Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mAlinowazelkA

Dziwne czary - magia

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Mam problem od dziś z cs-em. Mianowicie. Odpalam csa ze steama i od razu wpierdala mnie(za przeproszeniem) na jakiś gówniany rumuński czy ruski serwer. Rozłączam się i wchodzę na przykład na kopytko. Wywala mi od razu mój config. Chcę go załadować "exec cośtam.cfg" i znowu przerzuca mnie na ten sam gejowski serwer co na początku. Dodatkowo wyskakuje coś takiego:

 

 

Server tried to send invalid command:"motd_write "GameMenu" {  "1" { "label" "Click here to play!" "command" "engine connect platformajandj.ddns.net:33434" } "2" { "label" "Laleagane" "command" "engine connect platformajandj.ddns.net:33434" } "3" { "label" "" "command" "" } "4" { "label" "" "command" "" "OnlyInGame" "1" } "5" { "label" "Resume game" "command" "ResumeGame" "OnlyInGame" "1" } "6" { "label" "Disconnect" "command" "Disconnect" "OnlyInGame" "1" } "7" { "label" "New game" "command" "OpenCreateMultiplayerGameDialog" } "8" { "label" "Find servers" "command" "engine connect platformajandj.ddns.net:33434" } "9" { "label" "Find online servers" "command" "engine connect platformajandj.ddns.net:33434" } "10" { "label" "Options" "command" "OpenOptionsDialog" } "11" { "label" "Quit" "command" "Quit" }

Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zrobiłem reinstall cs. Pomogło chyba. Ale na serwer na który chciałem wejść i jako ostatni przed tym crash`em  nie mogę się dostać. Wiesza się gra. Mimo to problem wydaje się rozwiązany.

 

Jeżeli komuś się to przytrafi to polecam wszystkie pliki .cfg zrobić jako tylko do odczytu.

 

 

@EDIT. 

Jednak się nie naprawiło. To musi być jakiś wirus skoro tak.....;/

Edytowane przez mAlinowazelkA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STEAM\steamapps\common\Half-Life\cstrike\resource i znajdź plik "GameMenu" i go usuń. Jeśli to nie pomoże, to umarł w butach... xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie ma tam takiego pliku już od bardzo bardzo dawna:D Nie pomogło jak widać. Spróbuję jeszcze raz steam zainstalować na szybkości i zobaczę co da się zrobić. Odezwę się po fakcie:) Ale dzięki GRINGO za radę:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C\Program Files\STEAM\steamapps\common\Half-Life\cstrike\resource

Wywal cały folder resource.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa nic. Odpalam grę i nadal od razu wbija na jakiś pedalski serwer. Nie pomogło wywalenie plików. Nie mam już ani jednego z tych, które niby powinienem usunąć. 

Dodatkowo jeszcze teraz wyskakuje mi błąd: "Nie znaleziono punktu wejścia procedury _AIL_stream_sample_handle@4 w bibliotece mss32.dll".......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat można zamknąć. Nie wiem jakim cudem, ale naprawiło się samo. W międzyczasie miałem setki innych błędów ze steamem. I pewnego razu wykasowałem wszystko i wrzuciłem nowy folder half-life. Pomogło, chociaż wcześniej kilkanaście razy tak robiłem i nic nie zmieniało....

 

Dziwne to wszystko. 

Ale dziękuję za porady i polecam się na przyszłość:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×