Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AnDre

ODRZUCONE Jest ryzyko jest zabawa .

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Szymon
Wiek: 1 listopada 16 lat
Doświadczenie w tworzeniu grafik:Tworzę pracę od 1 tygodnia ale myślę ,że aż tak źle nie jest  :) 
Jakiego programu używasz:photoshop cs5
Ile czasu możesz poświęcić na forum: Około 8h lub więcej .
Dlaczego Ty?: Myślę że posiadam jakieś tam umiejętności i z czasem będę się rozwijał i tworzył lepsze i skuteczniejsze prace  ;) 
Przykładowe prace:

2ilbwag.png

 

34dsdg0.png

2yv02lt.png

157k68j.png

 

85575121744428626815.png

 

Sory że zakładam nowy temat bo petrus zamknął tamten bo mówi że to nie moje prace więc oto nowe moje prace ;) robione niedawno 

 

P.S Sory wtedy pomyliłem się z pracą zielonego i nie to wykonałem a te wszystkie grafiki to są moje 

Pozdro 

.:[A]nDre:.

Edytowane przez AnDre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Szczerze mówiąc te nie są wgl podobne do tamtych, i wdług mnie tamte nie były twoje więć masz Ode mnie NIE za próbę oszóstwa !!!! Obecne prace nie robią wrażenia to jest obrazek i napis nic więcej . 

+ Twoje podanie zostanie odrzucone gdyż nie czytałeś regulaminu, i nadal spamujesz !!! Podanie można składać conajmniej za 7 dni a nie na następny dzień !

Edytowane przez Puma`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, że to Twoje prace.. 

Poza tym juz raz próbowałes nas oszkuać..

Przkro mi to mówic ale według mnie nie zasługujesz na Grafika.. Skąd mam wiedziec, ze kiedy zlece Ci prace to nie spotkam się z nią na innym forum ?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE. Popracuj najpierw w dziale Zlecenia przez odpowiedni czas i pokaż co umiesz, a potem spróbuj ponownie bo nie mamy pewności czy Te prace są Twoje czy też skopiowane jak wcześniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli TE prace naprawdę są twoje (taką mam nadzieje ;) ) to powinieneś dostać tą range ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. jestem na TAK .

 

Powody

-prace ładne

 

Szczerze mówiąc te nie są wgl podobne do tamtych, i wdług mnie tamte nie były twoje więć masz Ode mnie NIE za próbę oszóstwa !!!!

 

 

Te prace zostały robione dla innych użytkowników a nie kradzione wszystkie prace są jego ! grałem z nim na turek city i był tam grafikiem i mam do niego zaufanie pracę robił dla użytkowników 

Edytowane przez Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za Tym, to Ty masz pseudonim "Enzo" ? Bo nie wydaje mi się.

 

Ja tych prac nie robie dla siebie tylko dla graczy ;)

 

http://cs-gra.pl/top...nie-vt97906.htmTa praca nie wiem skad się wzięła na tamym forum ale to jest moja praca ;) 

 

Pozdro 

Edytowane przez AnDre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pochylnia.pl/topic/56469-prace-graficzne-do-oceny-enzo/

 

A proszę bardzo !!! Mówisz że Twoje prace? a dziwnym trafem  te same prace na tym 2 forum zostały stworzone w 6 lutego 2013 roku? dalej mówisz Twoje temat off i WARN!!

Edytowane przez AchMed16274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@AchMed16274,

A proszę bardzo !!! Mówisz że Twoje prace? a dziwnym trafem  te same prace na tym 2 forum

 

 

 

Te prace wziąłem z pochylni ponieważ byłem grałem na tej sieci i byłem grafikiem i wstawiłem tutaj ;) Sorry już więcej tak nie zrobie będę tworzył nowe grafiki ;) 

Edytowane przez AnDre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Doświadczenie w tworzeniu grafik:Tworzę pracę od 1 tygodnia ale myślę ,że aż tak źle nie jest   

 

Te prace wziąłem z pochylni ponieważ byłem grałem na tej sieci i byłem grafikiem i wstawiłem tutaj

 

Jedno z drugim się sprzecza tyle w tym temacie dla mnie jesteś oszustem  !!!

Kolejna sprawa Enzoe pochodzi z innej miejscowości niż Ty ma inny miesiąc i dzień urodzin !!! JESTES KŁAMCA I OSZUSTEM Range to Ty powinienes dostać ale ZBANOWANY!! 

Tyle ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parówka nie udzielaj się na mój temat bo dla mnie jesteś zerem jeszcze raz zerem 

Edytowane przez AnDre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parówka nie udzielaj się na mój temat bo dla mnie jesteś zerem jeszcze raz zerem 

 

Grubo lecisz ziomek...

 

Kolega udowodnił Twoje oszustwo a Ty nazywasz go zerem ? brak słów... 

Moim zdaniem nie zasługujesz na zadną range na tym forum bo UCZCIWOSC wobec serverowni  to podstawa. :)

Edytowane przez jacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://cs-gra.pl/topics65/galeria-mozart-vt95562.htm

http://pochylnia.pl/topic/56469-prace-graficzne-do-oceny-enzo/

 

Warn za oszustwo + warn za spam (2x dziennie masz zamiar zakładać podania, skoro poprzednie zostały odrzucone?).

 

= 2 warny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×