Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Blackhill

[DM+BF2] Ruta

43 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wierze. Czy wy jesteście tak głupi ? Bo już sam nie wiem... Chce wyjaśnić tą sprawę tylko i wyłącznie z Petrusem bo z niedoświadczonymi graczami tego na 100% nie wyjaśnię. 

 

Tak jak wcześniej pisałem popatrzcie sobie jak biega gracz z nożem z licencją smg a jak biegam ja. Jeśli widzicie różnice to musi z wami być naprawdę coś nie tak .....

Edytowane przez Ruta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Czy wy jesteście tak głupi ?

 

Nie obrażaj innych. Chyba czytałeś regulamin forum?

 

Chce wyjaśnić tą sprawę tylko i wyłącznie z Petrusem

 

To napisz na PW, forum jest po to, aby każdy użytkownik, który ma coś do "powiedzenia" mógł to "powiedzieć".

 

bo z niedoświadczonymi graczami

 

.jestem pewien, że na pewno są gracze bardziej doświadczeni od Ciebie pomijając, że to jest kolejna obraza dla tych doświadczonych.

 

Temat do zamknięcia, ze względu na to że Ruta sam napisał, że chce wyjaśnić sprawe tylko i wyłącznie z Petrusem

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem wielką dyskusję i zapewnienia 100% o sh, wiec postanowiłem osobiście zaznajomić sie z sprawą. Zdziwiłem sie strasznie, ponieważ na tym demku żadnego sh nie zauważyłem, tym bardziej ewidentnego. Czym wam zawinił, bo według mnie próbujecie skasować niewinnego gracza.

 

 

//Edit: A jak ma reagować skoro chłopak wie, że jest czysty, ja również tak uważam, a chcecie go zlinczować za free.

Edytowane przez WICIU FURA JU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Czym wam zawinił, bo według mnie próbujecie skasować niewinnego gracza.

 

Mi niczym oprócz tego że za bardzo (na forum) obraża innych użytkowników i przeklina czym łamie regulamin forum odstraszając innych graczy od korzystania z niego. Wiem wielu powie, że każdy zna te przekleństwa (ja też), ale kto chciałby korzystać z forum na którym obraża się użytkowników i przeklina? Trzeba dbać o forum, aby było na nim więcej użytkowników (graczy) <banan>

 

Przypominam, że:

 

Temat do zamknięcia, ze względu na to że Ruta sam napisał, że chce wyjaśnić sprawe tylko i wyłącznie z Petrusem

 

i z powodu wymienionego przeze mnie w cytacie wyżej nie ma raczej potrzeby dalej ciągnąć tematu i dyskusji, ponieważ Ruta może napisać na PW (chce wyjaśnić sprawe TYLKO I WYŁĄCZNIE z Petrusem)

 

Temat do zamknięcia.

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black i po co się kłócisz? Bądz Mądrzejszy ustąp a wy sie obrażacie.O tym demku posądzi Moderator,UB Support i H@ Petrus.Więc nie wiem o co wy się kłócicie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc byłem przy tej sytuacji. Biegłem za tobą i było to dziwne .... raz byłeś jakieś 2x szybszy a potem już normalnie biegłeś pewnie na zasadzie off/on żeby admini Cię nie skapowali . Na demku też widać tak więc trudno myślałeś że nie skapniemy ale cóż . Zgadza się  miałeś full odznaki ale bez przesady nawet z scoutem (miałeś m4 a nie scouta a ja miałem ak47 ) a ja mam także full odznaki a i tak czasami tak uciekałaś że ... Najczęściej przyspieszałeś przy graczach więc dla mnie BAN !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z wami jest nie tak ale coś musiało wam się na prawdę poprzewracać w główkach bo ja już nie mam słów na to co ty tu piszecie. HAHAHAHAHAHA 

 

Jeśli Petrus wie co nie co na temat cs'a to kiedy się zajmie tą sprawą to zobaczycie że będzie ub ;)

 

A ty zniszczenie chyba tego admina też nie powinieneś mieć bo tak jak Forfiter jesteś noobkiem  :P

 

 

A to jest chyba logiczne że z m4 biega się szybciej niż a ak47. Chociaż się nie ośmieszaj przy takim czymś :)

 

Co do tego że byłem 2x szybszy to powiedz mi gdzie to zauważyłeś ? Nie myśl że trafiłeś na debila którego sobie admini chcą zbanować i tak łatwo to pójdzie.... 

 

I wiesz co na demku widać ? Waszą głupotę i nic więcej.

Edytowane przez Ruta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dostaniesz UB (nie znam się na cziterach), ale gratis w zestawie powinien być warn za nadmierne przeklinanie i obrażanie innych użytkowników (w tym admina). Pomijam, że piszesz prośbe o UB w dziale Blacklisted. Szanuj innych, a Ty też będziesz szanowany :-)  Kończe dyskusję, pozostawiam do oceny Petrusowi (lub innemu adminowi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zaczekać na wypowiedz kogoś z grupy UBS, to wyzywacie sie na wzajem i oskarzacie. Panowie to nic nie da !

Do tego nie potrzebny spam ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Przepraszam za "spam" <- choć bym tak tego nie nazwał.

nie potrzebny spam

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty zniszczenie chyba tego admina też nie powinieneś mieć bo tak jak Forfiter jesteś noobkiem  :P

 

 

A to jest chyba logiczne że z m4 biega się szybciej niż a ak47. Chociaż się nie ośmieszaj przy takim czymś :)

 

Co do tego że byłem 2x szybszy to powiedz mi gdzie to zauważyłeś ? Nie myśl że trafiłeś na debila którego sobie admini chcą zbanować i tak łatwo to pójdzie.... 

 

I wiesz co na demku widać ? Waszą głupotę i nic więcej.

 

1/ Nie cwaniakuj bo nie masz czym bocie sam nic (tutaj) nie osiągnąłeś będziesz mi że adma nie powinienem mieć i że chcemy Cię zbanować bo jesteś zadobry nie rozśmieszaj mnie 

2/ Może i się szybciej biega ale bez przesady ...

3/ Myślisz jak jesteś 2x razy szybszy to w sekundzie będziesz na drugim końcu mapy ? Po drugie napisałem że na zasadzie off/on

4/ Skąd możesz wiedzieć gdzie ja jestem jak biegłem styłu 

5/ Dla mnie nie jesteś żadnym wyzwaniem nie grasz wspaniale i napewno są lepsi na tym serwerze gracze ... 

6/ Jesteś taki fajny i wygadany to złoż podanie i zobaczymy czy będziesz dalej taki cwany 

7/ Ja do cb nic nie miałem wydawałeś się nawet spoko ale widać jesteś poprostu głupi ( dlatego że jakbyś był mądry to byś podał rozsądne orgumenty że nic nie miałeś a nie obrazał mnie jak idiota)

Tyle oddemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Ty cwaniakujesz i myślisz że nie wiadomo jaki dobry jesteś a umiesz być dobry tylko z m249 a osiągnę jeszcze więcej od ciebie. I nie pozwolę sobie cisnąć mnie od bota przez jakiegoś słabeusza który sobie poradzić nie może. Jeśli jestem botem to ty nie powinieneś mieć admina. 

2. Biegam normalnie i nie wmówisz mi tego bo lepiej wiem że na niczym nie grałem zresztą kiedy Petrus zobaczy demko to wam wszystkim się głupio zrobi :)

3.Gdybym był 2x szybszy to jak myślisz z jaką szybkością bym biegał ? Byłoby to widoczne na pierwszy rzut oka. Myśl !

4.Czy napisałem cokolwiek o tym że cię widziałem jak biegłeś z tyłu ? Ortografia się kłania ;)

5.Kiedy już mi zdejmą bana to się umówimy na jakąś noc i wtedy zobaczymy kto dla kogo nie jest żadnym wyzwaniem ;)

6.Nie będę adminem bo nie mam steama i nie zamierzam kupować. Nie mniej jednak jestem zdania że nie powinieneś mieć admina razem z Forfiterem.

7.Czy nie podałem już we wcześniejszych wypowiedziach wystarczających argumentów odnośnie demka ? 

 

A warna mogę dostać ważne żeby mnie w końcu odbanowali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Ruta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałem coś że jestem dobry,lepszy od cb napisałem tylko że nie jesteś dla mnie wyzwaniem patrz dokładnie potem pisz. Dlatego nie powinienem mieć adma bo chce zebyś miał bana tyle masz argumentów ? Mniejsza z tym to złóż skargę na mnie może mi odbiorą i będziesz szczęśliwy jak ktoś z aim'em będzie Cie zabijał ;)

 

3.Gdybym był 2x szybszy to jak myślisz z jaką szybkością bym biegał ? Byłoby to widoczne na pierwszy rzut oka. Myśl !

Ty nie latałeś cały czas tylko chwile

Ok jak dostaniesz ub to tyle i nw po co odstawiasz ta szopkę wystawczy jak napiszesz 2/3 razy max jako obronę 

 

Jeśli jestem botem to ty nie powinieneś mieć admina.

 Nie mniej jednak jestem zdania że nie powinieneś mieć admina razem z Forfiterem.

Zdecyduj się (Z tego wynika że jesteś botem :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jprdl, Błagam Kogoś z UBS lub Petrusa niech to zobaczy a wy proszę i przepraszam za wyrażenie ZAMKNĄC MORDY. Jak się kłócicie to jest takie coś jak PW,GG,STEAM.!! Czekajcie na Petrusa lbu kogoś z UBS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja proszę o podanie DOKŁADNEGO CZASU Z DEMKA w którym to ewidentnie widać SH. Obejrzałem pobieżnie to demko - przyznaję się bez bicia, 3 min z początku, trochę ze środka i coś tam pod koniec. Osobiście jakoś nie zauważyłem nic podejrzanego. To że biega szybciej to zasługa jego wbitych odznak, a nie wspomagaczy.... Jeszcze raz, CZEKAM NA PODANIE DOKŁADNYCH CZASÓW. !!!

Później napiszę również o kilku nieprawidłowościach, które rzuciły mi się w oczy. Wszystko w swoim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie widzę SH -  UB

 

Maksiu - oglądałeś demko w ogóle?

Zniszczenie - za taką zabawę komendami admina możesz stracić flagi. Adminuj i graj, a nie baw się slapowaniem.

 

Drew jeszcze oglądnie demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×