Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`KaeN~

Pernamentny ban za 16 Bit

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Admin West dał mi bana za to ze nie miałem zmienione na 32 Bit sprawdzałem  2 razy ustawienia i miałem dobrze ustawione nie rozumiem tego bana a zalezy mi na grze na tym serwerze bo mam dużo wbite i szkoda mi konta proszę o UB... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ale miałeś cały czas 16 bit. Ile razy robiłem tobie test zawsze wychodzi negatywnie. Więc jak możesz mieć 32. Wiec się nie dziwie Westowi że dostałeś perma 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli człowieku 10 ban nie poskutkował to to na pewno poskutkuje.Jeśli nie potrafiłeś się dostosować do regulaminu to życze powodzenia gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahhahhah jesteś śmieszny masz 12 banów za zmień grafikę na 32 bity . Ta skarga jest przeciwko tobie . Admini : jestem hardkorem , West , FoRflter ,Drew Stratford. , Davis , Zniszczenie . Każdy z nich mówił ci zmień bity z 16 na 32 a ty to poprosty olałeś . Masz na to totalnie wyj*** dopiero jak dostąłeś ban Perm to wtedy się (rozpłakałeś) i ci zaczeło zależeć . Jak dla mnie NIE zaśługujesz na UB . 16 bitów to jest prawie jak walkhack/aimbot/speedhack . Oszukujesz adminów innych graczy mozna ciebie zaliczyć do gróby Cheaterów . Z mojej strony brak UB .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×