Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ten Znany

Mapy!

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , tym razem z propozycją ode mnie na serwerze TP sa tylko 3 mapy  dd2, inferno , nuke , dograjcie takie mapy jak Train , Tuscan , czy tez Hell naprawrde kochani to robi sie nudne granie 3 map  w kółko . Przychodzi ktoś sobie pograć i jest skazany na mapy które są grane średnio co 15min :/. Mam Nadzięję , że zostaną one dograne.




Pozdrawiam:


Ten Znany!

Edytowane przez Ten Znany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

de_inferno
de_dust2
de_nuke
de_train
de_hell
de_mirage
de_tuscan

Taki ja bym widział Cykl map na  TP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat był poruszany już tysiąc razy..mapy będą na pewno dodane jak serwer się bardziej rozkręci, na razie szkoda tracić graczy, którzy płaczą gdy widzą mapę typu de_mirage.

 

Na Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na nie.! Był pomysł z dodaniem map, kiedy bylo 6 map odeszlo od nas 90% graczy... wiec niech zostanie jak jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitless tracić graczy własnie ich tracimy przez te 3 mapy co lecą na okrągło to już jest nudne ... ile można grać to samo zero rozmaicenia serwera... co drugi na serwer wchodzi i mówi "ile mozna to grać" "znowu to samo?" nie widziałem cię ani raz na serwerze więc watpię , żebyś dysponował inofrmacjami jak tam jest Maksiu również admin pozakuje się raz na 2 dni rozumiem wakacje wakacjami itp itp ale obowiazek temat mi trochę zeszedł :). Widzę , że co nie którzy się wypowiadają a nie wiedzą czego gracze TP chcą :) Przepraszam za Spam.

Edytowane przez Ten Znany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitless tracić graczy własnie ich tracimy przez te 3 mapy co lecą na okrągło to już jest nudne ... ile można grać to samo zero rozmaicenia serwera... co drugi na serwer wchodzi i mówi "ile mozna to grać" "znowu to samo?" nie widziałem cię ani raz na serwerze więc watpię , żebyś dysponował inofrmacjami jak tam jest Maksiu również admin pozakuje się raz na 2 dni rozumiem wakacje wakacjami itp itp ale obowiazek temat mi trochę zeszedł :). Widzę , że co nie którzy się wypowiadają a nie wiedzą czego gracze TP chcą :) Przepraszam za Spam.

Skoro mnie nie widziałeś to musisz grać tutaj od tygodnia..skoro znudziły Ci się te mapy zapraszamy na nasze inne serwery, tam są inne mody a co za tym idzie większa różnorodność map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym, żeby dodać mapę TUSCAN. Bardzo lubiłem grać na tej mapie na serwerze TP i znowu chętnie bym zagrał. Prawdą jest, że straciliśmy 90 % zawodników podczas dodania 6 map, jednakże można by stopniowo poszerzać asortyment. Najpierw TUSCAN, a potem stopniowo kolejne, żeby nie było, że wszystko naraz i się ludzie znowu zniechęcą...a tego nie chcemy prawda? Pozdrawiam ziomków z TP :-D<czacha> .

 

 

Z uszanowaniem:

 

Vito Małkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym, żeby dodać mapę TUSCAN. Bardzo lubiłem grać na tej mapie na serwerze TP i znowu chętnie bym zagrał. Prawdą jest, że straciliśmy 90 % zawodników podczas dodania 6 map, jednakże można by stopniowo poszerzać asortyment. Najpierw TUSCAN, a potem stopniowo kolejne, żeby nie było, że wszystko naraz i się ludzie znowu zniechęcą...a tego nie chcemy prawda? Pozdrawiam ziomków z TP :-D .

 

 

 

Vito dobrze mówi przemyślając jego słowa naprawde takie rozwiązanie mogłby przynieść rezultat dodając stopniowo mapy poczynająć na Tuscanie a kończąc na MIrage :) , lub dograć tylko Traina i tuscana tez byłoby dobrze ,ludzie by nie zauważyli takiej dużej zmiany :) zostawmy ostatnie słowo dla Petrusa :)

 

Edytowane przez Ten Znany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie Ten Znany! Nie wszystko naraz po co się spieszyć trzeba takie sprawy rozgrywać z myślącą głową. Jeżeli się pospieszymy i zrobimy wszystko na ,,HOP-SIUP" to nie będzie zysków tylko same straty. Pozwólmy wypowiedzieć się też tym którzy chcieliby coś dodać w tej sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×