Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Darek

Prawie zerowa aktywność HaNkA

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszę o wytłumaczenie się administratorki "HaNkA" {użytkowniczka @Haneczka1985} z prawie lub całkiem zerowej gry na serwerach:

+ TP http://cs-kopytko.pl/psychostats/tp/player.php?id=12494 (14 minut)

+ DM+BF2 http://cs-kopytko.pl/psychostats/dm+bf2/player.php?id=5637 (7 godz. 19 minut)

+ COD tu nie ma gracza o nicku "HaNkA" http://www.psychostats.cs-kopytko.pl/cod/index.php?q=HaNkA

+ DD2 ONLY http://cs-kopytko.pl/psychostats/dd2/player.php?id=926 (tutaj lepiej, no ale za mało jak na admina).

 

Czy może po prostu w profilu jest podany zły nick? http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/user/10660-haneczka1985/

2hz0ivm.jpg

 

Pytam zatem, jeśli dane te są prawdziwe to na jakiej podstawie P. Hania ma tyle adminów?

Proszę to wyjaśnić :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

a teraz pytanie do cb? - po co sie czepiasz? przeszkadza Ci to? to, że ty masz więcej czasu na grę, a inni mają go mniej to jest chyba normalne tak? HaNka wbija na serwery od czasu do czasu i robi porządek, a forum jak widać też przegląda 

pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@ @`CR7 widać, że nie czytałeś regulaminów dotyczących adminów oraz warunków jakie musi Admin spełniać. Poczytaj i wypowiedz się ponownie.  A ja poczekam na wypowiedź Administratorki oraz osób z wyższą rangą na forum niż Ty :) Bo Ty nie wiesz chyba nic na ten temat, a statystyki pokazują swoje i dlatego pytam o zaistniałą sytuację (a mam do tego chyba pełne prawo).

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurwa, jakie to tempe.. mialem tu admina ponad 10 miechow, wiec skoncz wmawiac mi, ze nic nie wiem na ten temat i jestem zwyklym userem, bo sam nim jestes ;* A troszke na ten temat wiem, bo mialem dostep do Admin chatu ..

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego zdania co CR7, Hania wchodzi tyle ile moze, wiec nie wiem jaki Tobie sprawia to klopot.? 

 

 

 

 

kurwa, jakie to tempe.. 

 

 

ale nie przeginaj ze slowami w postach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanka To kobieta, Kobiety są wyjątkami :)DO ZAMKNIĘCIA !



Ma swoje życie prywatne, praca, dom, rodzina nie ma czasu na csa :D Robi co moze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dogłębne śledztwo przeprowadziłes xD

Mimo wszystko uwazam, ze nie powinno Cie interesowac ile czasu na gre poswieca Hania, od kontrolowania obecnosci Adminow jest H@.

Hania z pewnoscia wchodzi kiedy ma czas, nie kazdy jest NOLIFEM xd
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Oczywiscie wytlumacze sie z tego choc jest to dla mnie dosc dotkliwa sprawa. Otoz jakis czas temu bralam rozwod z mezem i mialam dosc spore problemy, wloczenie sie po sadach, nie przespane noce itd. Sprawa troche ucichla ale dalej jest mi ciezko siedziec na swerwerach 24/7. Ostatnio jak to garstka adminow zauwazyla pojawiam sie coraz czesciej. Poza tym zawsze gdy tylko ktos napisze do mnie na steam, wchodze by sprawdzic lub ewentualnie zbanowac podejzanego delikwenta. Myslalam zeby zrezygnowac z funcji admina ale jakos ciezko mi sie z wami rozstac. Jestesmy juz razem kupe czasu. Mysle ze sama moja obecnosc lub jej brak nikomu nie szkodzi w wiekszym stopniu. Oczywistym jest iz jezeli H@ postanowi usunac mnie z tego stanowiska, nie bede sie przeciwstawiac bo na moje miejsce jest wiele innych osob i doskonale to rozumiem. Pozdrawiam Hania

Edytowane przez Haneczka1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Haneczka1985 nie chodzi mi o usunięcie Ci całkowicie admina! Chodzi mi o to jakim cudem dostałaś admina na COD skoro wgl tam nie grałaś? Nie chce rozkopywać tu Twojego życia prywatnego - nic mi do niego. Czy ktoś zwrócił uwagę na czas gry? Ja tylko grzecznie pytam! Wystarczą wyjaśnienia i nikt nie każe:

 

siedziec na swerwerach 24/7.

Czy na tym forum nigdy o nic nie można zapytać? Nie wiedziałem, że nie wolno i PRZEPRASZAM, że zadałem PYTANIE. Już o nic nie pytam, róbcie co chcecie. Ktoś grzecznie o coś pyta to od razu kupa gówna na tą osobę jest rzucana. Myślałem, że niektórzy mnie zrozumieją, ale widać nowi użytkownicy to najlepiej buzia na kłódkę i siedź cicho w kącie i o nic nie pytaj. Myślałem, że tu da się normalnie o coś zapytać i pogadać, a widać że nie. Są tylko pojedyncze przypadki, gdzie ktoś od razu nie da gównem w twarz.

 

Temat do zamknięcia bo nikt nie zrozumiał mojego pytania dotyczącego braku aktywności Adminki (to nie była skarga!).

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoDzu008 nie o to. Aby mieć admina trzeba mieć konto na forum przez 10 dni co najmniej (więcej poczytasz tu: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/9678-wz%C3%B3r-podania-o-admina-serwera/ i http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10145-regulamin-admina-serwera/).

 

Mi w tym temacie chodziło o następujące podpunkty wymagań / regulaminu admina:

Obowiązkowa widoczność w: Przez ostatnie 24 godziny byli na forum(zawsze), jednym zdaniem trzeba odwiedzać forum minimum raz dziennie. Dodatkowo należy się wypowiadać przynajmniej w działach go interesujących

a w przypadku tego:

W przypadkach, gdy ktoś nie może tego zrobić z różnych względów należy o tym poinformować bezwzględnie na admin chat wcześniej.

chodziło mi o to czy taka nieobecność została zgłoszona.

Teraz o tym:

3. Minimalny czas gry na serwerze to 2h dziennie. W tym przypadku wiadomo, że nie zawsze jest czas na grać, więc można to rekompensować w inny dzień tygodnia!

Najbardziej interesuje mnie też to że, aby podanie zostało zaakceptowane trzeba mieć na pewno co najmniej 20 godzin gry (dokładnie nie pamiętam ile i teraz nie umiem znaleźć, ale na pewno co najmniej tyle) a jak widać Adminka nie spędziła na serwerze TP; DM+BF2 I COD nawet 20 godzin. Na początku pisząc ten temat myślałem też, że po prostu Admin dla Tej użytkowniczki to po prostu błąd w forum (no bo warunków na Admina to w przypadku Psychostats nie spełniła Pani Hania).

 

Co zrobią z Tymi informacjami osoby zarządzające serwerami to już Ich sprawa (chyba powinienem napisać w liczbie pojedynczej bo @Petrus zarządza podaniami). Ja z tego tematu zapamiętam sobie, że nie warto interesować się tym czy Admin wypełnia swoje obowiązki bo jak widać NIE WARTO po tym co tu o mnie i do mnie napisano!  Z tego co wiem to to czy to Kobieta czy Facet to raczej znaczenia nie ma @Specu14 w przypadku admina.

Edytowane przez Darek Wiertelorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ma admina na COD ponieważ jeżeli kiedyś na forum była ranga "Global Admin" ale potem ją zdjęto, a każdy admin który miał taką dostawał po prostu admina na każdym serwerze :)

A co do warunków ... Ja też ich chyba nie spełniam według Psychostats :o Mimo że na głupim DD2 mam spokojnie przegrane 300h ... Się tam też resetuje .

2. Haneczka to nie pierwszy lepszy gimbus ... To w sumie nasza dobra Kobieta ! :D A to spora różnica, każdy dobrze wie że nie ma czasu na grę w takim przypadkach :) Np. twoi rodzice, którzy dziennie sprzątają, robią obiadki, pracują ... Myślisz że znaleźli by 2h dziennie żeby po prostu GRAĆ? Raczej nie .

3. Hanka nawet nie próbuj rezygnować !

4. Piszesz że to nie skarga, tylko pytanie ... To co robi w dziale "Skargi" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ma admina na COD ponieważ jeżeli kiedyś na forum była ranga "Global Admin" ale potem ją zdjęto, a każdy admin który miał taką dostawał po prostu admina na każdym serwerze :)

A co do warunków ... Ja też ich chyba nie spełniam według Psychostats :o Mimo że na głupim DD2 mam spokojnie przegrane 300h ... Się tam też resetuje .

2. Haneczka to nie pierwszy lepszy gimbus ... To w sumie nasza dobra Kobieta ! :D A to spora różnica, każdy dobrze wie że nie ma czasu na grę w takim przypadkach :) Np. twoi rodzice, którzy dziennie sprzątają, robią obiadki, pracują ... Myślisz że znaleźli by 2h dziennie żeby po prostu GRAĆ? Raczej nie .

3. Hanka nawet nie próbuj rezygnować !

4. Piszesz że to nie skarga, tylko pytanie ... To co robi w dziale "Skargi" ?

Widać, że Ty też nie masz najlepszego zdania o mnie - przeżyję :(

Ad.1 To jest wyjaśnienie dlaczego na CODzie nie ma Pani Hani w Psychostats <- OK

 

Ad.2 Ja Adminów nie traktuje jak pierwszy lepszy "gimbus". Osobiście nic nie mam do Pani Hani - Po prostu taki użytkownik jak ja patrząc na Psychostats Tej Administratorki zaniepokoił się dlaczego przy takich Psychostats ktoś ma Admina. Ciebie to nie dziwi bo znasz Tą Panią, a mnie dziwi. Ja nie mierze co do minuty - po prostu staty TP i DM+BF2 no nie wskazują nawet na 1 godzinę tygoniowo. Poza tym nie pisz o moich rodzicach bo nie znasz mojej sytuacji (...)

 

Ad.3. Ja nie namawiam do zrezygnowania! (pisałem wyżej)

chodziło mi o to czy taka nieobecność została zgłoszona.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Na początku pisząc ten temat myślałem też, że po prostu Admin dla Tej użytkowniczki to po prostu błąd w forum

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Zatem jak w cytacie chciałem zwrócić uwagę @Petrusa i moderatorów na tą Użytkowniczkę.

 

Ad.4. Na razie spokojnie pytam, a skargą się to stałoby w momencie gdyby wyjaśnienia Pani Hani wskazywały na to, że po prostu olała serwer (bądźmy szczerzy dużo adminów straciło ostatnio posadę z tego powodu). Jeśli jednak uważacie, że to zły dział bardzo proszę jest takie coś jak "Zgłoś" i moderator sam uzna co zrobi.

 

Ja zadałem tylko pytania, a Wy od razu...(oszczędzę już słów bo opisałem w poprzednich postach)...

 

Dla zakończenia tematu i obrażania mnie lub porównywania sytuacji Innych osób w stosunku do Mojej osoby przez osoby nie znające mnie oczekuje jedynie odpowiedzi na ten temat przez @Petrus .

Edytowane przez Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytam to mi się płakać chce!! Straciłem tylko swój cenny czas!! Po co wy się tyle napiszecie, napisała 1 osoba o co chodzi to po co potem ma 10 osób to samo pisać?Darek Wiertelorz z tym że Cię ojciec olał współczuję (powiedzmy) ale jemu chodziło o porównanie a nie wytykanie, więc proszę Cię o lepszą interpretację różnych porównań!

Zamknijcie temat. Został i tak już wyjaśniony i nie spamujcię bo potem każdy tylko traci czas na czytanie 10 tych samych wypowiedzi !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia.

Powód: Można powiedzieć, że sprawa wyjaśniona. Nie marnujcie już swojego cennego czasu (jak to napisał @AchMed16274). Proszę o nie pisanie już w tym temacie. Nie mam już NIC do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×