Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AchMed16274

PituSss DM+BF2

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

http://173653.hltv2.pukawka.pl/hltv-1308122119-de_tuscan-1376335140-1376336340.zip

Twój nick z gry:dzika parowka
Nick cheatera:PituSss
Serwer:DM+BF2
Data + dokładna godzina:ok 21:25 12.08.2013
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen):
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli):http://zapodaj.net/be9a287497d23.jpg.html

 

 

Jak chcecie mogę wam rozpisać demko nie widzę problemu kolega za szybko strzelal i też kolege wrobiłem pare razy zwodem i kolega niestety dal się złapać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Powiem Nie mam Zamiaru się bronić jak małe dziecko i płakać ale dokładniej sb spójrz na twoją grę i to oceń .:) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak grałem i wiem co robiłem nawet jak szedłem na shifcie czekałeś na mnie co było nie realne żebyś wiedział chcecie rozpisze wam demko nie ma problemu za długo w tym siedze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9:02-modelowo+później widzi że model wychodzi i zmienia znów z HG na broń

9:09-skucha-zła ściana nie za skrzynią :D

9:29-za szybko strzela

9:49-Nie słychacć TT a potem już strzela plus dobrze go nie widział

10:31-Ładna wpadka dużo za szybko

10:41-Modelowo(chodź można by powiedzieć że to słuch)

12:01-Modelowo

12:41-Za szybko

a teraz akcje perełki których się nie da wytłumaczyć !

10:51-Akcja perełka nic dodać nic ująć

12:16-Słyszał?

12:44-i znów się spalił

13:12-HaHaHaHa

14:12-Info ? hahahahhahah

14:49--!!!!!!!!!!!!!!!!

15:30-Wystarczy!!!

 

 

No to są ładnie rozpisane akcję gdzie kolega pokazał swoją prawdziwą gre !! hahah pal się dalej a potem mów że czysto grasz powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Stały gracz, którego obserwując nie podejrzewałem o wh, który wrzucał już ssy, lecz jak wielu innych uległ pokusie i się odpalił. Na demku widać niepodważalne dowody.

 

Jednak wg mnie autor tematu też czyściutki nie jest, zalatuje on/off, widać znaczną różnicę w grze pomiedzy pierwszą połową, a drugą dema. Boskie info, falstarty, skany... mowisz, że długo w tym siedzisz, na 4dniowym steamie? Podejrzewam, że stary steam zbanowany na BL/AC lub tutaj. Kupno steam 9 sierpnia, rejestracja na forum 10. Tylko podejrzewam, bo 100 procentowej pewności mieć nie mogę, ale wielu już takich spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WICIU FURA gram od 2007 roku grałem 2 lata na NS potem na steam 2k9 sprzedałem go i przeżuciłem się na NS potem znów kupiłem steam i został zbanowany na AC przez Admina który nawet demka nie oglądał jak zawsze bo spłakał się że ja go rozpisałem na AC może Ci to coś mówi Driftwood! Konto miałem zbanowane za aima którego tam nie było !! Bo koledzy z AC nie widzą że kule na HLTV z awp leca zawsze ponad celownik no i dla nich to aim jak gosciowi w rękę strzelałem a kula niby w glowe leciała ;) Ja nie mam nic do Ukrycia a przeszedłem tutaj za Cipisem z tego samego Forum co on byłem tam wielokrotnie rozpisywane itp szmery bajery ;) Ale nie rozmowa jest tutaj o mnie, a jeśli masz jakieś wątpliwości zapraszam tutaj na forum do rozpisania demka :P z DM będzie zabawnie bo ja tam zawsze gram z muzyką ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mam aktualnie czasu demka obejrzeć, bo chętnie bym to zrobił. Pituss od jakiegoś czasu jako jeden z wielu przykuwał moją uwagę, lecz z racji tego, że wrzucał czyste ss, wiedziałem że będę musiał oglądać demka hltv, a na to trzeba znaleźć chwilkę czasu...

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te akcję co są oznaczone jako perełki to są skuchy!! tzn. byłem za skrzynia i miałem wyskoczyć i się wróciłem a kolega zrobił błąd bo w tych momentach strzelał nie widząc nawet przeciwnika :D hahah Tutaj ban bez oglądania nawet można !! :) mi tylko podpadł 2 akcjami :D hahah i to mi dało sporo do myślenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Tak Achmed mowisz o moim demku a spojrz na swoje ktore sam sie pograzyles bo widać te wh na demku rewelacyjne akcje w twoim wykonaniu On/OFF ja moge dostać bana ale steam juz mozesz zaczac sprzedawac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Ban dodany.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×