Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
.eXe`

zmiana transferu

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Prosilbym o zniesienie pluginu , ktory wyrownuje balans sil w team'ie. Moim zdaniem jest to zbedne to nie ffa. Gdy zaczynasz gre i wychodzisz na prowadzenie 3-4 rundami nagle nastepuje transfer gracza. I to co zdobylys ( ta przewage ) musisz teraz odrabiac. Tu nie gra sie na fragi tylko na rundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE .Ponieważ jak jesteś w tej lepszej grupie to nikt nie chce przejść do słabszej . A co maja powiedzieć gracze w słabszej grupie jak jest 6 is 3 ?A tak jest sprawiedliwe przenoszenie graczy i nikt nie kłóci bo musi on przejść ,bo go komputer wybrał więc podsumują jest to potrzebne i tyle tak samo na innych serwerach.

Edytowane przez zniszczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wypowiadac sie tylko tym co graja na tym serwie, a nie wplec swoje 2 grosze, bo ci co graja tez sie skarżą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem gram na TP i według mnie plugin zostaje,ponieważ jak już pisano; Jak jakiś silny skład będzie w ct a słaby w tt to waidomo, że nikt raczej do  tt nie przejdzie by pomóc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balans zawsze można usunąć, jednak bez niego może dojść do sytuacji, że będzie gra 2 na 6 np.

 

Niech się wypowie więcej osób w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na NIE tak jak jest teraz tzn z balansem jest dobrze, zaczną się skargi na adm za przenoszenie gdy plugin zostanie usunięty i będzie powrót do tematu  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Czasami zdarzy mi się wbic na tp i wydaje mi sie, że lepiej aby nie wprowadzać żadnych zmian (na razie). 
Jestem na NIE .

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na nie... to nagłe przenoszenie gracza jest czasem niezmiernie irytujące, jednakże jak wszyscy wiemy potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×