Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AnDre

Mała Propo

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mała propozycja dotycząca wgrania nowych piosenek i może uda sie wgrania multki kill ultra kill monster kill gdy ktoś dostanie w głowe to head schot .To jest naprawde super .Tak wiele nie kosztuje a bardziej motywuje do gry . :) 

 

 

Myślę że rozpatrzycie to pozytywnie :)

 

Pozdrawiam

.:[A]nDre:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że nie warto wgrywać nowe piosenki na serwer i jakieś tam "efekty dźwiękowe", ponieważ to zniechęca nowych graczy bo czasem pobieranie tych plików wiele czasu zajmuje (aż przypomniało mi się jak ja szukałem porządnego serwera bo przy ładowaniu serwera jakiego nie wybrałem to ponad 6 minut musiałem czekać na pobranie plików).

Pomimo, że głównie gram na DM+BF2 to mogę wyobrazić sobie że dodatkowe pliki do pobrania zniechęcą graczy (szczególnie nowych).

Więc moje zdanie brzmi NIE .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzykę wyłączam i tak zawsze, więc nic mi to nie zmieni, ale jeżeli już się znudziła komuś to why not.

Te "pedalskie" odgłosy przez Ciebie wymienione są zbędnę i na pewno nie przybędzie przez to fanów serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te multi kille można sobie darować są wprowadzone same napisy i jest okej, mysle że te piosenki jeszcze się tak nie znudziły żeby wgrywać nowe, narazie na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do piosenek to :

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/forum/202-roundsoundy/

A reszty ...

SERIO ? -.-

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/28289-propozycja-dotycz%C4%85ca-serwera/

3 tygodnie temu napisałeś dokładnie to samo, i wtedy odrzucili ... Coś się zmieniło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona, z RS idz do odpowiedniego działu.

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×