Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Davis

Kopytkowy tygodnik nr8! 10.08.2013-17.08.2013

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w kolejnym już numerze naszego Kopytkowego tygodnika. Wakacje dobiegają powoli ku końcowi ale nie ma się czym przejmować, za rok będą następne! :)

Chcecie się dowiedzieć co wydarzyło się w tym tygodniu? W takim razie zapraszam do czytania oraz komentowania co chcielibyście ujrzeć bądź zmienić w kolejnych numerach.

 

 


908299nowinki.png

 

W tym sierpniowym tygodniu na naszej sieci ponownie odsunięto od rangi kilku użytkowników.  Byli nimi z powodu braku zainteresowania swoimi obowiązkami, oraz @Ksieciunio, który również nie wyraził zbyt wielkiego zainteresowania swojej rangi. Z admina na DM+BF2 zrezygnowałem również ja. Dzięki wszystkim za wspólną grę na tym serwie :) Pamiętajcie aby zawsze zgłaszać nieobecności, jest to o wiele korzystniejsze rozwiązanie niż zostawić wszystko i znikać.

 

Swojego szczęścia próbowali również inni użytkownicy, niestety nie udało się tym razem, ale nie zniechęcajcie się tylko motywujcie do dalszej pracy. Na sewerze DD2 odrzucono podanie @Lysio, @KinecT’a, @AnDre, @luuze oraz @Gomes’a. Nie obyło się również bez odrzuconego podania na COD modzie, gdzie nie udało się tym razem graczowi . Na serwer TP pragnął powrócić @DoonY, niestety nie tym razem. Życzymy powodzenia do następnego podania, szukajcie swoich szans oraz starajcie się pomagać tak aby naprawdę widać było, że zależy wam na każdej poszczególnej z rang.

 

Z pewnością jak wiele osób ujrzało na forum są nowe banery, które mają na celu poinformować nas o lekkich zmianach, a mianowicie przechodząc do sedna sprawy od 2 września będzie reset odznak na serwerze DM+BF2. Zachęcamy do gry oraz zapraszajcie swoich wszystkich znajomych. Totalny reset odznak, każdy ma równe szanse, powodzenia!

 

645779render_a1_9_2235.png

 

 

440469serwery.png

 

Rekrutacja na adminów dalej otwarta, gracze składają podania i składają. Kogo zobaczymy na nowym stanowisku?  A mianowicie  serwer TP od wtorku dzielnie nadzoruje @KinecT.  Na DM+BF2 możecie również ujrzeć nową „twarz” wśród administracji, a jest nim znany wielu @revi. Nowym adminom życzymy jak największego zapału do dalszej pracy i jak najwięcej trafnych banów :)  Mimo to dalej zachęcamy do składania podań o admina na każdym naszym serwerze, który przypadł wam do gustu. To nic nie kosztuje, a możecie wiele zyskać! Admin jest całkowicie za darmo!

 

 

315868top3.png

 

1685991541.png

 

 

 

558803dd2.png

 

     

      1. Davis

      2. Brachypelma  albopliosum

      3. fuck.

 

554457cod.png                                              

  1. Lucky@
  2. MaTeUsZ
  3. Jestem hardkorem

677314tp.png

 

  1. FacTory Moments | LUa
  2. Ten znany!
  3. Alex

458428dmbf2.png

 

  1. PituSss.
  2. Innuendo
  3. M@$_0

186333wywiady.png

 

W tym tygodniu była mała niespodzianka, rzecz jasna było to w formie zagadki, mianowicie został przeprowadzony wywiad z naszą Redaktorką. Osoba, która przeprowadzała wywiad była tajemnicza, do was należało odgadnąć kim była ta osoba. Jak się potem okazało był to @arnold

Tym, którzy wiedzieli gratulujemy. A poniżej zachęcam do odwiedzenia wywiadu.

 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/28529-wywiad-z-ancy%C5%9B/

 

 

299962nieobecnosci.png

 

Jedyną zgłoszoną nieobecnością na serwerach zostało zgłoszone przez . Miłego pobytu i wypoczynku :)

Swoją nieobecność złożył również w dziale graficznym Puma.

 


346226zarty.png

 

Ojciec przyłapał swoją córką na oralnych igraszkach z chłopakiem:
- Poczekaj tylko aż matka wróci!
- Czy naprawdę musisz jej to mówić?
- Tak, masz jej dać kilka rad.

 

Rozmawia dwóch informatyków:
- Stary wpadnij do mnie, będzie impreza: muzyka, drinki, panienki!
- Muzyka OK, drinki OK, a tych panienek ile będzie?
- Ze 8 GB.

 

Dwie blondynki kłócą się, na co pójść do kina:
- Chodźmy na "Matrixa".
- Nie, lepiej na "Aniołki Charliego".
- Lepiej na "Matrixa"!
- Nie, na "Aniołki"!
Wtrąca się brunetka:
- To może pójdziecie na kompromis?!
Blondynki:
- Fajnie, a gdzie grają?

 

 

W tym momencie tygodnik dobiega końca, czego możecie się spodziewać w następnym? Mogę ujawnić tylko, że będą zmiany + konkurs. Do zobaczenia w następnym numerze! :)

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 10

W tych nowinkach chyba troszkę się zagmatwałeś i niektóre zdania są tak jakby niedokończone. Ogółem, fajnie że dodałeś jakieś grafiki, to zawsze troszkę ciekawiej wygląda. Żarty - uśmiechnąłem się pod nosem, ale to tyle. 

Widać, że się starasz i doceniam to - z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej, Z niecierpliwością czekam na kolejny tygodnik no i oczywiście ten zapowiedziany konkurs. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć bym nie wiem jak to zrobił, i tak tobie się nie da dogodzić, proste:) Zawsze znajdujesz jakieś "ale".

 

O konkursie więcej info w połowie tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Fajnie się czytało i zarazem oglądało . Tak jak GRINGO napisał " coraz lepiej ci to wychodzi". 

AA i nie będę ukrywał ale czegoś mi zabrakło ;D (ale nie przejumuj się )

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janie się czytaj przyjemnie . Te zdania ja mówił wybredny gringo to dodają smaczku i czeka się na nowy wywiad . Trzymaj tak dalej a zajdziesz dużo dalej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Byli nimi z powodu braku zainteresowania swoimi obowiązkami, oraz Ksieciunio


Chodziło mi chociażby o to :> "Byli nimi (...) oraz Księciunio." - czyli kto był oprócz Księciunia ? Są to "małe" niedociągnięcia, bo nie powiem chciałbym wiedzieć mniej więcej kto od Nas odszedł - nie wszystko jestem w stanie sam wyłapać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×