Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Vito Małkers

Propozycja ,,ANTY-BLOK"

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam graczy Team Play Kopytko.

Zauważyłem, że na serwerze FFA De_Dust 2 Only jest taka ciekawa rzecz zwana anty-blokiem.

Przez około 10 sekund na początku rundy przenikamy przez członków swojej drużyny przez co nie ma sytuacji przepychanek i wyzwisk które są dosyć częste podczas wybiegania z respa...

Przykładowo będąc w oddziałach Terrorystycznych na De_Inferno biegniemy z Karabinem wyborowym ,,AWP", aby zająć dogodną pozycję na ,,pochylni" z której skutecznie możemy wyeliminować przeciwników stojących na ,,środku" oraz na ,,bananie". Jednakże czas jest tutaj bardzo cenny, a gdy ktoś stanie nam na drodze na pierwszym zakręcie od razu przy respie bo ma lage, dzwoni mu telefon lub próbóje utrudniać blokując specjalnie, itp. itd. to tracimy na prawdę cenne sekundy. Mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi. Mógłbym podać kilka innych przykładów, jednakże zdaję sobie sprawę z tego, że bym trochę przynudzał...

Moja propozycja brzmi, aby zostało to ( czyli ANTY-BLOK ) wprowadzone na TP...może być nawet na okres próbny powiedzmy około miesiąca. Jeżeli będą problemy to usunąć i po sprawie, czyż nie? Chciałbym, aby inni gracze się wypowiedzieli na ten temat, ponieważ uważam, że to dosyć ciekawy pomysł.

 

 

 

 

Z pozdrowieniami

Vito Małkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

i Ja jestem za, ostatneczne zdanie jednak nalezy do Petrusa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za uniemożliwi to wszelkie spiny w grze oraz umili sytuacje na respie. Bardzo dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, że plugin zmniejszy prestiż serwera TP, jak to niektórzy pewnie powiedzą.

 

Dodałem plugin na TP i COD.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×