Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DarkCrystal

Prowokacja

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi



*DEAD* Davis :  demko?

*DEAD* DarkCrystal :  MLODY

[cs-kopytko.pl] Aby zmienic serwer wpisz /server
*DEAD* Davis :  a po co demko skoro masz info z ts'a

*DEAD* DarkCrystal :  nei wiesz co to

*DEAD* Davis :  haha

*DEAD* Davis :  ile latek?

*DEAD* Davis :  16?

*DEAD* DarkCrystal :  tak myslalem

*DEAD* Davis :  15

*DEAD* Davis :  ?

*DEAD* DarkCrystal :  wszyscy zyja a mi mowia

*DEAD* DarkCrystal :  dobre

*DEAD* KoSaa ;D :  $zycha nie kamp na respie

*DEAD* DarkCrystal :  w chuj dobre

*DEAD* Davis :  nie trzeba zyc

.::$zycha::. killed Mort with m4a1
[cs-kopytko.pl] Chcesz zostac adminem? napisz podanie na forum www.cs-kopytko.pl
*DEAD* DarkCrystal :  pomysl

*DEAD* DarkCrystal :  to nie boli

*DEAD* DarkCrystal :  0 specta

*DEAD* DarkCrystal :  moze wh mam od razu

*DEAD* DarkCrystal :  inwalido

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Zbanowany przez Davis
[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.cs-kopytko.pl
[AMXBANS] Przyczyna: 'Wyzwiska/Obraza'
[AMXBANS] Czas: '5 minut'
[AMXBANS] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBANS] Twoje IP: '178.43.149.207'
[AMXB

 

 

 

 

 

Poraz kolejny sugestie od Admina ze podpowiada, bana juz jednego dostalem, 0 dowodow. Ja sie pytam za co za to ze go zabijam, ego nie puszcza?? Gram normalnie, jak kazdy a sapie sie nie wiem o co... Prosze o jakas reakcje, albo dowod jak juz dostaje bana za tak zwanego ts-a ... Demko do rozpatrzenia wyjasnia wszystko. Dziekuje za ropzatrzenie prosby :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://bany.cs-kopytko.pl/ban_details.php?bid=42257

 

Dlaczego nie wkleiłeś jak Cie ostrzegałem abyś wyszedł z ts'a?   Upominałem, że masz wyjść z ts'a bo dostajesz info, po czym Ty do mnie, że mam się leczyc i zacząłeś mnie wyzywać. Spójrz na ban, który dostałeś poprzednio, upominałem prosiłem grzecznie ale z tobą się nie da... Ty od razu przechodzisz do wyzwisk, wkleiłeś tylko to co Ci się spodobało, a wyzwiska w moim kierunku to już nie raczyłeś wrzucić? Wy całe, życie tylko wymagacie, wyzywacie adminów a potem pretensje na forum bo dał mi bana na 5 minut. Się ciesz, że dałem tylko na 5! Wg. regulaminu ostrzegałem Ciebie nie raz tylko kilka razy, ale miałeś to gdzieś. Może zacznij w końcu panować nad sobą, a nie szukasz zaczepki. Chłopie więcej robisz afery niż cokolwiek straciłeś, Twoj ban dawno już minął nie wiem w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem tego nie pisać, ale jednak ..

szczerze to Ci się dziwie Davis jak można być tak kłamliwy i perfidny. Banujesz za przypuszczenia co do ts/vt, a sami siedzicie z wujkiem czy to z maksiem (ale do niego nie mam nic) na ts i nakurwiacie jak nie na tp to na dd2. Z info? Tak, na pewno. Nawet sam Laki to potwierdzi, że jakoś to było ostatnio max 3 dni do tyłu. Miałem awp i nie ruszałem dupy z dolnego trupa, obił mnie DiscoParty, po czym na shifcie poszedłem do górnego, usłyszałem że kogoś tam zabijasz przed wejściem do dolnego, więc wróciłem (również na shifcie), ja jeszcze dobrze nie wyszedłem, a Ty mi już bańke sprzedajesz. Wkurwiłem się troche, wyszedłem, lookam ts'a na stronie: kanał WoT: -Davis, -Wujek. No ludzie, banujecie za coś, a i tak macie na to wyjebane i robicie to samo :/

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Tak siedzimy sobie na ts'ie tylko zauważ, że gramy na dwóch innych serwerach. Jak bym miał od niego info to podejrzewam, że tu demka by się sypały jeden za drugim. Ja wiem o co Ci tak naprawdę chodzi, po prostu nie potrafisz się pogodzić z tym, że ktoś jest lepszy no i już. Powiem Ci tak Rashid, to że my sobie siedzimy na ts'ie to nic złego, to tylko pokazuje, że administracja trzyma się razem w kupie, a nie jak ty krytykujesz każdego, wiecznie strzelasz fochy, że na PB nie będziesz grał, a nagle wchodzisz tam ciągle i grasz, więc o co Ci chodzi tak naprawdę? Nie potrafisz się z nimi dogadać to nie moja wina, masz charakter zaczepnika i nerwusa no tak mi się wydaje, bo z Tobą nie da się normalnie pogadać, zawsze zaczynasz od krytyki albo spiny na forum. Nie chciałem ci tego mówić, ale mnie do tego zmusiłeś, jesteś młodszy i może czas się pogodzić, że nie jesteś tylko Ty na CSK ... I dobra rada dla Ciebie zacznij się trochę naprawdę ogarniać, ja zrozumiem wszystko ale takie strzelanie fochów do każdego z forum to wgl bez sensu. W każdym temacie jaki jest na forum, zawsze znajdujesz jakiś problem, dosłownie zawsze! Żebyś ty miał taką ambicję gry i frekwencji do gry, jak wypisywania takich rzeczy na forum. Bo walczyłeś o Globala, a teraz widzę pompa siadła i nic olewasz to. Zgłoszenia na u@ lecą, ale co tam Rashid gra, zabiją go - disconnect i tyle Cie widzieli. Naprawdę przemyśl sobie czasem co Ty robisz.

 

Ode mnie tyle Cze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boshe, ty jesteś idiotą czy sie tylko tak zgrywasz? Chyba wyraźnie napisałem, że DiscoParty grał na dd2,a poza tym na tp też naurwiacie razem i mi sie tu nie wymiguj, że graie na 2-óch osobnych, bo jeszcze do takiego poziomu inteligencji się nie zniżyłem ..  I co z tego, że jestem młodszy? Może i jestem gówniarzem, ale nie głupim. Mówisz, że tak walczyłem o globala? haha beka Złożyłem podanie, dostałem "Admin testowy", chociaż i tak miałem wtedy na all serwerach adma, później dostałem stałego "Global admin" i tu się kończy ta pasjonująca cie historia. A to, że byłem za tym, żeby każdy miał Globala to już kij Ci do tego. Mówisz, że zgłoszenia się sypią na u@, a ja disconnect robie ta? Jak padne to lokam od razu, nie to co Ty "gra na fragi", a jak mi nie idzie to kurwa wychodze i za chile wchodze, ale na dm, już ci to chyba mówiłem, no ale cóż poradze, nie rozumie to nie rozumie :/

Koniec spamu.

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mi dowody, że dajemy sobie info jakieś nagrania z ts'a czy coś? Bo takie informacje wyssane z palca to wiesz. Przechodząc do tematu, niech ktoś rozstrzygnie co i jak. I koniec spamowania w temacie, jak masz do mnie jakiś problem Rashid to zapraszam pw, a nie darmowe nabijanie postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mi dowody, że dajemy sobie info jakieś nagrania z ts'a czy coś? Bo takie informacje wyssane z palca to wiesz. Przechodząc do tematu, niech ktoś rozstrzygnie co i jak. I koniec spamowania w temacie, jak masz do mnie jakiś problem Rashid to zapraszam pw, a nie darmowe nabijanie postów.

Skoro tak, to Ty daj nagrania z ts'a typka, który się odwołał, skąd wiedziałeś, że na pewno ma info z ts'a? ;f 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to Ty daj nagrania z ts'a typka, który się odwołał, skąd wiedziałeś, że na pewno ma info z ts'a? ;f 

 

Sam się przyznał do tego nie omylny Musiczku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BOŻE CZYTAJCIE! Typ się odwołuje od bana za obrazę.. nie dostał tego bana za ts.. 

 

No kurde. Spinać się na pw. 

W sumie skarga taka nijaka. Dowody takie kopiuj wklej zawsze można coś pozmieniać.. 

 

Temat jak dla mnie close! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

BOŻE CZYTAJCIE! Typ się odwołuje od bana za obrazę.. nie dostał tego bana za ts.. 

 

No kurde. Spinać się na pw. 

W sumie skarga taka nijaka. Dowody takie kopiuj wklej zawsze można coś pozmieniać.. 

 

Temat jak dla mnie close! :)

Dostał: http://bany.cs-kopytko.pl/ban_details.php?bid=42257

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Music kolejna wtopa dostał bana za obrazę. Jako admin wypada czytać uważnie, dobrze mówi. Jak już Music chcesz sobie po spamować to rób to z głową a nie piszesz byle posta.

 

Ban, który otrzymał to http://bany.cs-kopytko.pl/ban_details.php?bhid=8439

 

 

Radzę nie wypowiadać się osobom, które nie mają zielonego pojęcia co piszą (Music)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ban jak widać jest z dnia 7 lipca. Wczoraj go ostrzegałem o tym, że dostanie takiego samego jednak nie potrafił opanować słownictwa więc dostał za obrazę na 5 minut. Tyle afery o bana, który skończył się wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Davis, po co się wdajesz w bezsensowne 'bijatyki na słowa' na serwerze? Reagujesz na wiadomości na u@, obrazy oraz cheaterów, reszta Cię nie obchodzi. Przekomarzanie się na say z innym graczem raczej nie powinna mieć miejsca.

 

@@`CR7, troszkę się opanuj.

 

Podsumowując ban słuszny, ale skarga też jak najbardziej słuszna (powody w uwadze do admina).

 

Opanujcie się troszkę. To już nie pierwszy taki tematy. W następnym chyba poczęstuje niektórych nagrodami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×