Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BarbaraMostowiak

Pomysł:)

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Grałem kiedyś na takim jednym serwerze i spodobała mi się jedna rzecz, a mianowicie runda rozgrzewkowa. Co moim zdaniem mogło by się w niej znajdować: Pierwsza runda na tak zwane "noże" dajmy na to 60 sekund lub też sie spotkałem z rundą na "Granaty" nieograniczona ilość granatów przez 60 sekund. Jak dla mnie bardziej podoba mi sie opcja druga. Ja propozycje dałem reszta zależy od was i od administracji. Myśle że ciekawy pomysł i ciekawsza gra:) Dzieki za wysłuchanie, Pozdrawiam BM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś taka propozycja, ja nadal pozostanę przy zdaniu, że to zbędne. Co ci to da, że polatasz z nożem na rozgrzewce? W zasadzie to bezsensu, lepiej niech pozostanie tak jak jest. Czas respa jest dość długi więc nawet każdy zdąży wejść, bo jestem praktycznie codziennie i obserwuję sytuację serwera. Rozgrywka musi być szybka. Wielu graczy zniechęcą taka rozgrzewka bo to nic nie daje w zasadzie. Tak jak wspominałem jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Pamiętam moje początki z cs-kopytko, Podczas rozgrzewkowej leciała "bijatyka" tak mi się ta piosenka wkręciła ze nawet w pracy to sobie pod nosem podśpiewywałem. Komputer na którym gram to w zasadzie taki duży kalkulator i nie zawsze po zakończeniu mapy mam przyjemność zagrania w pierwszej rundzie.  Jestem na TAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na nie zbędne to a mnie osobiście to tylko denerwuje i tracę czas na tej rozgrzewce a nic ona i tak nie daje to lepiej zrobić jak coś tak że wbijasz po zmienie mapy na serwer i po 10 sec znów się rr runda i jazda lepsze to niz rozgrzewka 60 sec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest  to ciekawa propozycja. Jestem na TAK :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

daje to lepiej zrobić jak coś tak że wbijasz po zmienie mapy na serwer i po 10 sec znów się rr runda i jazda lepsze to niz rozgrzewka 60 sec

 

 

Jestem z tym co powiedział AchMed. Wydaje mi się że to będzie lepsze rozwiązanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×