Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Patryk Kłodawski

Brak Administracji na serwerze !!

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciał bym poinformować że na serwerze Only dust2 brak jakiegokolwiek admina.! Po prostu nie da się grać cały czas jakiś dureń jest i czituje. Jeśli tak dalej pójdzie z waszym serwerem to straci się ilość graczy naprawdę.Ludzie niektórzy są mili i też tego nie tolerują,mam nadzieje że zrobicie coś z tym. Dzięki i pozdrawiam Kapitan@Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest cos takiego jak "gg alarmowe" a poza tym, są wakacje. Myslisz, że admini będą wracali z wczasów, bo na serwerze gra "cheater" a Tobie nie chce się wejsc na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moje nowe konto.Ja rozumiem że są wakacje ale by ktoś mógł wejść od czasu do czasu i sprawdzać lub dawajcie admina komuś takiemu kto będzie grał i sprawdzał serwer!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograj troche, pobądź na forum i złóż podanie.

Jedyne rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie kojarzę twojego nicku z DD2. Widocznie musisz grać strasznie mało skoro ja nigdy ciebie nie widziałem. Zgłoszenia wystarczy wysyłać na gg alarmowe. Nie zawsze jest admin kiedy ty jesteś na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

.

są wakacje. Myslisz, że admini będą wracali z wczasów, bo na serwerze gra "cheater" a Tobie nie chce się wejsc na forum?

Nikt nie jest robotem. Poza tym jest alarmowe gg, zawsze ktoś jest z adminów (przekazuje info)

Lb nagrać demo i wstawić w dziale BL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy Są w pracy po 10/11h ty masz wakacje więc grasz to Ogarnij jak gram też na dd2 i bardzo mało ludzi gra Ogarniętych bo chodzą do pracy a dzieci czitują to jest Logiczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie temat do zamknięcia, bo założe się, że każdy będzie pisał to samo teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×