Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PotworeK.:3

Wywiad z H@-Petrusem

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Macie tutaj długo wyczekiwany wywiad z naszym H@. Uszanujcie to, że w tak zabieganym dniu znalazł czas by odpowiedzieć na pytania. Mam nadzieję, że skończycie się opierdalać i pomożecie mu, bo jak on to sam napisał "nie gryzie"

A im więcej pomocy, tym bardziej rozwinięta sieć, a o to nam chyba chodzi wszystkim. 

 

 

Wywiad z @Petrus

Redaktor:

 

 

 

Witaj Petrus! Wiem, że pewnie wiele osób Cię tu zna, aczkolwiek wciąż przybywają nowi, więc przedstaw się nam, powiedz ile masz lat, skąd jesteś?

Cze : D Na imię mam Piotrek. Mieszkam na wsi 25 km od Krakowa na północny-zachód.

 

Na początek cofnijmy się w czasie. Jak wspominasz swoje dzieciństwo?

Ale pytanie… chyba nie będzie sensacji ;p Dzieciństwo jak każde minęło normalnie, jak na małego geniusza (skromność to podstawa; d).

 

Czym aktualnie się zajmujesz? Studiujesz, pracujesz?

Nasuwa mi się tu cytat z Joba: „Zajmuje bardzo ważną klasę społeczną – jest bezrobotny”, ale nie nie. Jestem właścicielem Sklepu Zoologicznego, gdzie zazwyczaj przez dzień się obijam : )Poza tym  do tej pory studiowałem Inżynierie Środowiska i mam nadzieję, że obronię inżyniera we wrześniu, bo tylko to mi zostało. Dalej studia magisterskie, ale to jeszcze nic pewnego ^^.

 

A obecnie masz jakiś plan na życie, a może cel do którego chcesz dążyć?

Cel? Znaleźć taką pracę, żebym mógł co roku latać na wakacje na Bahamy oraz zapewnić dostatek rodzinie ^^. A tak wcześniej jak już wspomniałem chcę zostać inżynierem : )

 

Do jakiego miejsca najbardziej chciałbyś pojechać i dlaczego?

Nie wiem… gdzieś do jakiś ‘ciepłych krajów’. Nie mam zbyt dużo hajsu bo na wszystko zarabiam sam, dlatego też najdalej gdzie jeżdżę (a raczej jeździłem) to Polskie morze ^^. Póki co to jedyne wolne to wolna niedziela raz na miesiąc : )

 

Czym się interesujesz oprócz Cs, bo chyba go można zaliczyć do zainteresowań? Jakieś książki, filmy, jakaś muzyka, a może po prostu jakiś sport?

Ogólnie jestem kino maniakiem, a raczej kino maniakiem hackerem : D Do kina mam za daleko, bo jakieś 30 km, więc dość rzadko jeżdżę, więc pobieram wszystko z neta. Mało jest filmów jakich nie oglądałem (pomijając oczywiście jakieś miernoty), a kilka to znam dialogi : D

Dawniej dużo czasu poświęcałem na gry, przede wszystkim online. Teraz zwyczajnie nie ma na to czasu.

Co do książek to raczej nie jestem molem książkowym, a resztę się domyślcie : )

 

Czy jesteś wzorem do naśladowania dla ludzi młodszych od siebie?

Raczej nie : D

 

Masz jakiś nałóg? Pijesz, palisz?

Piję jak jest okazja. Nie toleruję picia bez umiaru i bez okazji. Poza tym nie mam nałogów.

 

Co możesz powiedzieć o swoim życiu prywatnym, masz może kogoś bliskiego swemu sercu?

Obecnie nie : )

 

Ostatnimi czasy jesteś bardzo zajęty, jak wykorzystujesz czas wolny dla siebie?

Póki co poza wolną chwilą w pracy (w której nie moderuję serwerów itd.) nie mam za bardzo wolnego czasu. Takie życie. Jak to się mówi, najpierw trzeba się natyrać, żeby później leżeć : )

 

Jak ogarniasz ze sobą forum i serwery z życiem prywatnym?

Założyłem tą sieć bo miałem dość Banów na serwerach publicznych. Początkowo miał być to tylko serwer, jednak później zorientowałem się, że serwer bez forum nie może istnieć. Później troszkę się rozkręciło i trzeba było włożyć w to więcej czasu. Czasem mam dość, szczególnie namolnych 12-latków nie znających podstaw niczego ^^, cóż taka tematyka.

 

To jak już zapytałam o forum to przejdźmy do spraw CS (forum i serwery)

 

Powiedz jak zaczęła się Twoja przygoda z Counter-Strike? Od samego początku, kiedy i w jakich okolicznościach zacząłeś w nią grać.

Skoro już piszemy o początkach, to jakie były początki sieci CS-K, trudne czy raczej sieć rozwijała się bez najmniejszego problemu?

O forum już nieco napisałem wyżej. Co do CS i moich początków to mogę powiedzieć, że zawsze chciałem grać w CS. Gdy CS jeszcze raczkował obserwowałem i coś pogrywałem w kafejkach z kumplami (1999-2001), gdyż internet w domu oraz własnego kompa mieli nieliczni.

Byłem zwykłym noobem w tych sprawach, może dlatego, że nigdy nie czytałem nic o tym. W końcu pewnego dnia, gdy już miałem swój komputer (2004-5) zainstalowałem Cs. W tym okresie wprowadzał się do mojej siostry szwagier i jak zobaczył, że ja gram to się od nowa wciągnął (sam grał od początku Cs). Tak zaczęliśmy grać (ja ns, on steam) na publikach. Po kilku latach osiągnęliśmy dość imponujący skill. Niestety, równało się to z wieloma Banami na serwerach. Pod koniec mojej kariery na serwerach innych niż CSK miałem tak wiele Banów, że więcej czasu zajmowało nam znalezienie wspólnego serwera do gry, niż sama gra.

Pewne akcje były tak zjawiskowe, że sami nie wierzyliśmy, więc nie dziwiliśmy się, że dostaliśmy Bana. Nie dziwię się więc większości graczy, którzy nie wstawiają ss na forum. Sam nigdy nie wstawiłem nigdy screenów, ani nie prosiłem o UB. Oczywiście nie muszę dodawać, że nigdy nie graliśmy na haxach J Do tej pory na najstarszych serwerach mam bany (wiaderko).

W 2k9 kupiłem sobie steam i od tamtej pory grałem już tylko na nim i serwerach CSK.

Ciekawostka:

#1 raz szwagrowi spodobał się jeden serwer, oczywiście na których dostaliśmy bany : ) Po kilkukrotnym wstawianiu ss powiedzieli, że nie dadzą mu UB bo coś ma na 100%. Nakręcił więc zwykły film kamerom zza pleców i wstawił na forum ^^.

#2 pierwszy serwer miałem wspólny ze szwagrem. Ja miałem się zająć serwerem, a on forum. Niestety nie mogliśmy się dogadać i zrobiliśmy osobne sieci. Jego sieć jeszcze istnieje, jednak sprzedał ją jakieś 2 lata temu już : )

 

Jakie stanowiska pokonałeś przed byciem H@ no i oczywiście Właścicielem. Mam tutaj na myśli całą Twoją karierę.

Nie bardzo rozumiem pytanie. Jestem założycielem CSK i nikt nigdy nie miał poza mną dostępu do panelu admina.

 

Jeśli chodzi o forum, darzysz kogoś większym zaufaniem, bądź znajomością od innych?

Pokazują to rangi.

 

Z kim najlepiej Ci się współpracuje z naszej sieci? Masz taką osobę?

Jak wyżej. Nie daję rang ubs/moderatorów bez podstawy. Wszyscy są cenni.

 

Jako człowiek, który na serwerowni jest od początku miałeś okazję poznać wielu ludzi, niektórzy z nich już pewnie odeszli. Powiedz kogo wspominasz najlepiej, kto obecnie wzbudza u Ciebie największy szacunek, a kto twoim zdaniem nie do końca nadaje się na swoją pozycję.

Oj to pytanko troszkę zagmatwane. Osób było naprawdę wiele. Jedni są nadal, inni odeszli z większym lub mniejszym szumem. Za dużo pisania tu, aby wspominać wszystkich ^^ Były różne momenty : D

Szacunek budzą Ci, którzy na to zasłużyli ; )

 

Co masz jeszcze zamiar zmienić w najbliższym czasie na forum? Uchyl nam rąbek tajemnicy.

Zmieniam co tylko mogę na lepsze oraz jak tylko mam czas i chęci. Nie wstydźcie się tylko składajcie propozycje zmian. Widzieliście coś gdzieś lepszego lub bardziej funkcjonalnego? Napisz i już.

 

Na jakim serwerze najczęściej można Ciebie spotkać i polamić z Tobą?

Obecnie od jakiegoś roku nie gram w ogóle. Nie mam czasu i nerwów na to. Od czasu jak szwagier przestał grać po sprzedaniu swojej sieci lagował tak bardzo podczas mojej gry, że z szacunku do swojego zdrowia po dłuższym czasie zrezygnowałem i się odzwyczaiłem. W przyszłym roku się wyprowadza i będę miał neta do własnego użytku : )

 

Jak już jesteśmy przy modzie to powiedz jaki chciałbyś mieć następny?

Można było mnie spotkać prawie wyłącznie na serwerze DD2. Zawsze lubiłem serwery bez modów, czyste FFA. Dawniej poza dd2 only, jak jeszcze nie miałem sieci grywałem namiętnie na serwerach Only awp_india. Co do moda, to czas pokaże. Wszystko zależy od rozkręcenia obecnych serwerów.

 

Uważasz, że wszyscy z Administracji wykonują solidnie swoje obowiązki?

Nie.

 

Czy praca nad serwerem jest uciążliwa i męcząca, czy raczej masz inny pogląd?

Obecnie jest dość uciążliwa, bo nikt nie chce pomóc w postaci propozycji zmian. Serwery jak każda gra musi się zmieniać i ewoluować. Ciężko mi śledzić nowości u konkurencji, skoro nie gram w ogóle.

 

Czy robiąc serwer liczyłeś się z konsekwencjami oraz odpowiedzialnością?

Jakimi konsekwencjami?;p Odpowiedzialność jakaś jest, ale bardziej to zabawa.

 

Jakie były największe wyrzeczenia w Twoim życiu, dla spraw Kopytko?

Staram się tak rozdzielać czas i obowiązki, aby wszystkim wyszło to na dobre.

 

Czy uważasz, że nasz „fanpage”(jeśli mogę tak to nazwać) na facebooku jest przydatny, czy może raczej obeszli byśmy się bez niego? Bo jak na razie mało treściwych informacji na nim się znajduje.

Mało, gdyż nie ma się tym kto porządnie zająć. Jak zwykle potrzeba doświadczonych oraz mających czas osób. Trochę własnych inwencji wykażcie… ja nie gryzę, jeżeli ktoś coś proponuje to go nie znajdę na RL i nie zlinczuję. Choć czasem mam ochotę : D

(Mnie chyba zamorduje za ten wywiad, a daleko do sb nie mamy xd)

 

No na koniec pytania wyboru:

 

Lato czy Zima?

Lato

 

Urlop zagranicą czy w domu?

W domu (choć chciałbym za granicą: ))

 

CS 1.6 czy Global Offensive?

1.6

 

Wisła czy Cracovia?

Wisła Pany!

TS

 

Piłka siatkowa czy koszykowa?

Nie interesuje się zbytnio, ani tym ani tym. Z chęcią oglądnę czasem siatkówkę. Koszykówką praktycznie nic.

 

Wywiad dobiega końca, chciałbyś kogoś pozdrowić, kogoś publicznie pochwalić, bądź skrytykować?

Ci co zasługują to wiedzą o tym, nie trzeba nikogo chwalić: ) Ci co się obijają to też o tym wiedzą i to w ich rzeczy leży poprawa. Chciałbym skrytykować Davisa i Naszą Redaktor, którzy specialnie ułożyli 10000 pytań, bo wiedzieli że nie mam czasu ; P Normalnie to wywiad jest na  5 linijek : ) Dzięki za wywiad.

Dzięki wielkie za wywiad, życzę udanego wieczoru i mam nadzieję, że gracze się ucieszą z tego wywiadu. Buziaki i jeszcze raz dziękuję za poświęcony mi czas.:*

Edytowane przez `AncyŚ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 25

mega wywiadzik ciekawy, można się więcej dowiedzieć o naszym h@ :) pozdrawiamy 

Edytowane przez Wujek-DiscoParty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A:Wywiad dobiega końca, chciałbyś kogoś pozdrowić, kogoś publicznie pochwalić, bądź skrytykować?
P:Ci co zasługują to wiedzą o tym


Wiem o tym -fuck-yeah.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 7

Pamiętam sytuacje co graliśmy kiedyś mixa, z 1,5roku temu jakoś. Gramy inferno od jakichś 5minut ( jeszcze wtedy sie na ventrillo siedziało ) i nagle Petrus daje przez vt info z DD2, Szwagier ładnie mu tam lagował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Świetny wywiad, dowiedziałem się wiele o Petrusie i w jaki sposób mogę pomóc w rozwoju naszej serwerowni. Dzięki AncyŚ, niech ci się wiedzie Petrus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne czytanie, dowiedzieliśmy się czego Petrus od nas oczekuje, jak możemy pomóc w rozwoju forum i że nie do końca jest z wszystkich zadowolony.A też nie wiedziałem, że chłop ma czas na jakieś inne życie niż kopytko. Kiedy on ma czas te filmy oglądać, chyba że w tej wiosce gdzie mieszka doba ma 48h.

 Like za wywiadzik poszedł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 Po ile masz chomiki w sklepie?  :-D

 

 

Po starej znajomości odda Ci za "piwo" jak to kiedyś było :D Miło że zawitałes ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

genialny. Przed przeczytaniem tego wywiadu Petrus wydawal mi sie taki bardzo zlosliwy ,ze nic nie przejdzie u niego na sucho. , nikomu nie da szansy i wszystko co najgorsze . Ale teraz moje przeczucia sie zmienily jest on mily,pomocny i zacheca do dawania propozycji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×