Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, otóż tak jak w temacie, jestem w trakcie poszukiwań słuchaweczek, co bym mógł przemierzać ulice przy dobrym brzmieniu. Powiem krótko, potrzebuję słuchawek, na które nie szkoda wydać pieniędzy, które dają czyste brzmienie, dobrze tłumią odgłosy z zewnątrz jak i również aby muzyka nie była słyszalna dookoła mnie. Ma się lać krew z uszu jak Vol. osiągnie swoje maximum, ale przy czym nie chciałbym żeby słuchaweczki po 2 tyg zaczęły mi "pierdzieć" poprzez swoje zużycie. 

Dodam, że jestem skłonny wydać spory hajs jeśli tylko słuchawki będą tego warte. Ostatnio miałem chwilkę wolnego i korzystając z niej skoczyłem do Media - tam znalazłem tego typu słuchawsony za bagatela 450 srebrnych monet - fajnie gdybym znalazł coś podobnego w internetach, bo podobno taniej. Nie jestem w stanie Wam teraz podać ich dokładnych parametrów, ba nawet nie pamiętam firmy ale posiadały wszystkie z wyżej wymienionych cech na których mi zależy. Byłbym wdzięczny za jakieś propozycję, lub przynajmniej jakieś porady na co mam zwracać uwagę przy wyborze, bo nie ukrywam mam nadzieję iż będą mi one długo służyć,Z góry dzięki za zainteresowanie i pomoc muzyczka.gif

Edytowane przez GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie ,Beats'y jak na tą chwilę moim zdaniem są najlepsze ,tylko trzeba trochę pieniędzy na to dać ,ale opłaca się ;)

Edytowane przez AvariX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam Sony MDR V55 i wg mnie b. ładnie grają , ale jedyna wadą chyba jest to, że przy długim słuchaniu, troszkę uszy bolą, ale ruszysz troszke i gitara ;d cenowo nie ma tragedii, w Saturnie stoją chyba 380 zł :D W nich jest ten fajniutki, nie plączący sie kabelek, duży +, trwały jack pozłacany :D Ja jestem zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Temat przedawniony/wyczerpany

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×