Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
HeRo92

Prawdziwe TP

24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcialbym przedstawic Wam wszystkim moja wizje jaka dostalem kilka chwil temu. A mianowicie, chodzi tu o to co jest w temacie. Chcialbym przedstawic kilka pomyslow na stworzenie zupelnie "innego" TP. A wiec: 1. Zrobienie rountime na 1.45 (rcon 1.75), 2. Zniesienie granic raszu aby moc skracac jak to jest dostepne na ligach, mixach, cw itp. 3. jak juz bylo w poprzednim temacie wylaczenie mozliwosci patrzenia na druzyne przeciwna, 4. Zostawienie auto-balansu, 5. zostawienie opcji wylaczenie BS-a przy niskiej ilosci graczy, 6. wylaczenie tarcz, 7. Wgranie typowo eslowskich map dla rozgrywek typu 5on5, a mianowicie chodzi tu o (de_dust2, de_inferno, de_nuke, de_train, de_tuscan, de_forge, de_mirage) UWAGA!!! z mozliwoscia wyrzucenia jakis map z podanych gdyz gracze nie beda zadowoleni np z mapy dd2 ; p 8. Nie dotyczy ustawien serwera tylko..... REKLAMA! Wszyscy Ci ktorzy wchodza na TP niech rozsylaja to ip wszedzie gdzie tylko moga, fejs, nk, fotka, rozne fora, pokoje dyskusyjne, uczelnia, szkola, przedszkola, aby ten serwer nie smierdzial pustkami.

 

Wiem ze temat jest powazny i trzeba sie nad nim mocno zastanowic, ale mam nadzieje ze nie bedzie problemu z jego realizacja i wszystkim wypowiadajacym ten temat sie spodoba. Pozdrowienia i duzo fragow

 

 

~HeRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hohoho, część z tego mi się  podoba, zobaczymy co na to Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ciekawie :) co do "5. zostawienie opcji wylaczenie BS-a przy niskiej ilosci graczy" można by dać na razie na próbę.

 

 

Andzia, ale ten pkt.5 jest wstawiony od dluzszego czasu i jest ekstra  :))

 

W takim razie Maksiu sorry trochę mnie nie było i jeszcze nawet nie miałam okazji na to trafić 

Edytowane przez JoOo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andzia, ale ten pkt.5 jest wstawiony od dluzszego czasu i jest ekstra :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wole zostawic dd2 reszta ok... kiedyś był tu przerabiany ffa+bf2 na tp only dd2, inferno, nuke i nie wypalilo cos im to ;)

 

 

 

 

wszystko na tak prócz mapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus pewnie odrzuci ale ja się co do wszystkiego zgadzam tylko mapkę de_foge wywalić na amen , ewentualnie dać cpl_mill albo cbble ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

gdyz gracze nie beda zadowoleni np z mapy dd2 ; p


Dlaczego ma się im nie spodobać mapa dd2 ? To jest podstawowa mapa cs 1.6 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem o wlaczeniu Friendly Fire. Co do tego duzo osob pewnie bedzie przeciwko bo jakis kowalski bedzie bil czy cos. Jezeli ten pomysl przejdzie wraz z FF to wgrac na serwer plugin ktory gladzi przeciwnika badz automatycznie daje bana na jakis czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem za co do pomysłu. Natomiast FF sądzę, że powinno być włączone, lecz żeby traciły obie osoby(+ naliczanie TK dla oprawcy i kary).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek-DiscoParty TP ESL MAPS polega na wszystkich mapach esl'owych (Bez wyjątku) 

 

Z serwera chcecie zrobić typowy Public MIX :> 

- Co każdą mapę musi być jeden prowadzący! 

- Musicie założyć kanał specjalnie dla graczy serwera, który dzieli się na drużynę CT jak i TT

- FF włączyć

 Co do reklamy, nic Ci nie da, że IP będziesz rozsyłał wszędzie. Wykupić trzeba na wszystkich stronach reklamujących typu serwery.wiaderko.com, cssetti. 

Na wiaderko mogę Wam dać moje konto gdzie tam jest 250 zł, a Wy 150zł/200zł sami musicie dołożyć, aby ten serwer był cały czas full 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Petrus,

Chętnie przyjmę tą kasę na wiaderku i wykożystam na reklamę TP. Pisz PW jeśli chcesz.

- Musicie założyć kanał specjalnie dla graczy serwera, który dzieli się na drużynę CT jak i TT

To akurat się u nas wyklucza, z tego co mi wiadomo jest zakaz komunikowania się innego niż głos czy say w grze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głos na TeamPlay?? Śmieszne! Chodzi mi o to, że każdy gracz zanim wejdzie na serwer powinien wejść na serwer TS3 i komunikać się z każdym typem ze swojej drużyny ;> Tak to było na moim TP tzn. nie moim tylko byłem jego opiekunem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem na tp powinien ten punkt w regulaminie zostać zmieniony 

 

Ale wtedy trzeba zablokowac patrzenie na innych niż swój team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem po Ch*** jakis ts itd?! to chore, jezeli Petrus zgodzi sie na te zmiany ktore napisalem to byloby dobrze. Po za tym masz 3-5 sek po smierci aby podac info wiec nie rozumiem postu z tsem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem Twojej dziecinnej reakcji:) Tu każdy daje swoje propozycje i Twoje dziwne teksty typu "po Chuj" "to chore" są zbędne :) 

Masz 3-5 sekund po śmierci, a teraz napisze Twoim językiem; to chore! Wejdzie Ci jakiś dzieciak i zamiast infa napisze Ci "Kur***" czy coś w tym stylu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowach z Petrusem, doszliśmy do wniosku że to zbędne, były takie propozycje i kiedy serwer TP byl na full zapełniony, wszyscy pisali propozycje zmian, po zmianach odchodzili i teraz gramy z samymi botami. Także nie tym razem.



Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Propozycja odrzucona.

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×