Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AnDre

Skarga na administrację dd2 :)

26 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem admini na dd2 nie wypełniają swoich obowiązków Dzisiaj zgłaszałem chyba z 20 razy na U@ sprawdz go ten ma wh to tamto a admini wgl nie reagują .Albo wgl ich nie ma przez dłuższy czas.Banują za byle głupoty a nie sprawdzą tych którzy grają na wh :) 

 

Admini tam są bezużyteczni my potrzebujemy ogarniętych i miłych adminów a nie takich którzy nie raczą spojrzeć na U@ i zobaczyć czy nie jest odpalony . Chcę administracji pomóc jak najbardziej zgłaszając na U@ żeby mieli mniej roboty itp .:) ale jak nie chcą to nie będę ich prosił .

 

Pozdrawiam

.:[A]nDre:.

 

Mam nadzieję że Rozpatrzycie to pozytywnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz co masz czlowieku po prawej stronie na forum.?! gadu gadu alarmowe ! od 20 siedze i zadnego zgloszenia nie bylo wiec skoncz pieprzyc ze administracji nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalisz się bo nie dostałeś admina ? Jest takie coś jak http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/forum/57-blacklisted-zglo%C5%9B-czitera/ , kręcisz demko, wstawiasz na forum i po kłopocie.. A co do tego u@ moze admin sprawdził gracza ale uwarzaal z to skill/fart a nie wh ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Andre ! Po pierwsze widzimy co piszecie na u@ i rozpatrujemy a to , że gdy na na niego patrze i nic nie ma to nie moja wina :D Piszesz , ze gośc ma wh bo cie dednął ! i juz ma wh .

Po drugie nie dajemy banów za byle co.

 

A moje zdanie jest takie ,że ty na siłe chcesz zdobyć tego admina  i próbujesz na nas "Naskarżyć" ale ci się to nie uda.! Zapracuj na niego sobie.

Dam ci radę nie pisz w tematach , które cię nie dotyczą nie wpychaj się nie potrzebnie w nie swoje sprawy  .  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie żebym skarżył czy coś ale to prawda jest mało adminów na dd2 (ogólnie jest kiepsko adminami) wiem że admini mają życie prywatne itp. sam też jestem i rozumie all ale graczy przybyło i to dużo a co za tym idzie chiterów też .Staram pisać do graczy którzy dość długo grają na steam ale, jak piszą "za dużo obowiązków"

.

Wracając do tematu 

Tak samo jest na DM że jak gracz zabije ze 3 razy to już wh itp i wiem jak to wygląda nawet nie spr tylko admin daj mu bana a potem jak coś to na admina 

Dla mnie temat bez sensu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zniszczenie to niech przyjmą admina który poświęci dużo czasu na serwer a nie takiego który wejdzie i zaraz wyjdzie .. :)

 

chciałem zostać adminem ale nawet szansy nie dacie to jest jak jest :((

Edytowane przez AnDre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andre jak byś nie spamował tak i zachowywał sie no że tak sie wyraże troszke normalniej to bez problemu ale jak Ty spamujesz wszędzie i wgl zachowujesz sie tak jak nie powinieneś.. gdy by nie ten spam w podaniu i dla Petrusa miał byś szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Smiech Na sali.. BO kurwa. Taka Jest Prawda ze Admini Sobie Leca W chuja Na DD2. Jak Ktos Ma Duze Staty To patrza Tylko Na niego A w reszte Wyjebane, Maja i W te zgloszenia na u@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma porządku, bo mnie nie ma - proste ;> mam nadzieje, że informatyk ruszy dupe i naprawi mi tego kompa, bo jak nie to będzie krucho :/ Co do tych adminów to po części musze niestety przyznać Ci rację :< Jak już może zauważyliście serwer dd2 jakiś tydzień, do dwóch wstecz troszeczkę się rozkręcił. Jako iż tak, jak większość mam wakacje, staram się na serwerze spędzać troszkę więcej czasu niż przez te 10 miesięcy. Przez jakieś 2, może 3 dni grałem prawie cały dzień. Z przykrością musze przyznać, że ponad 60% adminów dd2 po prostu olewa swoje obowiązki. Grając, na serwer wbił tylko Bass ! i czasami wpadnie digurken z Baku:S'iem. Nie wiem jak wtedy, jak mnie nie ma, ale raczej podobnie. Czasy, kiedy na serwerze zawsze był przynajmniej jeden admin chyba można już tylko wspominać :/ Ci co ogarniają nie chcą być adminami lub się już wypalili jako administratorzy, mam tu myśli MaTka, czy chociażby someone'a. Nie mówie tu o wszystkich oczywiście ;) Była siła, moc, kulturka, cud i miód. Cziterzy oczywiście też byli i będą, ale likwidowani przynajmniej 3x szybciej niż obecnie. No cóż zrobisz.. Czasami fajnie powspominać stare czasy :) Ale AnDre nie rób sb nadziei, że Cię popieram, bo to jest tylko częściowe. Widać, że chcesz mieć admina za wszelką cenę, ale wiesz .. supportowi nie potrzeba dodatkowej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

ale wiesz .. supportowi nie potrzeba dodatkowej pracy.

 

 

o coś Ci w tym momencie chodzi.? 

 

jak pisalem wyzej, jest gadu alarmowe na ktorym siedze prawie caaaly czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pisalem wyzej, jest gadu alarmowe na ktorym siedze prawie caaaly czas.

 

Ale admini są na serwerze i olewają wszystko :)  to nie jest potrzebne gg alarmowe :)

 

P.S to panowie jak chcecie to ja z miłą chęcią przejmę role admina i będę na serwerze prawie cały czas ; :) Możecie na mnie liczyć "_"

Edytowane przez AnDre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Możecie na mnie liczyć "_"

 

mhm.... chyba w wiekszym spamowaniu, jeśli jest brak reakcji adminow z serwera pisz na alarmowym, proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andre nie rób z siebie pośmiewiska, płaczesz i płaczesz... jak ktoś Cie dednie, jak nie umiesz odróżnić skilla od haxa to się nie dziw, jestem pewny że admini sprawdzają dane osoby które my "gracze" chcemy żeby spojrzeli ale to nie znaczy że my mamy racje.

 

 

P.S to panowie jak chcecie to ja z miłą chęcią przejmę role admina i będę na serwerze prawie cały czas

 

 

hahahahah co to za tekst przestań nie dostałeś admina to się z tym pogódź i nie rób z siebie pośmiewiska na całe forum.

 

 

Dziękuje i pozdrawiam Luzak^^  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

o coś Ci w tym momencie chodzi.?

Mam tutaj na myśli jego ewentualne niesłuszne bany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhm.... chyba w wiekszym spamowaniu, jeśli jest brak reakcji adminow z serwera pisz na alarmowym, proste.

 

No nie do końca takie proste. Skoro jest admin obecny na serwerze i nie reaguje na zgłoszenia, to chyba coś jest nie tak ( o ile faktycznie zgłoszenia są trafne) Sam nie spotkałem się z taka sytuacja poza serwerem bf2 ale tam jest ciągła akcja i admin może najzwyczajniej w świecie przeoczyć pośród reklam itp.

 

 

Czy autor tematu jest w stanie podać link do hltv na którym admin gra sobie beztrosko pomimo tego ze na serwerze jest obecny odpalony gracz? W sumie wystarczy mniej-więcej godzina tego zdarzenia link sam się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale można też poprosić Adminów, aby pisali jeżeli gracz jest czysty, a wiedzą to ponieważ go już sprawdzili, albo jakoś poinformowali jakoś gracza który pisze cały czas że ktoś coś ma, tyle odemnie ;)

Andre ty z Działdowa ? Ja też pisz pw jak coś ;)

Edytowane przez Level-lard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admini Sobie All Olewaja A jak ktos Ma Dobre Staty to Odrazu SSy. A w reszte Maja Wyjebane.;D yo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro jest admin obecny na serwerze i nie reaguje na zgłoszenia

złóż w takim razie skargę na tych adminów/admina a nastepnym razem sytuacja sie nie powtorzy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech admini piszą na u@ nick gracza i np.Ta osoba jest czysta.Andre co do Podanka maja lekko racje bo spamujesz :P Nie spamuj i podano złóż mowie ci bd ludzie na tak! Od godziny 12-16 Adminow prawie woogole nie ma patrze na steam i guzik.Był u nas gracz Support ss miał 7x w ciągu 1 tyg. A go tak sprawdzali a to pewnie było, U@ On ma coś wh. Admin Banuje bez zobaczenia. Tak to pewnie jest :P Tyle jak ode mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie admini na DD2 są całkiem ogarnięci :). Wszystko co pisze na U@ odczytują a jeśli nie odczytają to napisze na say'u coś w stylu: "Ej widziałeś co napisałem na u@ panie x ?" on  odpowiedział "nie bo patrzyłem na innego, ale zaraz na niego zobacze" Samo mówi za siebie że admini DD2 są BARDZO OGARNIĘCI

Edytowane przez asshole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem te wasze teksty mnie rozjebąły że admini olewają to . hahahaha. Mnie z rana nie ma bo chodzę do pracy ale jak wejdę gdzieś od godzinyt 18/19 to gram do 22/23 . I Z Digurken cały czas jakiś ban leci albo ss albo za ping alb co innego . Że ty Andre spamujesz cały czas na u@ to nie znaczy że na każde toje pisanie że gracz x ma wh albo aim musimy odpisywać . To tak wygląda że nic nie robimy ale z najszej strony całkiem co innego to wygląda . Jest wezwanie na dd2 to inde zaraz jest gdzie indziej i tak się toczy .  Myslisz żę ooo pstryknę palcamidam mu bana .NIEEEE , dam bana za ss i bedzie czysty i takich gości zbanuje z 20 na dzień i puźniej Nasza sieć bedzie tracić graczy bo admin jest nie ogar banuje uczciwych graczy a czitów zostawia . Zawsze żebo obserwować gościa ptrzeba poświecić z 2 rundy . Tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×