Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DiiL Wczoraj PrO

Reset serwera

37 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Odznaki chyba dość dawno skoro grałem jeszcze na przełomie stycznia\lutego wchodzę 5 miesięcy później, a one dalej są:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwko resetowi odznak ze względu na to, że niedawno zacząłem grać i zdobyłem dopiero nieco połowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, reset powinien byc wtedy gdy jeden z graczy osiagnie maxymalna ilosc odznak, a w tym momencie max ma kilka osob.
Sam od bardzo dlugiego czasu mam 45odznak, brakuje mi tylko z HE i taka gra jest juz nudna  ;)


Czas na reset :D

Edytowane przez jacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@jacko ja od początku lutego mam 48 także wiesz xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być reset to róbcie go teraz. Nie ważne czy ktoś wbił jakieś odznaki czy nie, ważne żeby serwer się trochę odświeżył. Osobiście mam 30 odznak, też niedawno wbiłem odznaki ale tak czy siak reset nas czeka i lepiej żeby był prędzej niż później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeżeli chcecie reset to musi się wypowiedzieć na ten temat więcej osób.

Zachęćcie stałych graczy z serwera to wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, niedawno był taki temat i większość była na nie, ale jeśli chcecie zaczynać od początku to OK...

 

Ja jestem na NIE, ledwo zdążyłem wbić wszystkie odznaki i chcę się jeszcze trochę nimi nacieszyć.

Rozumiem że nowym graczom jest ciężko ze względu na graczy z dużą ilością odznak, ale taka jest już specyfika tego typu serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset nie jest potrzebny bo 46 odznak to nie jest tak duzo. Gracza z 46 odznakami można łatwo zabić mając 100 hp i 0 wbitych odznak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się wypowiadałem w tej kwestii, ale napiszę jeszcze raz: na razie jestem na NIE - może za miesiąc, z końcem wakacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej napisałem jestem na NIE, a Ci co zdobyli już wszystkie odznaki i im sie gra już nudzi to mogą zmienić nick i zacząć zdobywać od początku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem na Nie bo gracze którzy są słabsi to się męczą a mają te np 12 odznak to ich cieszy bo trudno wbijać odznaki gdyż jest na serwerze 3 osoby co mają bo 48 odznak i ciezko ich zabic. Także na Nie i jeszcze powody @up.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnego zdania co jacko, reset powinien byc po miesiącu od czasu wbicia wszystkich odznak przez pierwszą osobę.

 

Jak ktoś wspomniał, wszystkie odznaki ma od lutego, wiec pol roku czasu... przeanalizowałem 1 stronę statystyk serwera i z 40 graczy, 18 ma wszystkie odznaki, a pozostalym brakuje średnio 2 odznak- materiały wybuchowe i awp. Brak licencji z tych odznak wynika z cała pewnością po prostu z braku uzywania tych broni.

 

Ale co tam, jak widzimy dalej zbiegaja sie i wypowiadają tylko Ci co mają właśnie fulla i są przeciw. Cała wiekszość, reszta nowych graczy po prostu nie odwiedza za czesto forum i nie wiedzą co się dzieje.

 

Z kolei do wypowiedzi, że z 100 hp latwo zabić gracza z 46 odznakami... no pewnie szczególnie, że trzeba wpakować pol magazynka zanim w ogóle zacznie otrzymywać dmg, dodatkowo pomijając, że wiekszość z tych graczy lata na krowie....

 

Powracając do pytania autora tematu, ponieważ nikt nie przeczytał ze zrozumieniem, a po opiniach wynika, że resetu nadal nie bedzie... wiec ponawiam pytanie Kiedy on nastąpi? (przybliżony termin) No chyba, że macie zamiar jeszcze z rok ciągnąc tą wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Może zrobić reset z dniem 1 września, a następne robić po miesiącu od pierwszego wbicia wszystkich odznak? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Może zrobić reset z dniem 1 września, a następne robić po miesiącu od pierwszego wbicia wszystkich odznak? ;)

 

Tak. To jest dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysł tym co miesiąc reset.

 

ale z tymi odznakami to trzeba zrobić tak że kto wbije sam a nie kupi tak jest najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może co mies. reset i odznak i statystyk a do wygrania za 1 miejsce na top 15 kieszonkowe lub darmowa usługa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×