Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Nevertrust

propozycja, nie tyle zmian co tylko propozycja na raz

59 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Może to głupia i dziwna akcja, ale tak mi się uroiło. Normalnie podczas gry łączysz się, kupujesz broń i biegniesz mordować. A może zrobić inaczej?

 Wpadłem na ten pomysł, kiedy dla jaj witając nowego gracza na forum, napisałem coś w stylu witaj w krainie łagodności, tutaj się nie zabijamy tylko rozmawiamy o miłości.. i takie tam bzdety.  Do czego zmierzam: ustalić datę i godzinę, połączyć się i przez chwilę nie mordować. Dogadać się co do lokalizacji i strzelić rodzinną fotkę (print screen) - tt i ct obok siebie. Wiem, że palce będą swędziały z obsługi lewego klawisza myszy, ale może być ciekawie. Nawet nie wiem czy się da takie coś zorganizować, ale chciałem się z tym z Wami podzielić :)      TYLKO NIE DAJCIE MI WARNA ZA GŁUPI SPAM :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 9

Ja tez :D przydaloby sie takie kopytkowe zdjecie :D wszyscy Admini ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pomysł się podoba, to teraz trzeba dograć termin pokojowego spotkania na serwerze.  Potrzeba tylko chętnego fotografa, bo jeżeli chodzi o print screen to ja odpadam - mam pod grafikę podpięte 2 monitory i jak robię screena to mi wychodzi łączony obraz z tych monitorów.

 A co do terminu to proszę się wypowiadać - może 20.09.2013 piątek ok 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Swietny pomysł :D Tylko proponował bym termin ustalic na Weekend, bo 3 zmiana teraz  :(

Edytowane przez jacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pomysł się podoba, to naprawdę proszę  propozycję terminów - na pewno coś nam się uda ustalić. Chociaż w niedzielę po mszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahaha Jacko znasz ten ból widzę ;D

 

 

NEVER Ale po sumie? :D

Edytowane przez CipiS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahaha Jacko znasz ten ból widzę ;D

 

No niestety, zapierdalać trzeba :x :D

 

 

Niedzielne po południe było by najlepszą opcją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

To może zrobić ankietę? np. - piątek wieczór - sobota południe - sobota wieczór - niedziela południe - niedziela wieczór

 

mi pasuje niedziela wieczór

Tylko jeszcze propozycje czy uzyskać foto - przez print screen, czy są inne pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysl bomba;D hehe;p nie lepiej na weekend? sobota;) godzina 22:30? chyba wszyscy beda w domu;;)) dobrac jakas fajna mapke zeby i wizualizacje byly ok i wyjdzie nice foto;) hehe;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 nie lepiej na weekend? sobota;) godzina 22:30? chyba wszyscy beda w domu; ;)

 

Nie wiem jak Ty, ale ja w sobotni wieczor nie siedze w domu. Dla mnie jak i pewnie dla większosci jest to jedyny (wolny) dzien w tygodniu na melanz. ^^

 

 

Najlepiej zrobic przez "print screen" chyba, ze ktos zna bardziej profesjonalny sposób :D

Proponuje zrobic ankiete troche szybciej zeby termin był wszystkim znany nieco wczesniej. 

Edytowane przez jacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem jak Ty, ale ja w sobotni wieczor nie siedze w domu. Dla mnie jak i pewnie dla większosci jest to jedyny (wolny) dzien w tygodniu na melanz. ^^

 

 

a no ja mam caly tydzien wolny xd no skoro ty na melanz xd to niedziela proponuje godzine 15:30 -16:00 godzina kiedy praktycznie wszyscy sa w domu po obiedzie;D wiec tez dobra pora jest;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×