Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Davis

Kopytkowy Miesięcznik 07.07.2013 - 09.08.2013

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy Kopytkowicze! Jako, że ostatnio nasza Pani Redaktor nie ma zbyt wiele czasu stwierdziłem, że pomogę, spróbuje no i zrobię miesięcznik sam. Za wszelkie błędy wynikające w miesięczniku  od razu z góry przepraszam oraz liczę na Wasze pozytywne komentarze.

 

 

 

908299nowinki.png

 

Podczas miesiąca wakacji, który upłynął nam bardzo szybko dokonano wielu zmian zarówno na serwerach jak i forum CSK. Jedną z poważniejszych zmian było wprowadzenie nowego AMX Bans. Jakie były komentarze na temat tej nowości? Jak zawsze byli zwolennicy i przeciwnicy tego wydarzenia, aczkolwiek wielkie gratulację dla @Petrus'a za wykonaną pracę.

 

Prowadzona była również zbiórka pieniędzy na reklamę tak aby nasze wspaniałe serwery trwały długo i długo. Wszystkim, którzy wpłacili z pewnością dziękujemy, każdy grosz się przydał i z pewnością nie został zmarnowany. Ci, którzy nie mogli  wspomóc z różnych powodów zapraszam do dalszej pomocy. Zachęcam do wysyłki pieniędzy na konto @Petrus'a. Pamiętajcie, że grając tutaj musimy się trzymać razem!

 

W ciągu tego długiego czasu nie obyło się również bez utraty adminów. Rezygnację składał @WestCoast Customs, @Limitless oraz @BlaxX, który utracił admina za zbyt niską aktywność. Mimo tego życzmy powodzenia i powrotu na naszą sieć. Admina utracił, także @Wujek-DiscoParty. Powód dla, którego została mu zabrana ta funkcja możecie ujrzeć w dziale Blacklisted.

 

 

Na forum z nową rangą przywitali się także @maksiu921 (Moderator + UB Support), wielkie gratulację, oraz @DoLoT jako nowy grafik.

 

 

440469serwery.png

 

Witamy świeżych adminów, którym mam nadzieję zapał zostanie do końca. Na serwerze DD2 nowym adminem pozostał znany z forum @berku., zaś w grze Bass. Serwer DM+BF2 pozyskał trzy nowe twarze, mianowicie są nimi @zniszczenie, @eM a gIe I kA oraz @CipiS. Na naszym wspaniałym COD’zie admina otrzymali użytkownicy @Robaczek oraz @steelseries.

 

Na serwery dodano również banery, które na celu zachęcać graczy do rejestracji na forum oraz składania podań o admina. Z tego miejsca, także Was wszystkich zachęcam admin jest całkowicie darmowy, wystarczy spełnić wymaganie opisane we wzorze. Składajcie również własne propozycje na serwerach, których grywacie. Każda propozycja będzie rozpatrzona, a więc do dzieła!

 

Utworzony został nowy testowy serwer COD, który oparty jest na nowym silniku. Po bardzo wielu godzinach ciężkiej pracy Petrus, oddał serwer do naszej opinii oraz testów. Tak więc testujcie, i komentujcie w dziale COD, co chcielibyście zmienić i jakie są wasze uwagi.

 

 

315868top3.png

 

 

558803dd2.png

  1. Davis (niekwestionowany mistrz nadal prowadzi)
  2. Brachypelma albopliosum
  3. Fuck.

 

554457cod.png

 

  1. WestCoast  Customs
  2. Baku:S
  3. CaKe’ greeDy[t]

 

677314tp.png

 

  1. Ten Znany!
  2. aVEN
  3. oo

458428dmbf2.png

 

  1. M@$_O
  2. PituSss.
  3. Raod$$

 

 

186333wywiady.png

 

Nie dawno został opublikowany długo wyczekiwany wywiad z bossem naszej wspaniałej sieci czyli Petrus. Wywiad przeprowadzony został przez Redaktorkę

 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/28253-wywiad-z-h-petrusem/

 

 

299962nieobecnosci.png
 

 

Był to miesiąc, w którym słoneczne lato sprawiło iż nieobecności były długie i częste, przechodząc do sedna prawy nieobecnymi byli, bądź nadal są:

 

, @maksiu921, @TosieK, , , @viertnik,

@arnold, @PatuSia, @jacko, @GRINGO, @Osama, @HeRo92, @Robaczek, @wojciu54, @eM a gIe I kA, .

 

 

 

 

346226zarty.png

 

Jasiu wpada spóźniony do szkoły. Na schodach stoi dyrektor i woła:
- Dziesięć minut spóźnienia!
- Ku*wa, ja też! - stwierdza Jasiu ze zrozumieniem.

 

 

 

Rozmawiają dwaj koledzy w toalecie:
- Co tam w pracy?
- Mam jeszcze kupę do zrobienia.

 

 

 

Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie:
- Ma pan skrzyżowanie równorzędne. Tu jest pan w samochodzie osobowym, tutaj tramwaj, a tu karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy?
- Motocyklista - odpowiada pytany.
- Panie, co pan wygadujesz - warczy zły egzaminator - Toż przecież mówię, jest pan, tramwaj i karetka. Skąd wziął się motocyklista?
- A cholera ich wie, skąd oni się biorą.

 

 

Na lekcji języka polskiego nauczyciel pyta:
- Czym będzie wyraz "chętnie" w zdaniu: "Uczniowie chętnie wracają do szkoły po wakacjach."?
Zgłasza się Jasio:
- Kłamstwem, panie profesorze!

 

 

 

 

Podsumowując starałem się jak mogłem, jak wspomniałem wcześniej chciałem pomóc Redaktor . Mam nadzieję, że przynajmniej trochę się podobało.


.

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 22

Nawet nawet Ci to wyszło . ;) Jestem pod wrażeniem ,że chciało Ci się to wszystko zrobić (chociaż nie jesteś redaktorem xD) 

 

Troszkę to zajęło, no ale jakoś poszło. W zasadzie starałem się jak mogłem, pierwszy raz coś takiego robiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No widzisz :D Składaj podanko na tą rangę i będziesz pisał TYGODNIKI, a ja wywiady:D i będziemy razem tworzyć wspaniałą Redakcje:D 

 

Zaje*** się to czyta i muszę Ci powiedzieć, że lepiej bym tego nie zrobiła.:D 

Minusa masz za to, że mieliśmy to razem zrobić CAPUSIU!:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jak zwykle mógłbym napisać, gdzie popełniłeś błędy, czego mi zabrakło a co mi po prostu nie pasuje... tylko po co ;) 
 

Ogólnie fajnie, że ktoś się w końcu podjął napisania miesięcznika, bo nie ukrywajmy ostatnio się tu mało działo. Dzięki niemu czuję się teraz tak na bieżąco ze wszystkimi nowinkami xD 
u63.png 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Fajnie ci to wyszło . Ale Anuś pisała  na Shoubox że ma niespodziankę dla nas :)

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie bardzo Ci wyszło ;)

Złóż podanie na Redaktora CSK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×