Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
HeRo92

mapy

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze byla juz propozycja map, ale chce aby te mapy byly dorzucane stopniowo. To juz od Ciebie Petrus zalezy jaka mape dorzucisz ale dorzuc jakas poki na serwerze jest w ciul ludzi. Osobiscie dorzucilbym traina/tuscana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ostatnio ja oraz ,,Ten Znany!" daliśmy identyczną propozycję dotyczącą map, ale została odrzucona...cóż próbójmy może nam sie uda jestem stanowczo za. Ja bym dodał De_Tuscan na początek.

 

Petrus zastanów się nad dodawaniem map stopniowo...serio. Kto nie ryzykuje ten nie zyskuje, a to jest na poważnie dobra koncepcja

 

Pozdrawiam wszystkich :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryzykowne to jest, sadze ze nie spadnie ale jezeli tak to poczekamy z tydzien, dwa jezeli graczy nie przybedzie to niestety ale znowu sie dodane mapy wyrzuci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za. Nawet jak dodacie pare map, to moze dochodzic stopniowo po kilku graczy. Ale teraz kończą się wakacje, więc sądze, że ilość graczy na serwerach spadnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JESTEM "ZA" !!!!! KURWA !!!!!! TO MA BYC ESL MAP jest w nazwie serwera napisane kurwa????? JEste WIEC KURWA CZEMU odrzucacie to powiedzie mi do chuja czemu>??? malo grywam na tym serwerze bo sa tylko 3 mapy ! DODAJCE MAPY ESL czyli dd2, inferno,nuke,train,mirage,tuscan. ja wiem kurwa co pisze DDAJCIE TE MAPY !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radze pojsc do szkoly badz wziac do reki slownik i nauczyc sie kilku slow, a nie rzucac miesem. Mlode pokolenie JP czy fan wy wiecie co zrobic czyli zenujacego pejaka? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu kolego ,,pokazołeś" tym słownictwem...hahaha

Nie muszą być wszystkie od razu dodane stopniowo i tyle...

Wiadomo, że grywalność spadnie przecież zaczyna się rok szkolny i uczniowie będę się uczyć a nie naparzać w CS ( są wyjątki :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kto nie ryzykuje ten nie zyskuje

 

Serwer był bardzo dobrze rozkręcony. Była identyczna propozycja, zostało dodane nuke, później train i pozostałe mapki ESL - łącznie to było jakieś 6 mapek.

Wszystko był dobrze, aż ciach - serwer spadł na dno. Ludzie szukają takiego, a nie innego moda, a to, że jedna czy dwie osoby na chat spamują, że pograło by inną mapkę to mało ważne. Wy nic nie ryzykujecie, a ja nie zamierzam drugi raz robić tego samego.

Odczepcie się od koncepcji ESL, bo to nie mix. Serwery 'typowo TP', czyli na zasadach ESL/MIX mają po kilka ładnych lat i wpakowane zostało w nie tyle hajsu, że do końca życia się nie odrobią, dlatego są pełne. Gra nie do końca przypomina TP, ale tak gracie sami, nikt inny.

Poprzednio były identyczne propozycje, po których serwer spadł z GT 2k na 8k. Nie Wy później kupujecie reklamy za setki zł, żeby serwery ruszyły.

 

Każdy ma prawo proponować, więc szanuje ten temat, jednak PROPOZYCJA ODRZUCONA.

 

Nie wykluczam, że kiedyś zostaną dodane mapki, jednak na chwilę obecną zostaje jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×