi ochronę graczowi przez te kilka sekund na początku respawnu.

 

http://amxx.pl/topic/9371-spawn-protection-pl-by-dudix/

 

 

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Myślę że jest to dobry pomysł, byłbym tez za tym jeśli chodzi o TP. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć taki refleks jak ja to wtedy nic nie potrzebne :) To za 2 dni będą chcieli linie raszu ustawić na dd2

Edytowane przez pioterek944

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć taki refleks jak ja to wtedy nic nie potrzebne :) To za 2 dni będą chcieli linie raszu ustawić na dd2

 

Czytanie ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zdecydowanie na NIE !

Uwielbiam przykampić jeżeli jestem np. w TT to kupuję AWP, i czekam na każdego raszującego CT przez środek bramę... Po ok. 2/3 sekundach są juz w dolnym a po 5s. atakują wejście na długą, wtedy ta ochrona się wyłączy a ja gów** mogłem im zrobić :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to dobre ;> ale z drugiej niee , dlatego ze wlasnie jak piotrek mowi ktos bd mial refleks i majac 5 s ochrony spokojnie zabij tego tt z pistoletu :>

Ale mozna wgrac na probe ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja was rozumiem, mi też to nie przeszkadza gdy wchodzę na serwer i ktoś jest już u nas. Ja sobie daje radę, ale pamiętajcie, że serwer nie jest tylko dla nas. On ma być dla wszystkich graczy i na patrzcie tylko na to jak wam się to upodoba, ten serwer trzeba podtrzymywać aby miał największą grywalność, a są momenty gdzie pół dnia gra po 6-7 osób. Trzeba patrzeć obiektywnie w przyszłość co z tym zrobić, wprowadzić można w każdej chwili, a usunąć równie dobrze tak szybko jak się dodało gdyby to był nie potrzebny plugin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten plugin dodaje się na serwery, gdzie występują małe mapy... aim/awp lub na serwer np. cod, gdzie rakietki przelatują na respa w nowej rundzie. Na serwerze, gdzie jest duża mapa dodawanie go tylko po to, aby chronić graczy, którzy się łączą w trakcie rundy chyba mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Tak.

 

Ps: Davis dobra wypowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie. 

 

To jest nie potrzebne, na aim mapach owszem no ale nie na only dd2, przecież nie zdarza się to często. Przez te 3s nie dojdzisz do respa przeciwnika więc ochrona będzie już off, a 5s to za dużo bo się spotkają wszyscy na środku i będą walić do póki się nie wyłączy. Dobrze jest jak jest ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×