Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PotworeK.:3

Wywiad z AncyŚ

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiad niespodzianka z Redaktor (A)

Reporter: Tajemnicza Osoba (T)

 

T: Witaj. Na sam początek przedstaw się skąd pochodzisz, ile masz lat ?

A: Cześć. Większość mnie tu zna, no ale na imię mi Anka, lat 17. Mieszkam w bardzo ładnym mieście Nowy Sącz.

 

T: To powiedz czym się interesujesz co się ciekawi. Czym się interesujesz na co dzień?

A: Bardzo lubię taniec. Kilka lat temu chodziłam przez bardzo długi okres czasu na Balet, ale zrezygnowałam z głupich powodów. Teraz planuje zapisać się na kurs tańca towarzyskiego bądź hip hopu. Lecz plan lekcji na ten rok szkolny nie bardzo mi na to pozwala. Ogólnie do zainteresowań można też zaliczyć muzykę i śpiewanie. To chyba wszystko   :D

 

T: No proszę baletnica. Jakiej muzyki słuchasz oraz jaki jest Twój ulubiony wykonawca ?

A: Oj każdy ma gusta i guściki. Ja powiem, że lubię słuchać wszystkiego zaczynając od Disco Polo do DubStepu. Nie toleruje tylko Metalu i większości polskich Raperów. Moim ulubionym wykonawcą kto jest? No nie wiem, nie mam ogólnie takiego typu. Bardzo lubię słuchać piosenki Rihanny i Akona. Dużo jest takich wykonawców, których lubię i uważam, że mają fajne piosenki   :P

 

T: Jaki typ filmów lubisz: komedia,dramat,horror?

A: Horror, komedie, dramaty, ewentualnie jeszcze Romansidło. Lubię większość filmów. Musi być po prostu dobra fabuła i mi się spodobać. Jak mi się nie spodoba to choćby była to komedia nie oglądnę   :)

 

T: Jak wyobrażasz sobie swoją przyszłość?

A: Fajnie by było mieć własny Hotel, bądź po prostu pracować w jakimś porządnym Hotelu. Jeśli nie praca w hotelu to myślałam, aby zostać przewodnikiem po szlakach górskich. No, a wyobrażenia na temat życia prywatnego nie zdradzę. Chociaż uchylę trochę tajemnicy i powiem, że chce mieć 2 albo 3 dzieci, to zależy jaką płeć będzie miała 2 z nich   :D

 

T: Twoim zdaniem. Jesteś wzorem do naśladowania ?

A: Moim skromnym zdaniem jestem. Miałam tyle sytuacji w życiu, gdzie naprawdę podjęcie racjonalnej decyzji bardzo dużo mnie kosztowało. I nie mam tu na myśli zerwania z chłopakiem tylko bardziej sprawy poważniejsze.

 

T: Jest takie miejsce, w które chciałabyś się udać?

A: Na pewno Tomorrowland, poza tym to może jakaś Ibiza, Nowy Jork, chciałabym zwiedzić trochę świata i ciężko tak wymieniać po kolei.

T: Hehe czyli dużo miejsc jest takich.

A: No tak, już 3 z takich miejsc miała okazje odwiedzić. Był to Paryż, Tunezja i Bułgaria.

T: Ooooo Paryż

A: Jeśli się uda to będę miała możliwość pojechania do Hong Kongu bądź Dubaju.

T: Pojechał bym z tobą ale nie lubię skośno okich   :D

A: Wiesz też za nimi nie przepadam, ale jak jest taka możliwość to dlaczego nie korzystać.

T: Dokładnie   :P

 

T: To może przejdźmy do Counter-Strike . Jakie były Twoje początki z cs’em, ile grasz, i jak trafiłaś na CS-K?

A: Jejku, jak to dawno było. Zaczęłam grać w 2007 roku, wtedy też kupiłam steam na którym do tej pory gram. Właściwie sama już nie pamiętam czy to brat zainstalował czy też ja. W każdym bądź razie zawsze było tak, że w co gra brat gram i ja. No na sieć trafiłam przez Alytiaza, wspólne przywitanie się. To z nim grałam na jednej sieci i tak wpadliśmy razem na pomysł, aby znaleźć inna sieć. On znalazł, ja się przywitałam i zostałam z wami. Przedwczoraj wybiło 3msc od mojego zarejestrowania się.

 

T: Jaki jest Twój ulubiony serwer?

A: Do ulubionego można zaliczyć 4Fun, FFA i Paintball. Nie znoszę natomiast  Zombie Moda, Surfa i BF2 ;P

 

T: Ulubiony  team w Counter-Strike, I dlaczego?

A: To nie ma znaczenia jak dla mnie. Ważne, aby zgrać się z drużyną i nawet na mapce, która jest zrobiona przykładowo pod CT da się wygrać TT.

 

T: Najchętniej jaką broń wybierasz z obu teamów: Ak,M4,mp5,AWP,AGU,Usp,Glock,Dgl?

A: Deagla i Ak bądź M4. Dużo zależy też od tego jaki mam dzień. Raz potrafię przegrać all mapki AWP, bądź bronią AK siadają mi same głowy, a czasami jest całkowicie inaczej M4 i nic wiecej   :D

 

T: Jak wygląda Twoja gra ? Czy lubisz w szybkim tempie rash  czy raczej pomalutku idziesz skradając się?

A: Nie lubię gdy ktoś kampi. Idę zdecydowanym krokiem, ale uważając na kampy  przeciwników. Na mapce dd2 często raszowałam środkiem i wybijałam połowę towarzystwa, ale to było za czasów gdy na pc miałam 100fps, a nie tak jak teraz marne 20 -.-

 

T: Co byś zmieniła na forum i serwerach?

A: Jesli mam być szczera. To troche bym ogarneła towarzystwo. Zauważyłam, że na forum zaczęła się robić napięta atmosfera. I trzeba uważać na słowa co się mówi, bo potem są wielkie szumy o to.

 

T: Rok Szkolny się skończył jesteśmy ciekawi jak się uczyłaś? 

A: Uczę się przeciętnie. Nie jestem jakimś kujonem, ani tępym osłem. Jeśli siądę nad książkami, tzn. po prostu się pouczę to będę jechać tak jak przez 1 półrocze na 4-5. Jak będę liczyć na fart to będę zdobywać 3-4 xd. Ewentualnie wpadnie jakieś 1 bądź 2. Taka tam częsta wpadka się zdarza

T: Nawet najlepsi je mają   :)

A: Uczeń bez 1 to jak żołnierz na wojnie bez karabinu ;p

 

T: To może się zapytam. Czy masz jakieś nałogi konkretnie chodzi mi o papierosy, alkohol . Pijesz tylko gdy jest jakaś konkretna okazja?

A: Nie nie nie. Dla mnie papierosy  to coś wstrętnego. Właśnie dzięki mnie przestał palić jeden chłopak <3 Alkohol, no na jakiś imprezach, ogniskach to owszem, ale ja się bawię na bogato typu wódka, whisky. Nie cierpię piwa. Jeśli już muszę pić piwo to te takie oranżadki typu Okocim Radles, albo po prostu Redd's.

T: Whisky o_O

A: Nie piłeś nigdy Whisky z colą i lodem?;d

T: Nie. Ja tam lubię czasem Browara z soczkiem zimny albo Lecha zimnego .

A: fuj fuj fuj:D Ale zgadza się  Piwo to napój dla mężczyzn   :)

 

T: Zbliżamy się do końca wywiadu kogo chciał byś pozdrowić?

A: Całą serwerownie, tych którzy na to zasłużyli. A przede wszystkim @maksiu921, @Davis, @Wujek-DiscoParty, @BlaxX, @GRINGO. Oraz tych z którymi przesiedziałam wiele godzin na ts i sb:* 

 

 

 

Waszym zadaniem jest odgadnąć kto przeprowadził ze mną wywiad. Osoba sama się może ujawni jeśli będzie miała ochotę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 11

No no fajny wywiadzik z Panią Redaktor. Kilku nowych rzeczy się dowiedziałem Xd,  Pozdro dla reportera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad spoko . Fajnie się czyta . Ja stawiam na Davis . 

Wywiad spoko a kto mógł go przeprowadzić stawiam na arnolda  

 

Czemu ja ? 

 

 

Ps.

 

. wpadnij na dożynki do Szczyrzyca xd

 

 

 hahah u mnie też są dożynki za tydzień   :P

 

Zapraszam !!! 27 km od Rzeszoffffaaaaaa :)

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no fajny ..   :D Taka Nasza pani redaktor .. :P

Jaka? :D

To jeszcze nie jest wszystko o mnie;D  

Dalej jestem tajemnicza :P

 

 

Wujek-DiscoParty a może to ty  i się arnoldem zasłaniasz  :D  Spoko wywiad . Ps. wpadnij na dożynki do Szczyrzyca xd

 

Ooo Dożynki! :D Lubie to! wpadłabym, ale nie bardzo mam teraz kasę. 

 

 

@Edit    Są za tydzień  :D Zarób !

 

@Edit. Dupa jasia. W Wa-wie wtedy będę :> 

Edytowane przez `AncyŚ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Coś czuję ściemę.. na 90% sama ze sobą napisałaś ten wywiad, a teraz żeby nie było lipy to stworzyłaś "tajnego redaktora".... Co? Za mało "Like'ów" ? xD A tak poważnie, to całkiem nieźle to wyszło. Bez fajerwerków, ale mimo wszystki miło się to czyta.


T: Jest takie miejsce, w które chciałabyś się udać? A: Na pewno Tomorrowland...(bla bla bla)

 
 

Zbieram hajsy i przysyłam Wam kartkę z pozdrowieniami. To będzie jeden z tych wypadów, co nie patrzy się na koszta 2napalony.gif
t6pu.jpg



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No to pora się chyba przyznać kto jest

Reporter: Tajemnicza Osoba (T)

  . Z ciężkim sercem mówię że to ja . 

Wywiad spoko a kto mógł go przeprowadzić stawiam na arnolda  

 

Zgadłeś . Gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×