Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
filip

Propozycja grupy turniejowej

25 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem zaproponować stworzenie grupy turniejowej. Która promowała by nasz server na wielu turniejach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kiedy jakiś turniej? :D

 

 

Dobrze gada:D polac mu ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem jak najbardziej za, tylko tu trzeba miec pomysl jak znalezc tych najlepszych, na co patrzec, jak to zorganizowac itd. 1vs1 wydaje mi sie bezsensu ale z drugiej strony 5vs5 tez :D ale juz z dwojga zlego lepiej by bylo zrobic 1vs1 lige kazdy z kazdym po 1 meczu i 5 najwyzej umieszczonych znalazlo by sie w hmm "reprezentacji" serwerowni kopytka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, jestem ZA!


 

Oczywiscie ze jestem za, tylko ze trzeba by pierw zorganizowac maly turniej dla wszystkich adminow by wylonic zlota 5 i ew 2-3 rezerwowych.

 

Dlaczego tylko dla adminów? Przecież jest wiele graczy którzy grają lepiej od adminów. 

Edytowane przez Raod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrozumialem to tak, ze jezeli ma byc promowanie serwerowni na roznych szczeblach turniejowych to admini w to powinni byc zaangazowani, lecz owszem i wybaczcie. Mozna zrobic ogl turniej dla wszystkich i wylonic jak juz wspomnialem wczesniej max 8 zawodnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrozumialem to tak, ze jezeli ma byc promowanie serwerowni na roznych szczeblach turniejowych to admini w to powinni byc zaangazowani, lecz owszem i wybaczcie. Mozna zrobic ogl turniej dla wszystkich i wylonic jak juz wspomnialem wczesniej max 8 zawodnikow.

 

Doskonale Cię rozumiem, tez tak uważam że admini powinni być w pierwszej kolejności w to zaangażowani, ale można dać szansę też zwykłym graczom. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za tym turniejem ale można zrobić dwa , dla adminów i dla RESZTY dla nas. Gdy najlepsza 5 (piątka) adminów i "zwykłych" graczy zostanie wybrana wtedy to stoczą pojedynek , która drużyna lepsza jest a w najgorszym razie drużyna będzie składać się z adminów i "zwykłych" graczy  :)  jeżeli Sędziowie uznają iż obie są wystarczająco dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę właśnie jakie macie doświadczenie o ligach, teamach itp. Uwierzcie mi, to nie wypali, tylko ośmieszycie tą serwerownie :( . Dlaczego? 1. Jak chcecie wybrać 5 + rezerwę? Skoro turniej ten ma być 5on5 to macie jedną piątkę, a 3 dobieracie ... heh. 2. ad1; jeżeli zrobicie 1on1 nie wypali bo to 1on1, a nie 1on5, nie taktyki, nie skracanie, hejkowanie, opanowanie typu akcja 1v5. 3. Jeżeli będziecie dobierać po 1 graczu i chcecie znaleźć OPOROWĄ 5, to Wam to nie wyjdzie co najmniej przez miesiąc. ;)

Efekt: Możecie robić ligi, turnieje, ale teamu nie zrobicie. TEAMU - DRUŻYNY, nie pojedyńczo dobrych graczy, a to gra zespołowa - tyle ode mnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fec tu sie nie zgodze. Jezeli bylby turniej 1on1 to moze wypalic. Powiedzmy pierwsze 7-8 osob bedzie w tej druzynie i to od nich bedzie zalezalo czy hmm Petrus wysle ich gdzies na lige czy cos. Moim zdaniem te osoby po turnieju jakby dalo im sie troche czasu na zgranie mogloby sie skonczyc na prawde dobrze dla nich samych i serwerowni.

 

Znalezione drzewko, jakby juz mial sie turniej odbyc.

 

 

dhd5c4.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze kazdy team musi sie razem dogadywac i potrzeba kilka godzin które przegrają  razem w druzynie aby się dogadali wiadomo muszą ćwiczyć wspólną gre bo jeżeli ze wszystkich serwerow wybierzecie najlepszych graczy którzy niegrali ze sobą to teamu z tego niebedzie . Aby stworzyli team muszą grac ze sobą i najlepiej by było stworzyc dwie drużyny np najlepszych adminów i graczy aby rywalizowali ze sobą w turniejach na naszej serwerowni aby potem mogli iść na inny turniej a przy okazjii dowiecie się która drużyna jest lepsza i tyle odemnie  mam nadzieje ze uda wam się stworzyć team aby promowal serwer.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre są pomysły ale jak mają grać tylko admini to jest nie fer wobec innych którzy graja lepiej od Adminów. A nie lepiej żeby każdy serwer zrobił turniej i znalazł najlepszego gracza lub dwóch najlepszych graczy  i tych wszystkich by połączyć w jedną całość . To mój pomysł xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×