Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PituSss.

Fajny Pomysł/Propozycja ;)

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

To tak na początku chciałem wam zaproponować, na serwerze kopytko są tacy gracze którzy grają na wh a admini też mają swoje życie prywatne praca, dom rodzinna itd mniejsza z tym, mam propozycje dla administracji, żeby wgrać plugin, dokładnie nie pamiętam jak on się nazywa, ale krótko wam wytłumacz to jest takie coś gdy gracz chce odpalić aima lub wh momentalnie dostaje bana na 2h za użycie klawiszu cheata jak dobrze pamiętam to są klawisze f8,9,10,11,12 delete i gracz gdy uzyje z jednych tych klawiszy dostaje momentalnie bana na 2h i jeszcze jedna propozycja gdy nie ma admina to można wgrać plugin "voteban" to jest zgłoszenie haxa gdy admina nie ma na serwerze a póżniej może sprawdziić tego gracz, ponieważ niechciało mi się oglądać wszystkich propozycji, jak był już taki temat proszę o zamknięcie a jak nie to proszę o swoje zdanie Administracje ;)

 

 

Z Góry dziękuje i Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voteban to dobry pomysł, jestem na TAK a co do tego automatycznego bana na 2h jestem na NIE bo tak jak napisał wyżej West byłby problem jesli ktoś ma binda na ten klawisz.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voteban to też niezbyt dobry pomysł moim zdaniem, WestCC dobrze napisał, ktoś po prostu może mieć zbindowany klawisz f9 na kupno broni, naciska go i dostaje bana, na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak się ludzię zaczną bawić się tym voteban?:D Pierwsza propozycja jest faktycznie trochę lipna, ale tą drugą warto spróbować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie Magik ma rację że ludzie będą banować się z nienawiści, niepomyslałem o tym w cześniej. Więc jestem na NIE co do dwóch propozycij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest taki voteban że on nie BAnuje powtarzam NIE banuje nie bójcie się nikt nie dostanie tylko zgłasza haxa ! Nic nie napisałem o banowaniu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×