Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
OgaR 900

Admin propozycja

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycja aby była możliwość dostania admina bez steama na ip i hasło lub nick i hasło bo wiadomo ze na naszym serwie niegra duzo ludzi ze steam a adminów jest mało moim zdaniem jest ich mało bo kazdy admin musi mieć steam.

Ja grałem na kilku serwerach i na kazdym mozna było miec admina bez steam może h@ umożliwi tez bycie adminem bez steam jestem pewien ze wtedy było by wiecej adminów i wiecej osób by grało na serwie bo teraz brakuje adminów i jest dużo citerów. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten pomysł nie wypali. Jeśli gracz z NS mógłby być adminem to tak samo mógłby się odpalać. Z doświadczenia pamiętam , że było dużo takich przypadków :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie. Osobiscie jestem na nie, chociazby brak kontaktu, ktory steam umozliwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w dzisiejszych czasach steam z CS 1.6 kupisz za 5-10 zł @_@ Ja nie wiem co wam szkodzi, na paczke fajek wydajecie i palicie dzień, a steam macie na całe życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Nie jest trudno uzbierać kasy na steam, nie cały dzień i masz już zarobioną kase. Nie problem kupić. Ale co jak lepiej wydać na %% i fajki.

Jestem na nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×