Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
G@M3R

Admin jestem hardkorem

25 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałbym sie odniesc do tematu w ktorym Andre pisze że admini nie reaguja na U@.Uważacie że on zaspamowuje ?! NIE! Kolega ma racje...!

  

Otóż pisze na U@ do admina ,,jestem hardkorem" ze gracz o nicku BEZ PROMILA NIE MA sKILLA gra na wh.( Pisałem mu to z 5 razy)

Admin nie zareagował...
Typ grał cały czas na wh co każdy głupek mógłby zauwazyć.A admin?chyba zasnoł...
Po dłuższym czasie postanowiłem nagrac demo.Ale kiedy tylko zaczołem koles wyszedł(na 15 sekundowym kawałku ktory nagrałem za dużo nie widac).
Za to doskonale widac wszystko na hltv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego gracza najlepiej będzie jeśli dostosujesz się do wzoru formularza odnoście cheatera i zgłosisz to w odpowiednim dziale.

 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10805-formularz-zg%C5%82oszenia-oszusta/

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/forum/57-blacklisted-zglo%C5%9B-czitera/

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G@Mer:

1. Rozpiska hltv, nagrywa całą mapę - całe jego wh ...

2. Wzór

3. Masz rację, ja też pisałem o "QuTaz" do niego chyba 10 razy, on nic.. Napisałem "za nie reagowanie na u@ też można skargę złożyć" wtedy odpisał, że niby go sprawdzał (oczywiście nawet sekundy na speccie nie był ..., gdy napisałem mu to + dodałem "skoro niby czysty, to nie mogłeś odpisać, że sprawdziłeś? -.-", a on "nie chciało mi sie" ... -.- Tak zachowuje się admin?! Proszę Was..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G@mer przystosuj się do wzoru a ja jestem za odebraniem admina jestem hardkorem ponieważ admin nie wypełnia swoich obowiązków !.Pisałem dzisiaj też chyba z 8 razy o tym graczu na u@ a admin nie reaguje a każdy głupi by zauważył że grał na wh ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam SIĘ pisalem mu dziś kilkanascie razy  ze  gracz "nick" ma wh . A admin nic. Zero zainteresowania? Po co taki admin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie że czasmi jest ciężko jak jest 1 admin a full serwer, wszyskich na raz nie da rady sprawdzić uwierzcie. Narzekać to każdy potrafi i krytykować, a żeby docenić to już nie ma kamu. Jak pisze 5 graczy na u@ żeby sprawdzić to żaden admin się nie rozdwoi.

Edytowane przez berku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Admin ma możliwość wejścia na spec w taki sposób aby nie było go tam widać (jest normalnie np. w Ct)

2. Jak dotąd nie spotkałem się z sytuacją aby admin w odpowiedzi na kogoś u@ odpisywał czy ten ktoś jest czysty czy odpalony

3. To że admin jest na spec nie oznacza że jest przy kompie - może poszedł za potrzebą do kibla?

 

@ Do postu niżej [AnDre]

Gdyby admin dawał każdemu zgłoszonemu na u@ SS'y to byś pisał skarge (albo inni - jak to już było), że za dużo razy SS'y musisz wstawiać...

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Zrozumnie że czasmi jest ciężko jak jest 1 admin a full serwer, wszyskich na raz nie da rady sprawdzić uwierzcie. Narzekać to każdy potrafi i krytykować, a żeby docenić to już nie ma kamu. Jak pisze 5 graczy na u@ żeby sprawdzić to żaden admin się nie rozdwoi.

 

 

Poto pomagamy i piszemy na U@ to by mógł zrobić szybko ss a nie wgl nie reaguje ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poto pomagamy i piszemy na U@ to by mógł zrobić szybko ss a nie wgl nie reaguje  

 

 

szybko??? Może najpierw by pasowało sprawdzić gracza a nie bez powodu dawać ss bo tak gracz chce bo go ubił. Rozumiem piszecie na u@ dzięki za to, ale zrozum jak pisze 5 osób na raz i jest jeden admin to nie jest takie proste, na odwal żaden admin nie będzie dawał ss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Berku ja Cie rozumiem.Admin ma tez inne obowiązki i chce sobie pograć a wiecznie siedziec na spect.Ale jeżeli 5 osób jest oskarżanych o wh to powinnien popatrzec.

Ja pisałem mu kilka razy ze ma na tego gosca zerknac.Ja jakos nie siedziałem na spect i widziałem ze koles ma wh.Zobacz na hltv koles w ogole sie z tym nie kryje.I powiedz jak admin może tego nie widziec? Otóż tak że albo jest nie ogarniety albo w du*** ma to co do niego pisze.Po tym co  napisał fecu widze że jemu sie poprostu nie chciało sprawdzic gracza.Brakuje adminów na serwie dlatego też każdy admin sie przyda.Ale po co admin który nic nie robi?Ostatnio widziałem jak jestem hardkorem nagminnie ukazywał brak kultury ale nie bede sie teraz o tym rozpisywał.Moje zdanie jest takie: albo zacznie sie zachowywac jak admin bo to do czegos zobowiazuje albo niech gra jako normalny gracz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Zrozumcie że czasmi jest ciężko jak jest 1 admin a full serwer, wszyskich na raz nie da rady sprawdzić uwierzcie. Narzekać to każdy potrafi i krytykować, a żeby docenić to już nie ma kamu. Jak pisze 5 graczy na u@ żeby sprawdzić to żaden admin się nie rozdwoi.

Popieram to.  Sam dostaje spamy że ten jest odpalony, lub że tamto. 

Proszę o zrozumienie admina nikt nie jest robotem i nie będzie siedzieć 24/7  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dobra cwaniaczki . Kupujcie Steamy spełniajcie wszystkie wymogi i jak dostaniecie admina i na serwie wyskoczy ci takich paru graczy x że " gracz y ma wh" i to napisze kilka osub o kims innym . Ja mam się poprosku kurw.... na 5 podzielić ??? wczoraj sobie nawet już nieradziłem z tym wszystkim to szukałem innego admina by mi pomugł to bakuś wpadł i pomugł mi  ten hclew ogarnąć . A jak sprawdzam gracza to myslisz że mam czas ci odpisać albo coś . Tobie Fecu, Gamer specjalnie nie odpisywałem . No bez przesady ja np: też muszę zjeść albo wylać/wysrać się . To tak wygląda że jak dostaniesz admina to robisz co chcesz . Ja też dostaje wezwania z innych serwerów i to trzeba też ogarnąć nie tylko jest jeden serwer . jestem graczem x . Zabił mnie gracz x przez skan (bramę ) i piszę na u@ po 10 razy gracz y ma wh . Daj spokój .Ja też mam życie prywatne nie jestem maszyną . Jak widzisz że nie ma admina to nakręcasz demko i wrzucasz na forum .  OOO hardkor moich wymogów nie spełnia jest to napiszę skargę . AAAAA już przypomniałem sobie . FECU powiem ci w prost : jesteś śmieciem ,zerem , skoczonym idiotą . Napisałeś skargę pierw na mnie a puźniej wszedłeś na NS i wyzywałeś mnie od szmat do dałem ci bana na 30 min zanim ban się wywali napisałes : jestem jebnięty cwelu ! .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
Petrus,

Nie przesadza. Po 1 ogarnij pisownię, bo błędy, aż BIJĄ po oczach (po coś chyba podkreśla przeglądarka błędy?). Po 2 zachowuj się trochę. Piszesz na forum publicznym, kolejne takie słowa zostaną odpowiednio 'nagrodzone'.

Ja mam tego pecha, że mogę grać tylko wieczorami (21.00 w górę), często jestem sam i naprawdę czasami jest masakra. Większość czasu siedzę na spec i sprawdzam, ale innym to i tak nie pasuje. Wydaję im się, że jak napiszą na u@ X wh to od razu mam graczowi ss'y robić. A chwilę później idą obelgi na mnie, że się opierdzielam i nie reaguję na U@. Ludzie zastanówcie się trochę, postawcie w sytuacji admina, a jak dalej nie potrafisz tego zrozumieć, to złóż podanie i pomóżcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam potrzebę to używam u@ na co mam spamować . 

Popieram to.  Sam dostaje spamy że ten jest odpalony, lub że tamto.  Proszę o zrozumienie admina nikt nie jest robotem i nie będzie siedzieć 24/7  

 

Myślisz że oni to zrozumieją ???? hahahahahaha to jesteś w błędzie . Dobra zabierzcie mi admina wtedy zobaczymy kto bedzie płakał że jest odpał na jakimś serwie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zabierzcie mi admina wtedy zobaczymy kto bedzie płakał że jest odpał na jakimś serwie .

 

Na pewno nie.Obowiązki jest gitara 

 

 

 

 

Ty ale żebym dostał globala to było by inaczej. Zawsze można fila na danym serwerze  na czitara i tyle.

Bo zawsze jak zgłaszają czitera nie ma admina.Każda pomoc jest potrzebna. Nie żebym był jakimś botem.

Ale jak widzę od samego rana jest spam na gg staram się przekazać wiadomość  do jakiegoś adma 

 

 

Dobra zabierzcie mi admina wtedy zobaczymy kto bedzie płakał że jest odpał na jakimś serwie .

 

Z tego co wiem nikt nie chce tobie zabierać adma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jestes adminem wiec masz dawac przykład: popraw ortografie i nie wyzywaj-ile ty masz lat?

Mówisz że nie dawałes rady? Wszedłbys na specta i spokojnie bys ogarnoł.Przez kilka minut wypisywałem że koles ma wh a ty nic.Mogłes napisac ze sprawdzasz innego.A z tego co ja widziałem to nie robiłes nic.Bronisz sie tym ze masz tego wszystkiego za dużo a prawda jest taka ze chciałesobie pograc i gdzies miałes obowiązki admina.Ale masz racje brakuje adminów wiec nie bede sie tak na Cb nawalał.Ale co miałem skargi nie złożyc?.Jak koles na wh nawala pisze do Cb kilku krotnie a Ty nic nawet nie odpiszesz i grasz sobie w najlepsze.Przecież gdybym widział że siedzisz na spect i zajmujesz sie tym co trzeba to nie było by tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam tego pecha, że mogę grać tylko wieczorami (21.00 w górę), często jestem sam i naprawdę czasami jest masakra.

 

Przepraszam bardzo wiadomo że nie będziesz siedzieć  jak botek, bo wiadomo szkoła, dom, rodzina.Tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wszedłbys na specta i spokojnie bys ogarnoł.

 

hahaha jesst takie coś jak amx_spectate wpisuje ta komendę w amx i pyświtla mnie że gram a naprawdę siedzę na spec żeby cheater nie myslał że jest sprawdzany .

 

.Przez kilka minut wypisywałem że koles ma wh a ty nic.Mogłes napisac ze sprawdzasz innego.

 

 

 Nie mam obowiazku mówić ci specjalnie że : Prosze Pana zachwię sprawdzę gracza x c Pan podejżewa o oszukiwanie . Jeśli nie banuje to znaczy że czysty jeśli odpał leci ban . Proste jak drut . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Hardkora , jest dobrym adminem ale jak mówi nie rozdwoi się w końcu jest tylko człowiekiem a posiada admina na każdym serwerze więc musi ogarnąć więcej niż może ;) , osobiście nic do niego nie mam zawsz reagował na zgloszone mu "u@" wystarczy wejść sobie w AmxBans i sprawdzić ile rozdaje banow dziennie , i chyba jakby nie czytał i nie reagował jak wy to mówicie to by raczej te bany się nie pojawiły 


Pozdrawiam: Jak sie gra w te karabiny!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

posiada admina na każdym serwerze więc musi ogarnąć więcej niż może

 

 

To poco ma admina na każdym serwerze ma się zająć kąkretnie jednym lub 2 serwerami ale nie all :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andre przepraszam za to ale ty jesteś GŁUPI! Chce pomóc sieci wydaje na to swój czas,pieniadze  i nerwy przez was.Tacy kozaki kupujcie steam,i podanko skladajcie to ja bd robił tak ten kto mnei zabije U@ x MA aima U@ x Ma Wh U@x Ma coś tam. Napisz 3 razy max i po 5 minutach znowu napisz a nie spam U@ x cos ma U@ x cos ma U@ x cos ma bo cie zabił, a może poprostu ma wycwiczona gre,skilla,mape?? Dla mnie Jestem Hardcorem to dobry admin.Admin może Ma ważną sprawe na GG,Steam, itp. Może ma Telefon z pracy? Bo wy takie noilify że wy z kompa nie schodzicie.A on może woli z kolegami na piwo wyjśc? Co ma siedzieć przy kompie 24h ale potem bd miał Plusy 9 i okularki,OGARNIJCIE DUPY BO ZACHOWUJECIE SIE JAK BACHORY NIE KTORZY Z WAS! Prosze Maksiu i Drew Mają Moderatorow myslisz ze tak o w 5 minut Forum,cs itp. jest gotowe i juz maja relaks chyba z 3 godzinu :P TYle w tym temacie ode mnie !

 

@ Edit

 

Do Tych Narzekających poczekajcie do końca wakacji i wtedy narzekajcie bd szkoła itp a wy bd przed kompa no kur.. gdzie ten admin czitery lataja i puaczecie.Admini ja sądze ze to dopiero początek ich płaczy co bd w roku szkolnym sb pomyslcie!

Edytowane przez NeVeR !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta skarga wogóle nie ma sensu -_-

Znam hardcora i wiem że ma też swoje życie prywatne i nie jest jakimś No-Life'm. Nie może wszystkiego ogarnąć ...

Albo po prostu jak pisze do niego na u@ 7 osób to wszystkich sprawdza a sprawdzanie nie polega na wejsciu na spec i obserwowaniu typka przez 5s. Trzeba się dobrze przyglądnąć a niekiedy to schodzi.

 

A pozatym jak nic nie pisze do cb to nie znaczy że nie sprawdza tego co piszesz. Wiele osób do mnie pisze na u@ że X lata na WH. Jak napisze to sprawdzam, jak ma cheat to leci ban jak nie to wracam do gry.

 

Więc ogarnijcie PŁACZ i grajcie dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Witam,

według mnie jestem hardcorem to dobry admin. Zawsze jak do niego pisałem na u@ bądź na steam to sprawdzał gościa i robił z nim porządek.

Poza tym jest jednym z adminów których częściej widać na serwach i stara się coś ogarnąć. Moim zdaniem jak na ilość obowiązków i nie jeden serw do ogarnięcia to wywiązuje się z roli admina na maksimum swoich możliwości.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówie macie racje admin nie jest robotem ale skarga poleciała dlatego ze pisałem mu kilka razy a on nie zareagował nie widziałem zeby sprawdzał kogos innego bo żadne bany nie leciały a on grał( nie siedziałes na amx_spectate bo mnie zabijałes o ile pamietam).Z mojego punktu widzenia wygladało to tak że przez 10 min admin gra i nie reaguje na U@, nie robi nic.Może rzeczywiscie sprawdzałes kogos innego ale nie wiem ja przez dobre pare minut pisałem o cziterze mimo wszystko nie dowiemy sie jak było.spójrz na to z mojego punktu widzenia i nie sap że złożyłem skarge bo tak to wyglądało...

I tak na koniec: Gram w cs'a  troche już długo i potrafie rozpoznac czitera.Nie jestem typem zaspamowujacym U@ każdym kto mnie zeskanuje.

Wiedz zwracajcie też uwage czy pisze do was ktos kto rozpoznaje cziterów czy jakis nie ogar.

 

sprawa wyjasniona temat do zamkniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×