Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DzaroD

Myszka

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zaktualizowałem tego steama (w końcu) niestety po wejsciu i zaczeciu gry z twierdziłem ze myszka chodzi kompletnie inaczej niz na ns... ładnie na steamie wchodzą banie (nie wiem czy to cos sie ma do tego al;e ładnie wchdzą) ale co z tego jak nie potrafie nacelować na tą głowe bo myszka kompletnie inaczej chodzi krótko mówiąc chodzi jak bym nie miał zaznaczonej zwiększonej precyzji myszki... (chcesz wiedzieć o co mi chodzi ? wejdz w panel sterowania/myszka/opcje wskaznika/ i odznacz zwiekszenie precyzji wskaznika poruszaj w te i we w te zaznacz/ poruszaj w te i we w te i wiesz o co mi chodzi) m_ravintup 0 nic nie daje.

zna ktos jakies komendy które by mi pomogły albo wie jak sie nazywają pliki odpowiedzialne za myszke czy cos w tym stylu ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w options mouse i tam masz czułosc myszki najlepiej daj na 6.8-7.5 i powinno pomóc ;)

Wiem bo ja tak miałem, zmieniłem na taką i było ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że banie wchodzą inaczej to pewnie server ma ustawione standardowe elementy, które nie zawsze da się wymusić na NS.

 

Co do tego, że myszka inaczej chodzi to pewnie masz ustawione jak już napisał ktoś wyżej inne sensitivity. Zobacz jakie miałeś ustawienia na NS i zrób takie same na STEAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Temat przedawniony

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×