Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Raod

Mała mapa.

37 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taką propozycje żeby wgrać plugin dzięki któremu można włączyć vote na tak jak napisałem w tytule małą mape.

Widziałem to na innych serwerach i myślę że to sie bardzo przyda, ponieważ w godzinach porannych i póznych wieczornych jest mało ludzi np. 2vs2. 

Miałoby to wyglądać tak: w say`u (y) wpisujesz: /mala mapa  i włącza sie normalny wybór mapy tak jak po 20 min. Wgrywając taki plugin naturalnie byłoby trzeba wgrac więcej małych map.

Mam nadzieje że większość osób wie co mam namyśli i takie coś zostanie wgrane na serwer.

 

PS: I byłoby dobrze żeby na say`u pokazywała się informacja: Aby właczyć vote na małą mape napisz /mala mapa. Żeby jak najwięcej osób o tym wiedziało.

 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej sparwy.

Edytowane przez Raod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Człowieku wyjąłeś mi ten pomysł z głowy, sam miałem zakładać taki temat.

 

Oczywiście jestem jak najbardziej za. Normalnie na tylu graczy powinny być tylko grane duzę mapy, reszta typu wiocha, duelmap, cs_max, fy_pool_dy powinny byc do wyboru tylko właśnie poprzez ten plugin.

 

Na w/w mapach nie da się grać za sprawą krowy, szczególnie, że gracze z full odznakami pakują się czesto do jednego team, wiec proszę sobie wyobraźić jak biją z respa, jest taka rzeź, że po respawnie od razu giniemy lub mamy połowe hp...

 

Plugin obowiązkowy na tego typu modzie z taką ilością graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dobry pomysł ! xD

Codziennie wbijam na DM rano około 9:00 i jest mało osób zwykle 3vs3  ( coś takiego) więc to się bardzo przyda!

Na TaK ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł, ale nie zgodzę się z tym żeby małe mapy były dostępne tylko w ten sposób. Dlaczego? Ponieważ mapy te są lubiane i często grane - gametracker podpowiada że wiocha stanowi 12% a max 8% wszystkich rozgrywek, to sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł, ale nie zgodzę się z tym żeby małe mapy były dostępne tylko w ten sposób. Dlaczego? Ponieważ mapy te są lubiane i często grane - gametracker podpowiada że wiocha stanowi 12% a max 8% wszystkich rozgrywek, to sporo.

 

Nie pisałem w temacie żeby małe mapy grać tylko po wpisaniu tej komendy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem w temacie żeby małe mapy grać tylko po wpisaniu tej komendy :D

 

Wiem, ale ktoś tam już chciał przeprowadzić jakiś sabotaż :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysl z tym pluginem.

O ile się nie myle coś takiego było na serwerze, no chyba, że się serwy pomyliła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK ale..

Oczywiście jestem jak najbardziej za. Normalnie na tylu graczy powinny być tylko grane duzę mapy, reszta typu wiocha, duelmap, cs_max, fy_pool_dy powinny byc do wyboru tylko właśnie poprzez ten plugin.

 

Na w/w mapach nie da się grać za sprawą krowy, szczególnie, że gracze z full odznakami pakują się czesto do jednego team, wiec proszę sobie wyobraźić jak biją z respa, jest taka rzeź, że po respawnie od razu giniemy lub mamy połowe hp...

nie tylko małe mapki jak jest mało ludzi, fakt czasem ciężko ruszyć się z miejsca ale jeśli siły w teamie w miarę są takie same to b.fajnie gra się na małych mapkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Powiem tak:

 

1.Super pomysł :D

2.Ale.....wgramy nowe małe mapy....wyobraź sobie co będzie jak będzie z 8 osób na serwie i włączy się np....fy_pool_day

 

Nie mam nic do propozycji, ale chce unikać wszelkich niedoskonałości a nie,że wiesz odrazu przeciw. Jestem za jeżeli chodzi o pomysł, ale warto się zastanowić co będzie gdy będzie dużo osób i włączą "małą mapę"

 

Chyba, że to działa jak jest właśnie tylko 2 vs 2

 

Jak narazie Dużą część mojego zdania na Tak, ale warto przemyśleć  2  punkt ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie TAK, masz wielki Plusik ;)

 Haha. No dzięki, dzięki.

 

Wiem, ale ktoś tam już chciał przeprowadzić jakiś sabotaż :)

 

A no tak, rzeczywiście. Nie zauważyłem tego :D

 

Powiem tak:

 

1.Super pomysł :D

2.Ale.....wgramy nowe małe mapy....wyobraź sobie co będzie jak będzie z 8 osób na serwie i włączy się np....fy_pool_day

 

Nie mam nic do propozycji, ale chce unikać wszelkich niedoskonałości a nie,że wiesz odrazu przeciw. Jestem za jeżeli chodzi o pomysł, ale warto się zastanowić co będzie gdy będzie dużo osób i włączą "małą mapę"

 

Chyba, że to działa jak jest właśnie tylko 2 vs 2

 

Jak narazie Dużą część mojego zdania na Tak, ale warto przemyśleć  2  punkt ;P

 

Oile dobrze pamiętam to było można tylko to wtedy włączyć gdy było mniej niz 6 osób, lub jakoś inaczej. To przecież można byłoby ustalić do ilu osób można użyc tego pluginu. Myślę że niebyłoby z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie na TAK! Bardzo dobry pomysł!

ŁAPAJ LIKE

Edytowane przez Robaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już takie coś na serwerach tzn. osobny vote, gdy jest mało graczy. Niestety, ale nie zyskało to aprobaty, gdyż takie mapki jak cs_max były  grane tylko, gdy na serwerze było np. mniej niż 8 osób.

Obecnie w vote cały czas są wszystkie mapki. Gdy jest mało osób gracze mogą proponować do vote małe mapki np. cs_wiocha i pokaże się ona przy następnym wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×