Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Łukasz W

Ulepszenie PaintBall :)

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, jak zobaczyłem ranking naszego serwera Paintball to aż się złapałem za głowę ;o 

Zróbcie Paintball + EXP MOD. Takie serwery są grywalne i przede wszystkim dużo zabawy przy tym . Mogę wą taką paczkę udostępnić tzn. mam ją tylko ja i czeka na jakiś serwer, ale jakoś nigdy nie było okazji. W sumie to mogę pomóc przy serwerze opiekunowi tzn. rozreklamować itp. 

 

 

PS: Ustawcie jedną nazwę dla wszystkich serwerów, a nie.. Jeden ma taki, a drugi taki.

 

Propozycja.

[PL] [TeamPlay] [ESLmaps] Cs-Kopytko.pl @ hosting

 

Cs-Kopytko.pl [TeamPlay] [ESLmaps] @ hosting

 

TeamPlay [Mapy ESL] by Cs-kopytko.pl @ hosting

Edytowane przez Łukasz W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne w tym temacie co jest zbędne to Twoja obecność. Ten mod ulepsza grę i praktycznie samemu się reklamują. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

. mam ją tylko ja

 

heheheheheheheheheheheheh według mnie ten to jest zbędne. Wolę normalny tryb gry niż cackać się z jakimś exp'em.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB jest dość świeżym serwerem i to jest prawdopodobnie głównym powodem takiego stanu. Ale jest fajna zabawa, będzie moim jednym z dwóch ulubionych serw. Z czasem na pewno rank nam się zmieni. Liczę że ten serwer będzie dalej rozwijany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy są na nie? Serwer PB musi być serwerem 4fun. 
Byłem kiedys opiekunem PB w jednej z wiekszych sieci i nie liczcie tam na opór. 
Taki ExpMod to bardzo fajny dodatek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tylko ulepszaja, ulepszaja i ulepszaja a na serwerze same wgrane boty siedza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na starej serwerowni grałem na PaintBallu zbyt dużo osób nie grało ale po pewnym czasie zmienili go na PaintBall + ExpMod i ludzi przybywało moim zdaniem można spróbować.

Edytowane przez Pojdon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No skoro praktycznie i tak nikt nie gra to może jednak warto zaryzykować ??? +do tego reklamki i jazda


Dobrze gadasz : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy PB+EXP i obowiązkową wpłatę na rozreklamowanie ? Każdy kto posiada wyższą range admin/.... będzie obowiązkowo wpłacić określoną sume przez h@. W ten sposub były by fundusze na rozreklamowanie nowego serwera i większe szanse, że nie siedziały by na nim tylko boty ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie będzie wpłacał składki tak mi się wydaje a co za tym idzie nie będzie adminów a co za tym idzie BOTY.

Po prostu może lepiej na razie spróbować zmienić tego moda zobaczymy jak się sprawdzi a potem się porobi reklamki jakieś.

 

Nie od razu Rzym zbudowano ...

 

Początki zawsze trudne a potem myślę że jakoś się rozkręci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: Ustawcie jedną nazwę dla wszystkich serwerów, a nie.. Jeden ma taki, a drugi taki.

 

Propozycja.

[PL] [TeamPlay] [ESLmaps] Cs-Kopytko.pl @ hosting

 

Cs-Kopytko.pl [TeamPlay] [ESLmaps] @ hosting

 

TeamPlay [Mapy ESL] by Cs-kopytko.pl @ hosting

Absolutnie nie. Czasem łącząc się z DM+BF2 mam przekierowanie bo serwer jest przepełniony i jak widze, że to nie DM+BF2 naciskam [Tab] i co zobacze na nagłówku? Jakieś Eslmaps i takie tam? Lepiej jest, gdy są opisane tak jak na stronie głównej teraz :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×