Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AchMed16274

Skarga na gracza RYJ/LUCYNKA

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

http://zapodaj.net/f1bba3c9b468d.jpg.html tutaj to tylko przykład tego co ona/on pisał w moją stronę mimo tego że ostrzegałem i poprosiłem i jak tam napisałem żeby takie słowa w strone rodziców mówił nie przeszkadzało to już 2 dzień w którym on obraża mnie a i wszystkich graczy wokół wyzywając od najgorszych nie będę cytował

 

jak ktoś chce może sprawdzić demka z ok godz 00:00 22.08.2013 tam powinno jeszcze więcej pisać a i zawsze można logi sprawdzić

 

Chciałbym prosić o nałożenie bana dla Tego gracza gdyż naprawdę nie przyjemnie się gra słysząc non stop takie słowa (ban na przynajmniej 1 tydzień dla ogarnięcia się, chodź tą decyzję pozostawiam dla Opiekunów) Wiem że czasem nerwy puszczają bo sam nie jestem święty ale no jak już ktoś pisze ze 100 razy i upomina to już lekka przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość jest spoko ale jest taki chamski wogule nie potrafi się zachować na serwerze publicznym . 0 kultury osobistej . Upominam go to jest cicho przez max 2/3 rundy . Gdyby dostał jakiegoś bana na 1dzień za te wszystkie teksty może będzie trochu mniej chamski .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz ma zmienne IP, ale cóż.

Ban na kilka h, jak gracza nie ma na serwerze nic nie da. Nawet się nie zorientuje, że ma bana bo ma zmienne IP. Jeżeli sytuacja się powtórzy to zgłoś to od razu do admina. Podaj mu link do tematu.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×