Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BarbaraMostowiak

Gringo

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Admin Gringo... Nie wiem po co ten admin jest na serwie, jak jest totalny rozpierdziel, czity grają, wszyscy sie wyzywają... tłumaczy się: Piszcie u@, no okey ale admin jest po to na serwerze zeby wyłapywać czitów i karac za wyzwiska/itp. Daje bana bez ssów, (domyslam sie ze tak zrobił bo ten gracz był ns) ale moim zdaniem każdemu należą sie ssy, czy to jest steam czy tez nie, gracz "virus" może sie w tym temacie sporo wypowiedzieć, prosze o rozmowę z tym adminem. Tyle odemnie Pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl trochę Rafał .Jesteś adminem . Jest serwer 25 slotowy serwer jest full , a admin 1 i lata po serwie z 4 gości na wh  . A pozostali gracze tacy jak ty piszą na u@ że grcz x ma wh . I to samo napiszę kolejne 10 osób . myślisz że to adminowanie to takie chop siup . Jeszcze jak ma sam obskoczyć za chetami wszystkie serwery ? 

 

Teraz poczekajmy co powie GRINGO .

 

 

PS. 

 

Zamin KTOŚ napisze skargę na admina niech przemysli ją dobrze i t bardzo i niech ma dowody .

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

arnold  gratki!  Wreszcie coś mądrego napisałeś  xD . 

 

Podpisuję się pod tym . Większość piszę na "y" i dany cziter zobaczy to - offnie ,a my mamy robić ss'y gdy dany gracz już czitów nie używa ,a potem puacz że nic nie robimy i wgl.  Jak ja takiego czegoś nie trawię -_-

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z Barbarą ... Zero ogaru , nie wiem kto mu dał admina! pytałem się już czy go kupił czy co? Zero ogrania , zero jakichkolwiek orientacji podczas gry. Jestem za skargą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem Anie po Stronie Baśki ani po gringo . Neutral . Poczekajmy niech się wypowie nasz oskażony i miejcie jakieś dowody ss zróbcie czy coś w tym stylu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Virusmos i inni napinacze  hahaha  Jeżeli GRINGO nie ogarnia ,to ja jestem "leming idący z prądem ku swojej samozagładzie."   Dziękuję dobranoc.

 

Ja jakbym był na niego miejscu to bym jeszcze was pobanował bo pewnie spamowaliście mu niejednokrotnie

Edytowane przez Baku:S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać od razu że inteligencją nie grzeszysz , no ale cóż. Chłopie po pierwsze nie jestem napinaczem a po drugie nie spamuje nikomu że ktoś ma czity, bo głównie to na mnie spamują .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co się spinać po prostu jest mało adminów na serwerze i jeden admin nie ogarnie całego serwera .Ponieważ tutaj 5 osób napisze mu na u@ tutaj 10 .A on już sam nie wie kogo ma sprawdzać .Komuś to łatwo tak powiedzieć że sprawdz tego tamtego a w rzeczywistośći to wcale nie jest proste ;) . Jeżeli masz żale do kolegi to spełnij obowiązki i złóż podanie na admina i zobaczymy czy będziesz taki chojrak :) i sprawdzał każdego kto pisze na U@ .

 

 

 

Pozdrawiam

.:[A]nDre:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Podpisuję się pod tym . Większość piszę na "y" i dany cziter zobaczy to - offnie ,a my mamy robić ss'y gdy dany gracz już czitów nie używa ,a potem puacz że nic nie robimy i wgl.  Jak ja takiego czegoś nie trawię

 

Też to potwierdzam gracze zamiast napisać na U@ to piszą na głównym czacie. To zaczyna robić się trochę denerwujące, później że jest skarga na admina że nić nie robi.    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, teraz ja mam swoje 5 minut, więc napiszę swoją wersję wydarzeń. 

Wczoraj, ok godziny 22, dostałem zgłoszenie na STEAM od gracza Lysio, że gracz "unnamed" śmiga odpalony. Nie zastanawiając się długo, na bok odłożyłem wszystkie mało ważne sprawy i odpaliłem CS'a. Standardowo, wszedłem na SPECTA, popatrzyłem 1 rundę, ale nic ciekawego się nie działo - koleś jakoś szybko padł i ciężko było mi cokolwiek stwierdzić. Następna rudna natomiast, ukazała jakim to gracz jest oszustem. Bez skrupułów mierzył po modelach na środku, jeszcze zanim tam wbiegł. Idąc dalej w górę, przymierzył idealne na typa i można rzec gdyby nie to, że mapa nie jest do końca papierowa, mógłby kolesia zdjąć już z bramy. Nie namyślając się długo, odpaliłem menu, wybrałem opcję "zbanuj" i jako powód dodałem "Czitowanie". I tu się wszystko zaczyna.........

Naskoczył na mnie zaraz gracz Virus, że "Czemu dałem od razu za czitowanie, a nie ssy, żeby miał szansę się wybronić". "Wybronić" ?! z WH ?! Nie jestem adminem od wczoraj, nie daje pochopnie banów, ba od moich banów NIE MA ODWOŁAŃ bo w 98% są słuszne. Po wymianie kilku słów z tym graczem - w sumie to była tylko strata czasu - on znów zarzucił mi, że " nie ogarniam" i "kto takiemu dzieciakowi daje adma" czy coś w stylu "na pewno kupiłem adma" - mniejsza. Tu, nie długo myśląc odpisałem standardowo iż wszelkie zgłoszenia czitów proszę podsyłać poprzez "u@". Tu znów się nie spodobało koledze i dalej pocisk w moją stronę, że nie umiem ogarnąć serva i pełno cziterów śmiga. Między czasie, od gracza Lysio znów dostałem wiadomość na STEAM, o podejrzeniu WH u któregoś z obecnych na serwerze - zgłoszenie nie było trafione :( . Jeszcze jakoś tam w trakcie udzielała się Pani Barbara, ale uciekło mi to jakoś, więc przepraszam że nie opisałem w którym dokładnie momencie i co napisała.

Ogólnie rzecz biorąc, nie dostałem ŻADNEJ INFORMACJI NA u@ !!! To było najgorsze, że mimo iż zarzucano mi moje nieogarnięcie serwa, nikt nie był w stanie zgłosić podejrzanych na wspomnianym wcześniej czacie - podkreślam, że prosiłem o to, ale widać moja prośba była najwidoczniej napisana zbyt małym druczkiem bo nie wszyscy ją dostrzegli. 

Co do tych ss'ów Virusa..... Sarcastique.gif tak ,tak przyznaję kolega mi trochę zaburzył spokój dnia wczorajszego i po krótkiej obserwacji zrobiłem mu ss'y. Postąpiłem tak, ponieważ on tak był oburzony faktem, iż gracz "unnamed" dostał od razu perma a nie ssy, że gdyby mógł to pewnie wygarnąłby mi z otwartej pięści zly1.gif Dlatego też, postanowiłem dać i mu szansę na "wybronienie się" stąd ssy - na których swoją drogą nic nie widać - a nie ban na zawsze za "czitowanie". 

Myślę, że napisałem wszystko jasno i klarownie, gdybyście mieli jeszcze jakieś "ale" to śmiało wypisujcie póki temat jest jeszcze otwarty. Tymczasem, do zobaczenia na serverach napinatorzy :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×