Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Davis

Kopytkowy tygodnik nr9! 18.08.2013-24.08.2013

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Kopytkowy tygodnik nr9! 18.08.2013-24.08.2013

 

Przed nami dziewiąty numer Kopytkowego tygodnika. Co w nim możecie ujrzeć? W szczególności parę zmian, których dokonałem, a mianowicie wygląd tygodnika oraz nowe informacje. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Zapraszam do czytania ;)

 

537131kopytko_news.png

 

Za nami przedostatni tydzień wakacji. Z pewnością za szybko wszystko to zleciało, no ale cóż żyjemy dalej. W ciągu tych siedmiu dni doszło do wielu nowych propozycji globalnych. Pierwszą propozycją, która została zaproponowana było utworzenie drugiego serwera Only DD2. Niestety propozycja nie została dobrze przemyślana po czym ją odrzucono. Padł również pomysł aby admina na Naszej sieci mogli otrzymywać gracze ze statusem non steam, co dla mnie jest wgl nie do przyjęcia. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Tą kwestia pozostawiam dla was. Oczywiście propozycja momentalnie odrzucona.

 

W mocną fazę propozycji sięga również stworzenie drużyny, która miałaby reprezentować Naszą sieć. Wszelkie informacje oraz propozycje możecie zobaczyć w linku poniżej.

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/28652-propozycja-grupy-turniejowej/page-2&do=findComment&comment=132556

 

W tym tygodniu niestety nie było porażającej walki o podanie na admina. Tak więc nikt nie został odrzucony a wręcz przeciwnie. (Do czasu pisania tygodnika nadal nie wiadoma jest sprawa gracza @AnDre)

 

Witam na sieci, również nowych użytkowników, którym są @GurOL, @Kicia <3, @Need, @FataLity, @teNdi, @Luzak^^, @Baron ;D, @truskaw (powrót na sieć), , @asshole, @fecu, oraz @BarbaraMostowiak

 

440469serwery.png

 

Jak wspomniałem wcześniej, ilość podań była znikoma. Lecz mimo to witamy dwóch nowych administratorów. Od 20 sierpnia serwer COD przechodzi pod pilne oko użytkownika , powodzenia dla obydwóch Panów i życzę zawzięcia do pracy!

 

Propozycje zmian w ciągu tego tygodnia na serwerach:

 

Dust2 Only:

- Padła propozycja dotycząca długości czasu na C4 (paka), mianowicie chciano aby czas został wydłużony, gdyż niektórzy gracze twierdzili, iż 30 sekund jest to zbyt mało aby spokojnie przejąć pakę. Propozycja ODRZUCONA.

 

- W dalszym ciągu otwarta jest propozycja na temat rundy rozgrzewkowej. Czekamy również, na Wasze zdanie w tym temacie.

 

Call of Duty:

- Trwa propozycja zmiany klas Ninja, Kapitan oraz Wolny Strzelec. @Baku:S
zaproponował aby zreformować te klasy

 

 

431959top3.png.

 

 

 

734347dust_2only.jpg

 

     1. Jak się gra w te Karabiny

     2. dzika parowka

     3. Support

 

653257call_of_duty.jpg

  1. Baku:S
  2. MaTeUsZ
  3. Lucky@

517024team_play.jpg

  1. Kuczbor
  2. FRAME
  3. Spiryt is spiryt!

813091dm_bf2.jpg

  1. M@$_0
  2. [[[ProBoszCz]]]
  3. Innuendo

 

459975wywiady.png

 

Tym razem do wywiadu z Panią Redaktor przystąpił znany z DM+BF2 administrator @Nevertrust. Gratulujemy  Redaktor , za kolejny świetny wywiad, który aż zachęca do czytania i życzymy powodzenia w kolejnych wywiadach. Wywiad z użytkownikiem @Nevertrust możecie przeczytać tutaj:

 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/28933-wywiad-z-nevertrust/&do=findComment&comment=132818

 

 

 

299962nieobecnosci.png

 

Nieobecnymi byli bądź nadal są @KinecT z powodu wyjazdu wakacyjnego, @maksiu921, który również zrobił sobie mały arbeit, @wojciu54 z powodu wyjazdu oraz @Pojdon, który odwiedza rodzinę. Wszystkim nieobecnym życzę miłego i spokojnie odpoczynku. Gdyż po powrocie czeka ich miła praca na sieci :P

 

 

995635humor_zarty.png

 

Zawarte w tym dziale małe humorystyczne teksty nie mają na celu nikogo obrazić ani urazić!

 

 

Czemu blondynka czeka pod drzewem? Bo czeka na autograf kory.

 

 

- Jak ci idzie w szkole?- tata pyta Jasia.
- Dobrze. A jeden nauczyciel to nawet ci zazdrości!- odpowiada Jaś.
- Czego? - dziwi się ojciec.
- Już kilka razy złapał się za głowę i mówił: Gdybym ja był twoim ojcem...

 

 

Czym się różni mądra blondynka od dobrej teściowej?
Niczym, nikt jeszcze ich nie widział.

 

 

Pewna pani poszła do lekarza i mówi:
- proszę pana moje dziecko jest chore
- przechodziło dziecko odrę?
- co pan odra jest głęboka i dziecko by mi się utopiło.

 

 

Na lekcji plastyki pani kazała namalować swojego idola. Kamil przyszedł do pani z kartką.
A pani do Kamila:
- Co ty namalowałeś?
A Kamil odpowiedział:
- Małysza.
- A gdzie on jest?

- Odleciał.

 

 

 

 

514680mix.jpg

Zachęcam wszystkich do wypożyczania Kopytkowego serwera do Mix’ów. Masz zgraną paczkę, a nie posiadasz serwera? Na co czekasz, wejdź, zarezerwuj i graj! Wypożyczając serwer wspomagasz Naszą sieć, jeśli leży Ci na sercu dobro sieci. Nie wspomagaj kogoś innego, tylko wykup czas u Nas! Wszelkie dostępne informacje na temat wypożyczalni możecie ujrzeć pod tym linkiem.

 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/24042-wz%C3%B3r-pro%C5%9Bby-o-wypo%C5%BCyczenie-serwera/

 

 

245064konkurs.png

 

Już za tydzień (tj. sobota), odbędzie się konkurs, w którym będzie można wygrać dość cenne nagrody. Forma konkursu została troszkę zreformowana, będzie on wymagał lekkiego poświecenia ale co za tym idzie, dla zwycięzców przewiduję coś ciekawego.

 

 

 

W tym numerze to już wszystko, dziękuje wszystkim tym, którzy przeczytali, i zdołali doczytać do samego końca. Do zobaczenia w następnym numerze! Pozdrawiam.

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 17

 

Pierwszą propozycją, która została zaproponowana


masło maślane xD

Fajnie się czyta, krótko zwięźle i na temat. Szata graficzna również pozytywnie mnie zaskoczyła. 
Tu, nie żebym się czepiał, ale dobrze byłoby gdybyś przed wrzuceniem tygodnika, na spokojnie go jeszcze raz przeczytał lub po prostu dał go komuś do sprawdzenia. Uniknąłbyś prostych błędów, a być może ktoś nawet by CI podsunął jakiś ciekawy pomysł. 

Ogólnie, coraz lepiej Ci to wychodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nice;D Gratuluje, Lepiej Ci w tym idzie niż mi:D A jeśli chodzi o kogoś kto by Ci mógł pomóc z tygodnikiem to możesz zawsze do mnie napisac i ja coś tam pomogę:D Plusa dam jak bede mogła;D

 

Gratki:)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nice;D Gratuluje, Lepiej Ci w tym idzie niż mi:D A jeśli chodzi o kogoś kto by Ci mógł pomóc z tygodnikiem to możesz zawsze do mnie napisac i ja coś tam pomogę :D Plusa dam jak bede mogła;D

 

Gratki:)!

 

Nie sądzę aby mi lepiej szło, skoro każdy znajduje błędy. Ale dziękuje i będę pamiętał do kogo pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tym razem do wywiadu z Panią Redaktor `AncyŚ przystąpił znany z DM+BF2 administrator Nevertrust

"znany" heheh to też zamieść w dziale humor :) 

Czytanie miłe i przyjemne, like poszedł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×