Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
DzaroD

Only De_dust 2 #2

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

moja propozycja jest taka abyście dodali kolejny serwer Only De_dust 2 #2 ponieważ ostatnio jest tam stale pelny serwer a 25 os to dla mojej skromnej osoby lekka przesada... taka typowa napierd***nina sie robi i gra staje sie bez sensowna (oczywiście dla mojej skromnej osoby) dla mnie nie idze grac na serwie gdzie zabijesz jednego a po sekundzie wybiegają 4 osoby na ciebie 1 aby pomścić kolege ;D poczęci tracicie na tym graczy bo widząc pełny serwer niektórzy idą grac na innych serwerowniach.

 

s powarzaniem

                        DzaroD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie :> O to chodzi przecież żeby serwery były pełne ... A drugi serwer tego samego typu to by była lekka głupota... Jeżeli ktoś bardzo chce sobie pograć to niech poczeka, albo zapraszamy na inne nasze serwery ! 

A postawienie takiego serwera akurat za darmo nie jest ...

 

 

PS:

 

 

 

s powarzaniem

SERIO ? :o 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

głupota ? wejdz na wieksze serwerownie spójrz na spis serwów wróć i dalej bd'my gadac "albo zapraszamy na inne nasze serwery" co ku*wa mam na cod modzie grać ? >.<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

mozna Tak Jak Sikor lub Only DD2/Inferno

 

po za tym czemu glupota?? 2 serwer dd2 //

Lecz jesli ma byc 2 serwer dd2 to mniej wiecej musimy posiadac kazdy serwer 1 rodzaju a nie 5 serwerow w tym np 3 dd2 lub cos takiego xd 

 

tyle z mojej strony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bym bardziej był za tym co napisął sikor, bo to prawd czasami trzeba się naczekac zeby wbic na dd2 : D Może gdy już bd nowy cod nie stawiac znowu pb tylko przerobic go na dda/inferno/nuke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE . Only dd2 jest pełny to niech jest.A jak byśmy zrobili serwer dd2 inferno nuke to by było mało osób około 6/22 więc nie ma sensu :) robić serwera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie możesz się dostać na serwer zawsze jest możliwość kupna slota w sklepie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

czytajcie jeszcze raz to co napisałem... głupio sie gra za pelnym serwie >.<  ja bym był za zrobieniem 4funa albo cos w ten desen dd2/inferno/nuke to też dobry pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że postawienie drugiego serwera to nie taki hop. Nie będą na nim od razu tłumy. Myślę, że samo dd2 wystarczy. Jeśli chcesz grać na mapach nuke/inf wejdź po prostu na TP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Davis pisze, po co nowy serwer i pomysl Sikora? ;/ na TP mamy te mapki.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Prawdą jest to, że only dd2 jest od dłuższego czasu bardzo często zapełniane i również ja mam z tym problem aby wbić i sb pograć  ale lekarstwem na to jest wykupienie slota i po sprawię. Otóż jestem na NIE ponieważ postawienie serwera to nie taka trudna sprawa lecz utrzymuj serwer gdy gra mało osób tak jak napisał AnDre  "6/22 więc nie ma sensu" tłumów od razu nię będzie . A jeżeli komuś coś nie pasuję z mapami można zagrać na TP tam zawsze ktoś gra  :D , na bf2 oraz ewen. na Codzie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli według autora tematu tracimy graczy przez to, że serwer jest full? Chyba jest odwrotnie.

Wiaderko traci graczy przez to, że na serwerze TP jest 17/17 24/7?...

 

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×