Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
digurken

Wierszyki o Baku:S'iu i Davis'ie

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1.O Baku:Siu

Biegnie Baku:S srodkiem gali nagle jak mu ktos przywalil skreca glowe swoja w lewo zamiast skrzynki widzi drzewo . Juz niewiele ma HP na dol skoczyc boi sie . Nagle wpada na plan taki moze nie podlozy paki.

 

2. o Davis'ie

Idzie Davis se na schifcie zaraz komus bule cisnie Ak zbiera , HE wyrzucil koles zdycha , zbiera pluca . Leci flesh gdzies z oddali az tu nagle huk na gali . Koles stoi tam plecami i mu glowe roz***ali.

 

 

podobalo sie ? jak tak to lajkowac . xD

Wiem nie dorownam Baku:S'iowi ale licza sie checi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Fajne tylko...

NASTĘPNY MA BYĆ O MNIE! xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rymuje.

Podam przykład:

Robaczek jest jak

Ziemniaczek

XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci ,że ładnie Ci to wyszło ;) Następnym razem niech twój wiersz będzie bardziej estetyczny ,żeby się go lepiej czytało i żeby wyglądał jak wiersz/rymowanka. :P Nie musisz mi dorównywać bo ja nie wymyślam dla rywalizacji czy coś w tym stylu , tylko z nudów ,dla zabawy. Może ,jak jeszcze kiedyś ogarnie mnie straszna nuda to możemy razem coś potworzyć i wyjdzie jakiś ciąg zdań rymujących się ze sobą . :D Moje "wiersze" nie są dobre,bo jak już je napisałem ,przestały mi się podobać . No może jeden darzę do teraz sympatią :)http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/26446-bajka-o-naszym-kr%C3%B3lestwie/

 

A tamte były pisane nie dłużej niż 5 minut , a ten no prawie 10 minut , coś takiego :D

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to się lepiej czytało niż te Baku'sia. Widzę że masz poczucie rytmu, przez co wierszyk tak "letko" się czyta. Gratki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×